KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
September 16, 2020 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Fusion 360

Iki spalio 23d. „Fusion 360“ prenumeratą įsigykite net su 40% nuolaida.

Puikus metas „Autodesk Fusion 360“ programinei įrangai įsigyti! Pasinaudokite akcija ir dirbkite su programinės įrangos įrankiais, kurie leidžia pagreitinti produktų kūrimo procesą iki 60%. Dirbkite su modeliu bet kada ir iš bet kur, nes „Autodesk“ debesų technologijos leidžia greitai pasidalyti projekto duomenimis su savo klientais ir kolegomis.

Akcijos sąlygos:

  • 40% nuolaida taikoma perkant naują metinę prenumeratą šiems produktams: „Fusion 360“ (įrankiai pramonės produktams kurti), „Fusion 360 Team“ (produktų kūrimo projektams valdyti dirbant komandoje), „Fusion 360 Manufacturing Extension“ (plėtinys gamybai) ir „Fusion 360 Generative Design Extension“ (plėtinys generatyviniam projektavimui).
  • 40% nuolaida taikoma 1-ių ir 3-jų metų trukmės prenumeratai. 3 metų trukmės prenumerata kainuoja 10% pigiau nei 1 metų trukmės nuoma. Šiuos produktus - „Fusion 360 Manufacturing Extension“ ir „Fusion 360 Generative Design Extension“ – galima išsinuomoti tik 1 metams.
  • Akcija galioja iki 2020 10 23.

Norite gauti daugiau informacijos apie „Fusion 360“ produktus ar akcijos galimybes? Kreipkitės į mūsų specialistus tel. 8 5 2398111 arba el. paštu info@agacad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X