KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Jei vis dar dirbate naudodami seną „Autodesk“ programą, turite galimybę ją iškeisti į naujausią ir tuo pačiu sutaupyti.

Iki š. m. liepos 24 dienos atsisakę senų nuolatinių programinės įrangos licencijų (be palaikymo plano) ir išsinuomoję naujausią programos versiją, ne tik sutaupysite 25 proc. licencijos kainos, bet ir galėsite išnaudoti visas prenumeratos teikiamas galimybes. Išsinuomoti galima bet kurį jums reikiamą „Autodesk“ rinkinį ar atskirą produktą, pvz. AutoCAD® su specializuotais įrankių rinkiniais (architektūros, elektros, mechanikos ir kt. sričių projektavimui), AutoCAD LT®, Civil 3D®, Revit®, Inventor®, 3ds Max® ir daugiau.

25% nuolaida taikoma 1998 – 2019 versijų nuolatinę „Autodesk“ programos licenciją (be aktyvaus palaikymo plano) iškeitus į naujausią jums reikalingos programos versiją. Akcija taikoma 1 m. ir 3 m. trukmės kolekcijų ir daugelio atskirų produktų prenumeratoms. Produktų keitimo galimybės neribojamos, tad:
- iškeisti turimą seną licenciją galima į to paties produkto naujausią versiją, arba
- jei pasikeitė jūsų poreikiai, į kitą jums šiuo metu reikalingiausią programą, pvz. „AutoCAD“ į „Revit“, „Revit“ į „Architecture Engineering & Construction Collection“ ir kt.

Kodėl verta iškeisti seną į naują?

 • Dirbsite su naujausia, daugiausia galimybių teikiančia programine įranga, o esant poreikiui galėsite naudotis net keliomis ankstesnėmis programos versijomis.
 • Galėsite iškeisti poreikių neatitinkančią programą į labiausiai reikalingą „Autodesk“ produktą.
 • Išvengsite keblumų dėl senų „Autodesk“ produktų palaikymo.
  Primename, kad nuo 2019 rugpjūčio 31 d. kompanija „Autodesk“ NEBETEIKIA palaikymo paslaugos 2010 ir senesnėms programinės įrangos versijoms. Kokios to pasekmės? Jei 2010 ar senesnės versijos licencijos turėtojui tektų perinstaliuoti arba keisti kompiuterį, senos licencijos aktyvuoti nebegalėsite. Todėl dirbantiems su senomis programų versijomis ypač rekomenduojame pasinaudoti šiuo metu vykdoma akcija - 25% nuolaida naujausių versijų prenumeratai.

Akcijos sąlygos:

   • Prenumeratos (t. y. nuomos) trukmė – 1 arba 3 metai.
    Atkreipkite dėmesį, kad labiau apsimoka nuomotis ilgesniam laikotarpiui. 3 metų trukmės prenumeratai taikoma papildoma 10% nuolaida.
   • Pasiūlymas galioja vienos darbo vietos netinklinio tipo (angl. single user) licencijoms, t.y. seną netinklinio arba tinklinio tipo licenciją galima iškeisti tik į netinklinio tipo licenciją.
   • Nauja galimybė: „Autodesk LT“ serijos produktus galima keisti ne vien tik į LT šeimos produktus, bet ir į AutoCAD nuomą.

25% nuolaida taikoma iki liepos 24 dienos. Tai paskutinė galimybė pasinaudoti didesne nuolaida, atsisakant senų nuolatinių licencijų. Jei keitimo akcijų pasitaikys vėliau, nuolaidos jau bus mažesnės.

Norite sužinoti daugiau apie nuolaidos sąlygas ir galimybes?
Kreipkitės el. paštu info@agacad.lt arba tel. +370 523 98 111.


„AGACAD“ savo klientams garantuoja nemokamą nuotolinę pagalbą programų įdiegimo ir aktyvavimo klausimais!AGACAD mokymo centre organizuojami nuotoliniai mokymai >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X