KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 07, 2020 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

Nauji metai - nauji įrankiai, tad dabar palankus metas pokyčiams! Jei vis dar dirbate naudodami seną „Autodesk“ programą, turite galimybę ją pakeisti į naujausią ir tuo pačiu sutaupyti.

Ribotą laiką, tik š. m. vasario 7 - balandžio 24 dienomis, atsisakę senų nuolatinių programinės įrangos licencijų (be palaikymo plano) ir išsinuomoję naujausią programos versiją, ne tik sutaupysite 25 proc. licencijos kainos, bet ir galėsite išnaudoti visas prenumeratos teikiamas galimybes. Išsinuomoti galima bet kurį jums reikiamą „Autodesk“ rinkinį ar atskirą produktą, pvz. AutoCAD® su specializuotais įrankių rinkiniais (architektūros, elektros, mechanikos ir kt. sričių projektavimui), AutoCAD LT®, Civil 3D®, Revit®, Inventor®, 3ds Max® ir daugiau.

25% nuolaida taikoma 1998 – 2019 versijų nuolatinę „Autodesk“ programos licenciją (be aktyvaus palaikymo plano) iškeitus į naujausią Jums reikalingos programos versiją. Akcija taikoma 1 m. ir 3 m. trukmės kolekcijų ir daugelio atskirų produktų prenumeratoms. Produktų keitimo galimybės neribojamos, tad iškeisti turimą seną licenciją galima į to paties produkto naujausią versiją arba į kitą jums šiuo metu reikalingiausią programą, pvz. „AutoCAD“ į „Revit“, „Revit“ į „Architecture Engineering & Construction Collection“ ir kt.

Primename, kad nuo 2019 rugpjūčio 31 d. kompanija „Autodesk“ nebeteikia palaikymo paslaugos 2010 ir senesnėms programinės įrangos versijoms. Kokios to pasekmės? Jei 2010 ar senesnės versijos licencijos turėtojui tektų perinstaliuoti arba keisti kompiuterį, senos licencijos aktyvuoti nebegalėsite. Todėl dirbantiems su senomis programų versijomis ypač rekomenduojame pasinaudoti šiuo metu vykdoma akcija - 25% nuolaida naujausių versijų prenumeratai.

Akcijos sąlygos:

   • Prenumeratos (t. y. nuomos) trukmė – 1 arba 3 metai.
    Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus 3 metų trukmės nuomą sutaupoma dar labiau, nes ilgesnės trukmės nuomos mokestis kainuoja 10% mažiau nei 1 metų trukmės nuoma.
   • Galima rinktis ir vienos darbo vietos (single-user), ir tinklinę licenciją (multi-user), t. y. vienos darbo vietos nuolatinė licencija gali būti keičiama į tinklinę (max 50 darbo vietų) nuomojamą licenciją ir atvirkščiai.
   • Nauja galimybė: „Autodesk LT“ serijos produktus galima keisti ne tik į LT šeimos produktus, bet ir į AutoCAD nuomą.

Pasiūlymas galioja iki balandžio 24 d.

Norite sužinoti daugiau apie nuolaidos sąlygas ir galimybes?
Kreipkitės el. paštu info@agacad.lt
arba tel. +370 523 98 111.


„AGACAD“ savo klientams garantuoja nemokamą nuotolinę pagalbą programų įdiegimo ir aktyvavimo klausimais!


Nuo vasario 17 d. vyks „Revit“ mokymai pastatų inžinieriams.
Daugiau informacijos >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X