KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Mokymas

Kodėl verta rinktis AGACAD Mokymo centrą?


Virš 8000 specialistų baigė kursus „AGACAD“ mokymo centre


„AGACAD“ mokymo centras yra vienas seniausių Europoje, veikiantis nuo 1988 metų.

Šiame mokymo centre vedami Revit, BIM, Civil 3D, Dynamo, Inventor ir kitos programinės įrangos kursai pradedantiesiems ir pažengusiems, jau turintiems darbo su CAD ir BIM technologijomis patirties. „AGACAD“ specialistai ne tik moko, bet ir padeda ištaisyti klaidas, kurių įmonės padaro taikydamos BIM metodologiją.

„AGACAD“ mokymo kursų programos yra labai išsamios, daug dėmesio skiriama praktiniam programos įsisavinimui. Mokymų centre dirba tarptautinę kvalifikaciją turintys dėstytojai, sertifikuoti programinės įrangos profesionalai, nuolat atnaujinantys savo žinias.

„AGACAD“ mokymo kursai vyksta specialiai įrengtoje mokymo centro klasėje arba, klientui pageidaujant, kliento darbo vietoje. Interaktyvūs mokymo kursai gali vykti ir nuotoliniu būdu.

Kiekvienas mokymo kursų dalyvis gauna išsamią metodinę medžiagą kursų metu įgytoms žinioms įtvirtinti ir „AGACAD“ mokymo centro sertifikatą. Po kursų baigimo „AGACAD“ mokymo centro klientams 3 mėnesius teikiamos nemokamos konsultacijos.


Dėl platesnės informacijos apie mokymo kursus prašome kreiptis telefonu (8 5) 239 8111 arba el. paštu mokymas@agacad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X