KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Registruokitės dabar į „Autodesk“ Atvirų durų dieną!

Š.m. lapkričio 11 d., trečiadienį, mūsų Sertifikavimo centre nuo 8 iki 16 val. vyks „Autodesk“ sertifikavimo Atvirų durų diena (angl. Autodesk Certification Open Doors Day). Šią dieną pageidaujantiems laikyti sertifikavimo egzaminus taikoma išskirtinė, žymiai mažesnė nei įprasta, egzamino kaina – tik 50 € + PVM.

Specialistų sertifikavimo svarba didėja vis labiau, nes išlaikyti egzaminai ir įgytas sertifikatas įrodo, kad programinės įrangos naudotojas yra tikras profesionalas ir turi geriausius tam tikros „Autodesk“ programinės įrangos naudojimo įgūdžius. Kiekvienais metais atvirų durų dienos sulaukia didelio „Autodesk“ programinės įrangos naudotojų susidomėjimo. „AGA CAD“ Mokymo ir sertifikavimo centro darbuotojai pasiruošę padėti visiems, norintiems išbandyti savo jėgas.

Pasinaudokite galimybe tapti sertifikuotu „Autodesk“ specialistu (angl. Certified Autodesk Professional) — judėkite pirmyn, gaukite sertifikatą.

Kokia „Autodesk“ sertifikavimo nauda:

  • Patvirtina PĮ naudotojo profesionalumą
  • Parodo ir garantuoja jūsų įgūdžius bei gebėjimus
  • Įrodo darbdaviui investicijų į darbuotojų mokymus gražą
  • Suteikia jums elektroninį „Autodesk“ sertifikatą
  • Suteikia jums oficialų asmeninį „Autodesk“ sertifikavimo logotipą

Sertifikuoto specialisto logotipas – tai dar vienas jūsų profesionalumo įrodymas, kurį galite naudoti verslo dokumentuose, el. parašuose ir kt.

Sertifikavimas yra vienas iš būdų įsivertinti savo gebėjimus, o taip pat pademonstruoti savo profesionalumą esamam ar potencialiam darbdaviui.

„Autodesk“ sertifikavimo egzaminus galima laikyti šių programų naudotojams:

Daugiau informacijos apie „Autodesk“ sertifikavimo egzaminus rasite adresu: http://www.aga-cad.lt/sertifikavimas/sertifikavimo-lygiai.

Priimkite iššūkį ir tapkite sertifikuotu profesionalu! Registruokitės į „Autodesk“ Atvirų durų dieną:

REGISTRUOKIS DABAR >>

P.S. „Autodesk“ sertifikavimo centre vietų skaičius ribotas, tad laikyti egzaminus lapkričio 11 d. galės tik pirmieji 20 užsiregistravusiųjų. Su visais užsiregistravusiais susisieksime asmeniškai suderinti egzamino laiką.

Ženk į priekį, gauk sertifikatą.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X