Š.m. lapkričio 7-ąją (trečiadienį) „Autodesk“ Sertifikavimo centre vyks Atvirų durų diena. Šią dieną visi norintys galės laikyti sertifikavimo egzaminus NEMOKAMAI. Užsiregistruoti būtina iki rugsėjo 30 dienos.

Š.m. lapkričio 7-ąją (trečiadienį) „Autodesk“ Sertifikavimo centre vyks Atvirų durų diena „Open Doors 2012“. Šią dieną visi norintys galės laikyti sertifikavimo egzaminus NEMOKAMAI. Tokiu būdu ne tik patikrinsite savo žinias, bet sutaupysite ne vieną šimtinę.

Akcija taikoma norintiems laikyti bet kokio lygio „Autodesk“ sertifikavimo egzaminus*, egzaminų skaičius neribojamas. Tai palanki proga pasitikrinti savo žinias ir tapti sertifikuotu specialistu.

 

Sertifikavimo egzaminus gali laikyti AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Autodesk 3ds Max, Autodesk 3ds Max Design, Autodesk Inventor, Autodesk Revit Architecture 2012-2013 versijų ir Autodesk Maya 2011-201 versijų naudotojai.

Jei norite gauti visame pasaulyje pripažįstamą sertifikatą, bet jaučiate, kad trūksta programos valdymo įgūdžių, prieš egzaminų laikymą pasimokykite savarankiškai arba „Autodesk“ autorizuotame Mokymo centre. Nesate tikri dėl savo žinių lygio? Kreipkitės į Sertifikavimo centrą ir atlikite žinių įvertinimo testą dar prieš egzaminų laikymą.

Atvirų durų dienos sertifikavimo egzaminus galima laikyti UAB „AGA CAD“ „Autodesk" autorizuotame Sertifikavimo centre (Žalgirio g. 112A, Vilniuje) iš anksto suderintu laiku. 

Vietų skaičius ribotas, tad paskubėkite - užsiregistruoti BŪTINA iki rugsėjo 30 dienos. Registracija priimama ir išsamesnė informacija teikiama tel. 8 5 2398111 arba el. paštu mokymas@aga-cad.lt.

Daugiau informacijos apie „Autodesk“ sertifikavimą ir jo naudą rasite čia >>.

*Vietų skaičius ribotas.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X