KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
January 12, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

Jei kuriate gaminius gamybos pramonei, ši žinutė skirta Jums. Pasinaudokite puikia proga sutaupyti!

Nuo 2021 m. sausio 12 d. iki sausio 26 d. „Fusion 360“ prenumeratą įsigysite net su 33% nuolaida.

Pasinaudokite akcija ir naudokitės programinės įrangos įrankiais, kurie leidžia pagreitinti produktų kūrimo procesą iki 60%. Dirbkite su modeliu iš bet kur ir bet kada, nes „Autodesk“ debesų technologijos leidžia greitai pasidalyti projekto duomenimis su savo klientais ir kolegomis.

Akcijos sąlygos:

  • 33% nuolaida taikoma perkant naują metinę prenumeratą šiems produktams: „Fusion 360“ (įrankiai pramonės produktams kurti), „Fusion 360 Team“ (produktų kūrimo projektams valdyti dirbant komandoje), „Fusion 360 Manufacturing Extension“ (plėtinys gamybai) ir „Fusion 360 Generative Design Extension“ (plėtinys generatyviniam projektavimui).
  • 33% nuolaida taikoma 1-ių ir 3-jų metų trukmės prenumeratai. 3 metų trukmės prenumerata kainuoja 10% pigiau nei 1 metų trukmės nuoma. Šiuos produktus - „Fusion 360 Manufacturing Extension“ ir „Fusion 360 Generative Design Extension“ – galima išsinuomoti tik 1 metams.
  • Akcija galioja iki 2021 01 26.

Norite gauti daugiau informacijos apie „Fusion 360“ produktus ar akcijos galimybes? Kreipkitės į mūsų specialistus tel. 8 5 2398111, el. paštu info@agacad.lt arba užpildydami formą:

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X