KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Iki š.m. balandžio 21 d. programinės įrangos naudotojai, turintys neatnaujintas nuolatines „Autodesk“ produktų licencijas, gali įsigyti pasirinktų programų ar jų komplektų nuomą 30 proc. pigiau.

Kviečiame nemokamai konsultuotis tel. (8 5) 2398111 arba el. paštu info@aga-cad.lt apie šios akcijos sąlygas.

Akcijos sąlygos:

  • Akcija taikoma tik jei senų nuolatinių licencijų turėtojas sutinka atsisakyti turimos licencijos mainais į 30 % nuolaidą naujausios programinės įrangos nuomai.
  • Akcijos metu galima pasirinkti to paties produkto nuomą. Tokiu būdu atnaujinsite turimą seną nuolatinę licenciją ir gausite teisę naudotis tiek naujausia, tiek ankstesnėmis PĮ versijomis. Taip pat galima pakeisti turimą programą į labiau dabartinius jūsų poreikius atitinkantį „Autodesk“ produktą ar visą programinės įrangos rinkinį.
  • Svarbu: „Autodesk LT“ serijos produktai su 30 proc. nuolaida gali būti keičiami tik į „Autodesk LT“ serijos produktus. Šis apribojimas netaikomas kitų programų turėtojams.
    Pavyzdžiui, „AutoCAD 2010“ nuolatinė licencija be palaikymo plano gali būti iškeista į naujausios „AutoCAD“, „Revit“ arba į bet kurios kitos reikalingos „Autodesk“ programos ar naujausio programų rinkinio („Architecture, Engineering & Construction Collection“, „Product Design Collection“ ar „Media & Entertainment Collection“) 3 metų nuomą su 30 proc. nuolaida.

Pasinaudokite palankia proga sutaupyti ir dirbti su naujausia labiausiai jūsų poreikius atitinkančia programine įranga.

Norėdami sužinoti daugiau apie akcijos sąlygas, prašome kreiptis į mus jau šiandien
tel. (8 5) 2398111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X