June 25, 2009 by Šaltinis: CGS plus
Programinę įrangą kurianti kompanija „CGS plus“ pranešė, jog išleista naujausia programos CGS Civil3D Extensions versija - „CGS Civil 3D Extensions 2010“.
 
Visi programos „CGS Civil 3D Extensions“ moduliai buvo atnaujinti, patobulinti ir pritaikyti darbui su „AutoCAD Civil 3D 2010“.
 
Pagrindinės „CGS Civil 3D Extensions 2010“ naujovės:

Programinę įrangą kurianti kompanija „CGS plus“ pranešė, jog išleista naujausia programos CGS Civil 3D Extensions versija - „CGS Civil 3D Extensions 2010“.

„CGS plus“ generalinios direktoriaus Matjaž Šajn atsiliepimas apie naująją versiją:

„Naujoji programos „CGS Civil 3D Extensions 2010“ versija yra svarbus žingsnis į priekį lyginant su ankstesnėmis versijomis: žymiai pagerinta programinės įrangos funkcionalumo ir vartotojo sąsaja. Mūsų klientai tikrai įvertins greitą automatinį horizontalių, vertikalių projekcijų ir pjūvių atnaujinimą. Mes žengėme didelį žingsnį link „CGS plus“ produktų integracijos su programa AutoCAD Civil 3D, kad mūsų klientai gautų dar daugiau naudos iš „Civil 3D“ platformos. Visame pasaulyje didėjanti mūsų produktų paklausa skatina mūsų komandą vystyti profesionalius įrankius kelių, geležinkelių ir lauko inžinerinių tinklų projektuotojams".

Visi programos „CGS Civil 3D Extensions“ moduliai buvo atnaujinti, patobulinti ir pritaikyti darbui su „AutoCAD Civil 3D 2010“. Kompanija „CGS plus“ per vasarą planuoja sukurti dar daugiau naujų funkcijų ir rudenį išleisti atnaujintą „CGS Civil 3D Extensions“ versiją.

Pagrindinės „CGS Civil 3D Extensions 2010“ naujovės

Apie „CGS plus“

Imonė „CGS plus“ kuria ir diegia civilinės inžinerijos programas. Kompanija yra „Autodesk“ partneris (Autodesk Preferred Industry Partner) programinei irangai „Civil 3D“ plėtoti.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X