KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
December 22, 2022 by AGA CAD

Mieli klientai, kolegos, draugai ir sekėjai,

Šventės – puikus metas padėkoti už viską, ką turime, o ypač už mus supančius žmones. Mūsų artimuosius. Mūsų ir jų gyvenimą bei sveikatą. Savo šeimų ir bendruomenės gerovę.

Ne mažiau esame dėkingi ir už jūsų buvimą mūsų gyvenime ir darbe.

Šventės skatina susitelkti į tai, kas svarbu šiandien, čia ir dabar. Branginti tai, kas svarbiausia, o kitus dalykus atidėti į šalį. Šventės primena mums gilumines vertybes. Ilgalaikes. Amžinąsias. Vertybes, kurios nesikeičia, bet skatina teigiamus pokyčius šiame pasaulyje.

Svarbus yra buvimas dabartyje. Ir sąmoningumas. Įsidėmėkite viską, kas gera: kaip tėvai, stebintys miegantį ar žaidžiantį vaiką, besižavintys nuostabia gyvenimo ir meilės magija. Ginkite tą gėrį, jei prireiks. Ir palaikykite kovojančius su tais, kurie griauna, o ne kuria.

Šiais metais linkime visiems puoselėti svarbiausius gerovės elementus: megzti ryšius su kitais žmonėmis ir jais rūpintis. Suteikti tai, ko reikia kiekvienam. Šiandien. Čia ir dabar. Kaip ir keičiantis BIM duomenimis, kai pagalvojate apie kitų poreikius ateities vizijos kontekste. Kviečiame daugiausia dėmesio skirti dalijimuisi šiandien, nes tai geriausias būdas pasiekti klestintį rytojų. Kurkime ne vien gyvenamosios paskirties pastatus, o tikrus NAMUS.

Linksmų Kalėdų ir taikių Naujųjų metų!

Nuoširdžiai,
AGACAD komanda

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X