KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Pasiūlymas nebeaktyvus.

2020 m. rugsėjo 16 d. - spalio 23 d. galioja akcija „Autodesk Fusion 360“ programinė įranga -40% pigiau

Pasinaudokite puikia proga sutaupyti!

Nuo 2020 m. birželio 23 d. iki liepos 17 d. „Fusion 360“ prenumeratą įsigysite net su 50% nuolaida.

Nėra buvę geresnio laiko „Autodesk Fusion 360“ programinei įrangai įsigyti! Pasinaudokite akcija ir dirbkite su programinės įrangos įrankiais, kurie leidžia pagreitinti produktų kūrimo procesą iki 60%. Dirbkite su modeliu bet kada ir iš bet kur, nes „Autodesk“ debesų technologijos leidžia greitai pasidalyti projekto duomenimis su savo klientais ir kolegomis.

Akcijos sąlygos:

  • 50% nuolaida taikoma perkant naują metinę prenumeratą šiems produktams: „Fusion 360“ (įrankiai pramonės produktams kurti), „Fusion 360 Team“ (produktų kūrimo projektams valdyti dirbant komandoje), „Fusion 360 Manufacturing Extension“ (plėtinys gamybai) ir „Fusion 360 Generative Design Extension“ (plėtinys generatyviniam projektavimui).
  • 50% nuolaida taikoma 1-ių ir 3-jų metų trukmės prenumeratai. 3 metų trukmės prenumerata kainuoja 10% pigiau nei 1 metų trukmės nuoma. Šiuos produktus - „Fusion 360 Manufacturing Extension“ ir „Fusion 360 Generative Design Extension“ – galima išsinuomoti tik 1 metams.
  • Akcija galioja iki 2020 07 17.

Norite gauti daugiau informacijos apie „Fusion 360“ produktus ar akcijos galimybes? Kreipkitės į mūsų specialistus tel. 8 5 2398111 arba el. paštu info@agacad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X