KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Kompanija „Autodesk“ išleido „Autodesk Revit“ atnaujinimą - versiją 2019.2 – kuriuo gali naudotis visi „Revit“ ir „Revit LT“ prenumeratoriai. Svarbiausias programos naujoves galima išskirti į 3 dalis: jos leidžia geriau KURTI, SUJUNGTI ir OPTIMIZUOTI projektuotojų užduotis.

Atnaujintoje „Autodesk Revit“ versijoje daugiausia dėmesio skirta patogesniam ir glaudesniam komandos narių komunikavimui bei greitesniam informacijos dalinimuisi pasitelkiant bendradarbiavimo įrankius debesyse. „Revit“ naujovių tikslas - leisti BIM procese dalyvauti kuo didesniam žmonių skaičiui, taip pat pagerinti jų darbo eigą.

SUJUNGTI

Keli „Revit“ atnaujinimai leidžia skirtingoms projekto komandoms greitai ir lengvai komunikuoti prisijungus prie „Autodesk BIM 360“ platformos. Tai naršyklės pagrindu veikianti platforma, kuri apjungia visus projekto dalyvius ir suteikia galimybę pasiekti reikiamą informaciją reikiamu metu, visuose projektavimo etapuose. Įdiegtos naujovės užtikrina dar efektyvesnę informacijos kaitą ir mažina laiko sąnaudas.

  • „Autodesk Revit“ modelis debesyje „Cloud models for Revit“

Naujausia „Revit“ versija leidžia „BIM 360 Design“ prenumeratoriams išsaugoti „Revit“ modelius kaip „non-workshared“. Šis naujas duomenų formatas leidžia projekto dalyviams kaupti, redaguoti ir sinchronizuoti savo „Revit“ modelius iš vienos platformos (BIM 360), esančios debesyje.

„Revit 2019.1“ naujinyje buvo patobulintas pagrindinis „Revit“ langas (Revit Home) - įdiegta nauja galimybė atidaryti ir peržiūrėti turimus debesyje publikuotus „Revit“ modelius, pagreitinant darbo našumą ir komunikaciją. 2019.2 naujinys darbo našumą dar labiau padidina – įdiegta galimybė iš pagrindinio lango (Revit Home) tiesiogiai įkelti ir išsaugoti daugiau nei vieną „Revit“ modelį.

  • Sklandus „Autodesk Civil 3D“ sklypo topografijos bendradarbiavimas su „Autodesk Revit“

2019.1 naujinys suteikė naujos „Civil 3D“ sklypo ir „Revit“ topografijos bendradarbiavimo galimybių, nes naudojant „BIM 360 Document Management“ ir „Autodesk Desktop Connector“ buvo galima „Civil 3D“ topografiją importuoti į „Revit“ platformą. „Revit 2019.2“ versijoje ši funkcija buvo patobulinta - atsirado galimybė uždėti pastatų užstatymo plokštumas ant sudėtingų paviršių.

KURTI

„Revit 2019.2“ naujos funkcijos padeda efektyviau kurti projekto duomenis ir padidina modeliavimo galimybes.

  • Priartinimas žiniaraščiuose / medžiagų išrankos lentelėse

Įdiegta nauja funkcija, kuri leidžia priartinti / atitolinti žiniaraščių (medžiagų išrankų) vaizdus. Tai palengvins įskaityti mažu šriftu, tankiai užpildytas lenteles. Lentelėse yra integruotas indikatorius, nurodantis priartinimo lygį.

  • Objektų judinimas trumpais atstumais

„Revit 2019.2“ įdiegta galimybė judinti objektus mažais atstumais, ko ankstesnėse „Revit“ versijose nebuvo galima padaryti, nes mesdavo klaidą „Too small on screen“.

  • Aukštos kokybės tekstūros atvaizdavimas

Įdiegta galimybė sukurti aukštos kokybės 3D vaizdus naudojant nestandartines medžiagas ir jų tekstūras.

OPTIMIZUOTI

  • ŠVOK, VN ir EL dalies inžinieriams „Revit 2019.2“ naujinys turi kelias naujas funkcijas, kurios leidžia sklandžiau modeliuoti mechanines sistemas. Dabar keičiant atšakos poziciją jos sujungimo elementai automatiškai prisitaiko prie skirtingų magistralių diametrų.

Norite daugiau informacijos dėl „Autodesk Revit“ ar kitos programinės įrangos galimybių? Kreipkitės į mus dėl bet kokių jums iškilusių klausimų – susisiekite tel. 8 5 2398111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X