KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Retai pasitaiko galimybė „Autodesk“  programas į naujausią versiją atsinaujinti net iš pačių seniausiųjų versijų (pvz. AutoCAD 12 ar ADT 9). Pasinaudokite palankia proga!
Iki 2011 liepos 15 d. kompanija „Autodesk“ programinės įrangos atnaujinimui į naujausią versiją taiko 30%-40% nuolaidą nuo atnaujinimo kainos.
 

Iki 2011 m. liepos 15 d. kompanija „Autodesk“ 2011 ir senesnių versijų programinės įrangos atnaujinimui į naujausią 2012 versiją taiko 30%-40% nuolaidą:

  • 40% nuolaida nuo atnaujinimo kainos taikoma, kai programinė įranga atsinaujinama kartu su metine prenumerata (Autodesk Subscription);
  • 30% nuolaida nuo atnaujinimo kainos taikoma atsinaujinant programinę įrangą be prenumeratos.

Nepraleiskite palankios progos dirbti su naujausių versijų programine įranga ir dar sutaupyti!  Naudodami naujausias versijas, jūs:

-       kursite išraiškingiau su pažangiausiomis technologijomis ir įrankiais;

-       atlikdami mažiau veiksmų dirbsite greičiau ir sutaupysite laiko;

-       lengviau komunikuosite su skirtingų „Autodesk“ produktų naudotojais.

 „Autodesk Get Current Upgrade“ akcija tęsis iki 2011 m. liepos 15 d. Ji taikoma visoms programoms, išskyrus Design Suite komplektus.

Retai pasitaiko galimybė „Autodesk“  programas į naujausią versiją atsinaujinti net iš pačių seniausiųjų versijų (pvz. AutoCAD 12 ar ADT 9). Pasinaudokite palankia proga!

Išsamesnę informaciją apie šią akciją suteiksime tel. (8 5) 23 98 111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X