KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Vidurvasarį „Autodesk“ kompanija skelbia trumpalaikę akciją, kurios metu populiariausius „Autodesk“ produktus galite išsinuomoti net iki 20 % pigiau.

Pasiūlymo metu išskirtinėmis sąlygomis galima įsigyti „AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“, „AutoCAD“, „3d Max“, „Maya“ 1-erių ir 3-ų m. trukmės programinės įrangos nuomą.


Akcijos sąlygos:

 • iki 20 % nuolaida taikoma 1-erių ir 3-ejų metų trukmės uomai;
 • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
 • nuolaida taikoma įsigyjant iki 20 vnt. licencijų;
 • akcija galioja iki 2022 liepos 13 d. imtinai.


Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

Tik 2022 m. birželio 28 - liepos 22 d. „Fusion 360“ produktų prenumeratą galite įsigyti iki 30% pigiau. Dirbkite lengvai naudodami vienoje gaminių kūrimo platformoje integruotus CAD, CAM, CAE ir PCB įrankius!

Greitai kurkite gaminių modelius bet kur ir bet kada ir lengvai dalinkitės savo darbo rezultatais su kolegomis ir klientais. Naudokitės puikia proga įsigyti puikius įrankius pigiau dabar, nes jau rugpjūčio mėnesį „Fusion 360“ produktai brangs!

Akcijos sąlygos:

Kompanija „Autodesk“ laikinai sumažina populiariausių programų kainas - trumpalaikės akcijos metu populiariausias programas galima išsinuomoti 15 proc. pigiau.


Ribotos trukmės pasiūlymas galioja š. m. birželio 13-16 d. imtinai.


Akcijos sąlygos:

 • 15% nuolaida taikoma 1-ių ir 3-ų metų trukmės „AutoCAD“, „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ („AutoCAD“ + „Revit LT“) prenumeratoms;
 • pasiūlymas galioja tik naujoms licencijoms įsigyti;
 • 20 vnt. - tiek daugiausiai licencijų vienas pirkėjas gali įsigyti su akcijine kaina.

Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

November 15, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Pasirinkite BIM programinę įrangą ir gaukite dovanų!

Ribotą laiką, tik iki 2021 m. gruodžio 30 d., kiekvienas užsakantis ar pratęsiantis „Autodesk Revit“ nuomą įmonėje „AGACAD“ gauna dovanų - kasdienius įrankius, palengvinančius projektų ruošimą ir duomenų valdymą VISIEMS „Revit“ naudotojams.

Autodesk Revit 2022 akcija

Pasiūlymu gali pasinaudoti tie, kas atsinaujina arba įsigyja naują „Autodesk Revit“ ar „Autodesk AEC Collection“ prenumeratą. Akcijos metu kartu su „Revit“ programa nemokamai gausite „Revit“ plėtinius „AGACAD T4R Add-ons“ ir „AGACAD Smart Browser“.

Šie BIM produktai sutrumpina projektų ruošimo laiką dešimtis kartų. „AGACAD“ sukurtų efektyvaus darbo įrankių teikiama nauda jau įsitikino tūkstančiai „Revit“ priedų naudotojų iš įvairių pasaulio šalių: JAV, Norvegijos, Suomijos, Belgijos, Austrijos, Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos ir kt. „AGACAD“ kuriamais plėtiniais naudojasi net didžiausios pasaulyje projektavimo ir rangos įmonės: AECOM, ARUP, Grontmij, Ramboll, Stanley Group ir kt.

Daugiau galimybių „Revit“ naudotojams

Projektavimo specialistai nori kuo daugiau laiko skirti kūrybinėms idėjoms įgyvendinti, ir kuo mažiau – rankiniam darbui tvarkant projekto duomenis ar ruošiant darbo brėžinius.

October 01, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

Atsinaujinkite! Gaukite integruotus CAD, CAM, CAE ir PCB įrankius vienoje kūrimo platformoje. Pasinaudokite proga ir įsigykite su nuolaida!

Tik iki 2021 m. spalio 22 d. „Fusion 360“ prenumeratą galite įsigyti iki 30% pigiau.

Dar niekada nebuvo geresnio laiko įsigyti „Autodesk Fusion 360“ programinę įrangą. Dirbkite su savo modeliu kada norite ir kur tik norite, o dėl „Autodesk“ debesijos rezultatais galite greitai pasidalyti su klientais ir kolegomis.

Akcijos sąlygos:

September 09, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

Kompanija „Autodesk“ laikinai 15% sumažina šių programų kainas:

 • „AutoCAD LT“ / „AutoCAD LT for Mac“,
 • „AutoCAD Revit LT Suite“ („AutoCAD LT“ + „Revit LT“),
 • „AutoCAD“.

Nuolaida taikoma iki 2021.09.09 imtinai.

Pasinaudokite puikiu pasiūlymu ir sutaupykite!

Užsisakydami šias „AutoCAD“ platformos programas būsite garantuoti, kad visada dirbsite naudodami veiksmingiausią darbo eigą ir naujausius automatizavimo įrankius. Pasitelkdami plačioms projektavimo sritims pritaikytas programas ir žiniatinklio bei mobiliąsias programėles, gausite specializuotus įrankius, skaitmeninį bendradarbiavimą ir galimybę projektuoti bet kada ir bet kur.

„AutoCAD“ - tai ilgametė ir įvairiadisciplinė projektavimo patirtis, apimanti naujas automatizavimo funkcijas ir bendradarbiavimo darbo eigą. Šiandien automatizavimas yra labai svarbus norint dirbti greitai, tiksliai ir efektyviai. Programoje „AutoCAD 2022“ yra įdiegta daug naujų automatizavimo įrankių.

Funkcija „Count“ padeda lengvai suskaičiuoti brėžinyje esančius objektus ar geometriją, „Trace“ ir „Share“ pagerina skaitmeninio bendradarbiavimo procesą. Su „Push to Autodesk Docslengvai publikuosite CAD brėžinių lapus į „Docs“, su „Floating windows“ galite peržiūrėti kelis brėžinius vienu metu. Yra ir daugiau naujovių, kurios padės su „AutoCAD 2022“ paspartinti projektavimo procesus.

Su naujausiais įrankiais dirbsite efektyviausiu būdu, tad sužinokite, kaip juos įsigyti su 15 proc. nuolaida.

Akcijos sąlygos:

Ypatingas pasiūlymas gaminių projektuotojams - išnaudokite progą sutaupyti, nes dabar gaminių projektavimui skirtiems „Autodesk Fusion 360“ įrankiams taikomos iki 30% nuolaidos.

Pasinaudokite akcija ir dirbkite su programine įranga, kuri padeda kurti produktus iki 60 proc. greičiau nei įprastai. „Autodesk“ debesų technologijos leidžia greitai pasidalyti projekto duomenimis su savo klientais ir kolegomis, todėl galite dirbti su modeliu iš bet kur ir bet kada.


Akcija galioja iki 2021.07.30.

Nuolaidos galioja šiems „Fusion“ produktams:

 • Fusion 360 (1 metų ar 3 metų nuomai). Įrankiai skirti pramonės produktams kurti.
 • Fusion 360 - Team Participant (1 metų ar 3 metų nuomai). Įrankis skirtas produktų kūrimo projektams valdyti dirbant komandoje.
 • Fusion 360 - Machining Extension (1 metų nuomai). Galingas plėtinys gamybai.
 • Fusion 360 - Generative Design Extension (1 metų nuomai). Puikus plėtinys generatyviniam projektavimui.
 • Fusion 360 – Additive Build Extension (1 metų nuomai).
 • Fusion 360 – Nesting & Fabrication Extension (1 metų nuomai).
 • Fusion 360 – Manage Extension (1 metų nuomai).


Plačiau dėl taikomų nuolaidų „Fusion 360“ produktams kreipkitės į mūsų specialistus tel. 8 5 2398111, el. paštu info@agacad.lt arba užpildydami formą:Pasinaudokite išskirtine proga įsigyti puikią programinę įrangą už nerealiai gerą kainą!

Kompanija „Autodesk“ laikinai net iki 25% sumažina šių programų kainas:

 • „AutoCAD LT“ / „AutoCAD LT for Mac“,
 • „AutoCAD Revit LT Suite“ („AutoCAD LT“ + „Revit LT“),
 • „AutoCAD“
 • „3ds Max“
 • „Maya“

Nuolaida taikoma iki 2021.06.24.Akcijos sąlygos:

Kompanija „Autodesk“ skelbia nuolaidų savaitę sumažindama populiariausių programų kainas - trumpalaikės akcijos metu programas „AutoCAD LT“ / „AutoCAD LT for Mac“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ („AutoCAD LT“ + „Revit LT“) galima išsinuomoti 15 proc. pigiau.Akcijos sąlygos:

 • nuolaida galioja tik vienai (single user) darbo vietai;
 • 15% nuolaida taikoma 1 ir 3 metų trukmės prenumeratoms;
 • pasiūlymas galioja tik naujoms licencijoms;
 • naujų prenumeratų skaičius ribojamas;
 • nuolaidos nesumuojamos;
 • pasiūlymas galioja 2021 gegužės 17-21 dienomis.


„AutoCAD LT“ programinės įrangos kaina akcijos metu:

Produktas

Standartinė kaina
be PVM

Akcijinė kaina
be PVM

Standartinė kaina
be PVM

Akcijinė kaina
be PVM

1-year Subscription

1-year Subscription

3-years Subscription

3-years Subscription

AutoCAD LT

440,00

374,00

1190,00

1012,00

AutoCAD Revit LT Suite

695,00

591,50

1875,00

1594,00


Pasiūlymo laikas ribotas, tad nepraleiskite progos sutaupyti ir dirbti naujausiais įrankiais - UŽSISAKYKITE DABAR.Reikia pagalbos renkantis tinkamiausią programinę įrangą? Turite klausimų dėl akcijos sąlygų? Pasitarkite su mumis tel. 8 5 2398111 ar el. paštu info@agacad.lt.

April 12, 2021 by AGA CAD

COVID-19 pandemija papildė iššūkius, su kuriais susiduria įvairaus dydžio statybos sektoriaus įmonės. Suprasdami, kad šiuo laikotarpiu reikia daugiau lankstumo, turime išskirtinį pasiūlymą „AGACAD“ BIM sprendimus norintiems naudoti „Autodesk Revit“ profesionalams.

Norėdami patenkinti jūsų poreikius ir suteikti laisvę rinktis, ribotą laiką siūlome 3 mėnesių licencijas su nemokamu tinklinės licencijos aktyvavimu. Įprastai galima įsigyti licencijas 1 metų trukmės laikotarpiui, o už tinklinės licencijos naudojimą taikomas papildomas mokestis.

Pasinaudokite šiuo pasiūlymu - išsirinkite bet kurį iš toliau išvardytų BIM sprendimų, išplečiančių „Revit“ galimybes, ir galėsite BIM modelius kurti žymiai lengviau.

10-imis kartų greičiau – taip efektyviai dirbti įmanoma naudojant įrankius, kurie padeda lengviau kurti BIM projektų modelius ir jų dokumentaciją.

„AGACAD“ BIM sprendimai palengvina „Revit“ naudotojų darbą, nes jie padeda:

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X