KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Nuo š. m. rugpjūčio 7 iki spalio 21 d. kompanija „Autodesk“ visiems savo klientams, turintiems senas neatnaujintas nuolatines programinės įrangos licencijas, suteikia galimybę nuomotis pasirinktas atskiras programas ar naujuosius programų komplektus net su 50 proc. nuolaida.

Akcijos sąlygos:

  • Prenumeratos (t.y. nuomos) trukmė – 3 metai.

  • Akcijos metu galima pasirinkti to paties produkto nuomą, tokiu būdu atnaujinant turimą seną nuolatinę licenciją ir gaunant teisę naudotis tiek naujausia, tiek ankstesnėmis PĮ versijomis. Taip pat galima pakeisti turimą programą į labiau dabartinius jūsų poreikius atitinkantį „Autodesk“ produktą ar visą programinės įrangos komplektą.
  • Akcija taikoma tik tiems senų nuolatinių licencijų turėtojams, kurie sutinka atsisakyti turimos licencijos mainais į 50% nuolaidą naujausios programinės įrangos nuomai.
  • Svarbu: „Autodesk LT“ serijos produktai su 50 proc. nuolaida gali būti keičiami tik į „Autodesk LT“ serijos produktus. Šis apribojimas netaikomas kitų programų turėtojams. Todėl, pavyzdžiui, „AutoCAD 2010“ nuolatinė licencija be palaikymo plano gali būti iškeista į naujausios „AutoCAD“, „Revit“ arba į bet kurios kitos reikalingos „Autodesk“ programos ar naujausio programų rinkinio („Architecture, Engineering & Construction Collection“, „Product Design Collection“ ar „Media & Entertainment Collection“) 3 metų nuomą su 50 proc. nuolaida.

Pasinaudokite palankia proga dirbti su naujausia ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančia programine įranga už dvigubai mažesnę kainą!

Norėdami sužinoti daugiau apie akcijos sąlygas, prašome kreiptis į mus jau šiandien tel. (8 5) 2398111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X