Projektuotojai, savo kompiuteryje neturintys įdiegtos „MagiCAD“ programos, visus „MagiCAD“ failus gali atidaryti ir peržiūrėti su „AutoCAD“ ir „AutoCAD“ pagrindo programomis. Tačiau peržiūrėdami inžinerinius brėžinius „AutoCAD“ naudotojai mato nepilną projekto informaciją. Pamatyti ir skaičiavimų duomenis galima naudojant nemokamą programą „MagiCAD Object Enabler“.

MagiCADProjektuotojai, savo kompiuteryje neturintys įdiegtos MagiCAD programos, visus „MagiCAD“ failus gali atidaryti ir peržiūrėti su „AutoCAD“ ir „AutoCAD“ pagrindo programomis. Tačiau peržiūrėdami inžinerinius brėžinius AutoCAD  naudotojai mato nepilną projekto informaciją: matomas tik projekto vaizdas su matmenimis, o  inžinerinių sistemų skaičiavimai ir jos sudėtinių prietaisų duomenys nerodomi.

Pamatyti ir skaičiavimų duomenis leidžia nemokama programa „MagiCAD Object Enabler“. Su ja galima atidaryti bei peržiūrėti pilnus „MagiCAD“ failus.

Ši nemokama programinė įranga leidžia peržiūrėti visą projekto, atlikto programine įranga „MagiCAD“, informaciją – tiek brėžinius, tiek ir atliktus skaičiavimus. Naudojant „MagiCAD Object Enabler“, paspaudus ant difuzoriaus, radiatoriaus ar kito elemento, galima matyti to prietaiso skaičiavimus ar parametrus toje sistemos dalyje. Peržiūrint galima pasirinkti vaizdo pateikimo būdą: tuščiaviduris kontūrinis vaizdas, 2D arba 3D.

   Jei naudojate AutoCAD 2006 ... 2009, atsisiųskite „MagiCAD Object Enabler 2008.5“

(įdiegimo paketo dydis 13 MB)

►   Jei naudojate AutoCAD 2004 arba 2005, atsisiųskite „MagiCAD Object Enabler 2007.5“

(įdiegimo paketo dydis 13 MB)

►   Jei naudojate AutoCAD 2000 ... 2002, ir projektas yra sukurtas su „MagiCAD 2006.5“ arba ankstesne versija, atsisiųskite „MagiCAD Object Enabler 2006.5“

(įdiegimo paketo dydis 13 MB)

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X