KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
December 20, 2019 by AGA CAD, UAB

Brangūs klientai, kolegos, draugai ir sekėjai,

Susitelkimas į kitų poreikius yra šventinės dvasios dalis. Jausti atsakomybę ne tik už savo, bet ir kitų poreikius – tai svarbu ne tik kiekvieno sąmoningo žmogaus gyvenime. Tai yra gyvybiškai svarbu ir siekiant patirti visą BIM naudą.

Trumpai tariant, rūpinimasis kitais BIM procese toks pat svarbus kaip ir šeimoje, bendruomenėje ar draugystės metu.

Šį veikimo kartu procesą geriausiai apibūdina sąvoka „sinergija“. Darykite viską, kad veikdami komandoje patenkintumėte poreikius kitų BIM proceso dalyvių: užsakovų, projektuotojų, statytojų, NT valdytojų. Identišką realaus pastato skaitmeninį dvynį galima sukurti tik tada, kai kiekvienas BIM proceso dalyvis maksimaliai prisideda prie kokybiškos informacijos kūrimo.

Tik tikslus pastato skaitmeninis dvynys suteikia vertę NT naudojimo metu. Ir tik tada, kai BIM modelis taikomas pastato naudojimo etape, galima sakyti, kad BIM galimybės yra pilnai išnaudojamos. Štai kodėl artėjančių švenčių proga Jums ir visai BIM projektus įgyvendinančiai bendruomenei linkime - rūpinkitės vieni kitais, atsižvelkite į kitų poreikius ir kiekviename veiklos etape siekite maksimalios kokybės. Tokiu būdu viršysite lūkesčius.

Nes daug kas priklauso nuo Jūsų.

Savo ruožtu mes ir toliau stengsimės padėti jums tai daryti, kad galėtumėt dirbti lengviau, efektyviau ir geriau.

Linksmų Kalėdų ir laimingų 2020-ųjų!

Nuoširdžiai,
AGACAD komanda

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X