KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Informacija dėl asmens duomenų tvarkymo

AGA CAD, UAB, juridinio asmens kodas: 220320180, veiklos vykdymo adresas: Žalgirio g. 94, Verslo centras "Žalgirio94" (VIII a), LT-09300 Vilnius, yra tai, kas laikoma Jūsų mums perduodamų duomenų „Valdytoju”. Mes renkame tik duomenis, Jūsų savanoriškai pateiktus personalo atrankos tikslais.

Ką mes darome su Jūsų duomenimis?

Mums reikia žinoti Jūsų asmens duomenis tam, kad galėtume suteikti Jums galimybę dalyvauti personalo atrankoje. Mes nerinksime iš Jūsų asmens duomenų, kurių mums nereikia Jums teikiant šią paslaugą.

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies a (tvarkymas gavus Jūsų sutikimą, išreikštą pateikiant mums savo duomenis) ir b (tvarkymas siekiant įvykdyti sutartį arba siekiant imtis veiksmų Jūsų kaip duomenų subjekto iniciatyva prieš sudarant sutartį) punktai.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis?

Mes saugosime Jūsų asmens duomenis iki atrankos į darbo vietą pabaigos, o po to jie bus sunaikinti, išskyrus atvejus, kai Jūs duosite savo sutikimą tolesniam duomenų tvarkymui.

Kokios yra Jūsų teisės?

Jei bet kuriuo metu Jūs nuspręsite, kad informaciją, kurią mes apie Jus tvarkome, yra neteisinga, Jūs galite pasinaudoti savo turimomis teisėmis: teise pamatyti, kokie Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi bei prašyti juos ištaisyti ar ištrinti, reikalauti apriboti duomenų tvarkymą ir teise nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teise į duomenų perkeliamumą. Jei pageidaujate pasinaudoti savo turimomis teisėmis, galite pateikti mums rašytinės formos prašymą el. paštu info@agacad.lt ar paštu adresu Žalgirio g. 94, Verslo centras "Žalgirio94" (VIII a), LT-09300 Vilnius, arba tiesiogiai atvykę nurodytu adresu.

Jei duosite sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis ilgiau nei trunka konkreti atranka, Jūs turėsite teisę bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą

Jei nesate patenkinti mūsų atsakymu ar manote, kad mes tvarkome Jūsų asmens duomenis nesilaikydami teisinių reikalavimų, Jūs galite pateikti skundą Lietuvos Respublikos Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.


2021 m. kovo 9 d.

AGA CAD, UAB privatumo politika >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X