KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 14, 2016 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Ribotą laiką – tik iki 2017 01 20 – „Autodesk“ produktų pirkėjai gali sutaupyti daugiau nei 1700 €: jei jie užsako 3 metų prenumeratą komplektui „AEC Collection“ kartu su debesų kompiuterijos paslauga „BIM 360 TEAM“, šią gauna nemokamai.

Naujasis programinės įrangos rinkinys architektūrai, inžinerijai ir statybai „AEC Collection“ suteikia prieigą prie visų „Autodesk“ programų, reikalingų statinių projektuotojams. Ir visa tai už gerą kainą.

O užsakant komplekto „AEC Collection“ prenumeratą kartu su 1 ar 3 metų „BIM 360 Team“ prenumerata, investicijos į šį įrankių rinkinį dar labiau pasiteisina, nes už puikią kainą gausite ne tik reikiamus projektavimo įrankius, bet ir visas priemones, reikalingas projekto komandų bendradarbiavimui.

Programinės įrangos rinkinį architektūrai, inžinerijai ir statybai (angl. Architecture, Engineering & Construction Collection, t.y. AEC Collection) sudaro šios „Autodesk“ programos:

Revit, AutoCAD, AutoCAD Civil 3, Navisworks Manage, AutoCAD Architecture, AutoCAD Electrical, AutoCAD Map 3D, AutoCAD MEP, AutoCAD P&ID, AutoCAD Plant 3D, AutoCAD Raster Design, AutoCAD Utility Design, Vehicle Tracking, 3ds Maxbei debesų kompiuterijos paslaugos Rendering in A360, AutoCAD 360 Pro, Formlt 360 Pro, InfraWorks 360, Insight 360, ReCap 360 Pro, Structural Analysis for Revit.

„BIM A360 Team“ išplečia rinkinio „AEC Collection“ vertę, suteikdamas 500 GB dydžio erdvę, kurioje galima saugoti visą projekto informaciją, lengvai pasiekiamą internetu. „BIM A360 Team“ yra debesų kompiuterijos sprendimas, kuris leidžia visiems projekto komandos nariams (architektams, inžinieriams, konstruktoriams, projektų vadovams ir užsakovams) bendradarbiauti vienoje centrinėje platformoje.

Su „BIM A360 Team“ naujausia projekto informacija pasiekiama bet kada iš visur, kur veikia internetas ir mobilieji įrenginiai. Tad peržiūrėti projekto modelius, palikti pastabas ar komentarus projekto partneriams išties lengva.

Specialus „Autodesk“ pasiūlymas galioja iki 2017 m. sausio 20 d.

Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės tel. (8 5) 2398111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X