February 01, 2010 by
Praplėsta programinės įrangos „MagiCAD“ duomenų bazė - iš jos galima atsisiųsti dar daugiau GROHE ir kitų kompanijų produktų. Į „MagiCAD“ įtraukti GROHE produktai apima platų spektrą rinkoje platinamų įvairaus tipo termostatų, čiaupų ir dušų.

Praplėsta programinės įrangos „MagiCAD“ duomenų bazė - iš jos galima atsisiųsti dar daugiau GROHE ir kitų kompanijų produktų. Į „MagiCAD“ įtraukti GROHE produktai apima platų spektrą rinkoje platinamų įvairaus tipo termostatų, čiaupų ir dušų. GROHE produkcija apima virtuvės ir vonių sanitarinę įrangą, dušus ir jų sistemas, komercinės paskirties sektoriaus automatinę vandens nuleidimo sistemų įrangą ir kt.

GROHE AG yra didžiausia sanitarinės įrangos gamintoje Europoje, lyderiaujanti kokybės, technologijos ir dizaino standartais ir užimanti 8% sanitarinės įrangos rinkos visame pasaulyje.

Norėdami atsisiųsti „MagiCAD“duomenų bazės turinį, paspauskite čia >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X