September 26, 2012 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė
Norite nemokamai gauti profesionalią 3D kompiuterinę pelę „SpaceMouse Pro“, kurios vertė daugiau nei 1000 Lt?
Įsigykite „AutoCAD 2013“ programinės įrangos licenciją ir kompiuterinę pelę „SpaceMouse Pro“ gausite dovanų. Su šia ergonomiška pele galima lengvai sukti modelį ar kamerą, greitai keisti, artinti ar tolinti peržiūros vaizdus ir kt.

Norite nemokamai gauti profesionalią 3D kompiuterinę pelę SpaceMouse Pro, kurios vertė daugiau nei 1000 Lt?

Įsigykite „AutoCAD 2013“ programinės įrangos licenciją iki 2012 m. spalio 24 d. ir kompiuterinę pelę „SpaceMouse Pro“ gausite dovanų.

Ši naujos kartos 3D pelė skirta darbui su 3D brėžiniais. Tai naujausias kompanijos „3D Connexion“ sukurtas profesionalus 3D manipuliatorius, kuris trimačio projektavimo procesą padaro žymiai patogesniu ir paprastesniu. Su ergonomiška pele „SpaceMouse Pro“ galima lengvai sukti modelį ar kamerą, greitai keisti, artinti ar tolinti peržiūros vaizdus ir kt.

Pasiūlymas „SpaceMouse Pro NEMOKAMAI“ galioja iki 2012 m. spalio 24 d.

Dėl programinės įrangos įsigijimo ir dovanos kreipkitės į „AGA CAD“ tel. (8 5) 23 98 111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X