KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
Kompanija „Autodesk“, pasaulinė 2D ir 3D projektavimo programinės įrangos kūrimo lyderė, savo iniciatyva vykdo švietimo projektą - ji sukūrė nemokamą interneto svetainę studentams bei dėstytojams. Tokiu būdu kompanija siekia paskatinti būsimus profesionalus tobulinti projektavimo, vizualizacijos, modeliavimo ir analizės įgūdžius.

Autodesk produktasKompanija „Autodesk“, pasaulinė 2D ir 3D projektavimo programinės įrangos kūrimo lyderė, savo iniciatyva vykdo švietimo projektą - ji sukūrė nemokamą interneto svetainę studentams bei dėstytojams. Tokiu būdu kompanija siekia paskatinti būsimus profesionalus įgyvendinti idėjas, maksimaliai atskleisti savo kūrybinį potencialą bei tobulinti projektavimo, vizualizacijos, modeliavimo ir analizės įgūdžius.

Svetainėje www.autodesk.com/edcommunity Lietuvos studentai turi galimybę prisijungti prie „Autodesk Inžinerijos ir dizaino studentų sąjungos“ (Autodesk Students Engineering&Design Community). Tai tarptautinė bendravimo platforma, skirta statybos ir architektūros, inžinerinių tinklų ir komunikacijų, civilinės inžinerijos, GIS, animacijos, video ir specialiųjų efektų studentams.

Tapti registruotu sąjungos nariu NAUDINGA, nes šioje svetainėje galima:

  • nemokamai atsisiųsti „Autodesk“ programinės įrangos (mokymosi tikslais);
  • naudotis svetainėje skelbiamomis naudingomis nuorodomis bei mokomąja medžiaga apie atsisiunčiamas programas;
  • galima nemokamai naudotis biblioteka ir galerija;
  • dalyvauti nuotoliniuose mokymuose bei seminaruose;
  • dalintis patirtimi su sąjungos nariais iš viso pasaulio, aptarti projektus ir keistis CAD darbais;
  • svetainėje galima sekti dominančios mokslo srities vystymosi kryptis;
  • pasimokyti iš CAD ekspertų: dalyvauti studentų ir profesionalų diskusijose, klausimų ir atsakymų forumuose;
  • be to, galima matyti darbo pasiūlymus;
  • susirasti bendraminčių, užmegzti naudingus kontaktus bei vystyti profesinę karjerą.

Narystė „Studentų sąjungoje“ nieko nekainuoja, tad visos konsultacijos tinklalapyje teikiamos nemokamai. 

Užsiregistruoti labai paprasta – www.autodesk.com/edcommunity svetainėje tereikia užpildyti paraiškos formą ir nurodyti savo universiteto suteiktą elektroninio pašto adresą. Į jį bus atsiųstas registracijos patvirtinimo kodas. Prisijungus iš karto galima naudotis visomis „Studentų sąjungos“ teikiamomis galimybėmis: atrasti, mokytis ir bendrauti. Svarbiausia – „Autodesk Inžinerijos ir dizaino studentų sąjungos“ nariai iš www.autodesk.com/edcommunity svetainės gali visiškai nemokamai atsisiųsti ir legaliai naudoti „Autodesk" programinių produktų studentines versijas.

Svetainėje specialiai studentams yra parengtas šių legalių „Autodesk" programinių produktų rinkinys:

Revit® Architecture

Revit® Structure

Revit® MEP

AutoCAD® Civil 3D®

Autodesk® Inventor® Professional

Autodesk® Alias StudioTM

AutoCAD® Electrical

AutoCAD® Map 3D

Autodesk® VIZ

AutoCAD® Raster Design

Autodesk® Impression

Programinių produktų studentinės versijos savo funkcijomis ir galimybėmis visiškai nesiskiria nuo profesionalių versijų. Vienintelis skirtumas - studentinė versija yra skirta mokymosi, o ne komerciniams tikslams. Todėl spausdinant kiekvienas puslapis automatiškai pažymimas perspėjančiu tekstu, draudžiančiu naudoti programą profesionaliais ar komerciniais tikslais. Be to, metinės studentinės „Autodesk" licencijos nesuteikia teisės atnaujinti programą ar gauti licenciją komerciniam produkto panaudojimui.

Daugiau informacijos: http://www.autodesk.com/edcommunity .

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X