KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
September 18, 2023 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Kompanija „Autodesk“ skelbia trumpalaikę akciją populiariausiems produktams, kurie naudingi įvairaus spektro projektus kuriantiems architektams, pastatų konstruktoriams, inžinieriams, gamybininkams ir kitų sričių projektuotojams.


Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma „AutoCAD“, „AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“ ir „Fusion 360“ 1-erių metų trukmės nuomai;
  • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
  • akcija galioja 2023 rugsėjo 18-21 d.


Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

„Autodesk Deal Days“ vyksta liepos 10 - 12 dienomis

Pasiruoškite patobulinti projektavimo galimybes su išskirtiniu „Autodesk“ pasiūlymu.
Nesvarbu, kas jūs esate - architektas, dizaineris ar vizualizacijų kūrėjas - dabar turite puikią progą atskleisti savo potencialą su rinkoje lyderiaujančiais kūrybos įrankiais. Pasirinkite labiausiai jums tinkamus ir paverskite savo idėjas realybe.

Akcijos metu išskirtinėmis sąlygomis įsigykite „AutoCAD“, „AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“, „3ds Max”, „Maya“ programinės įrangos nuomą. Pasinaudokite puikia proga sutaupyti ir dirbkite su naujausiais įrankiais.

Akcijos sąlygos:

June 29, 2023 by Šaltinis: Autodesk Inc.

2023 m. birželio 29 - liepos 31 d. „Fusion 360“ produktų prenumeratą galite įsigyti net 30% pigiau.

Pasinaudokite puikia proga sutaupyti net 1/3 darbo priemonių kainos! Dirbkite lengvai su vienoje gaminių kūrimo platformoje integruotais CAD, CAM, CAE ir PCB įrankiais. Greitai kurkite gaminių modelius bet kur ir bet kada, lengvai dalinkitės savo darbo rezultatais su kolegomis ir klientais naudodami „Fusion 360“ programinę įrangą.


„Fusion 360“ - tai debesų kompiuterijos pagrindu veikianti CAD / CAM / CAE programa, skirta gamybos pramonei, apimanti daugybę įrankių, skirtų pilnam gaminių sukūrimui vienoje aplinkoje ir padedančių kurti produktus iki 60 proc. greičiau nei įprastai.

30% nuolaida taikoma perkant programinės įrangos „Fusion 360“ 1-ių metų trukmės prenumeratą.

Be to, iki 2024 m. sausio 31 d. galite sutaupyti dar daugiau! 33% nuolaida taikoma naudojantis pasiūlymu - Įsigykite 3 „Fusion 360“ vienerių metų prenumeratas už 2 kainą“.

Gaukite 5 „AutoCAD LT“ prenumeratas už 4 kainą arba 3 „AutoCAD“ prenumeratas 15 % pigiau. Rinkitės programas, kuriomis pasitiki milijonai.

Š. m. birželio 12-16 d. kompanija „Autodesk“ esamiems klientams suteikia nuolaidą perkant didesnį kiekį „AutoCAD“ programų. Akcijos sąlygos:

- kiekvieną 5 „AutoCAD LT“ licencijų paketą galite įsigyti su 20 % nuolaida,

- kiekvieną 3 „AutoCAD“ licencijų paketą - su 15 % nuolaida,

- pasiūlymas negali būti apjungtas su kitomis tuo metu vykstančiomis akcijomis.

Įsigydami ne vieną licenciją, o visą paketą, maksimaliai sutaupysite. Pasiūlymo laikas ribotas, tad nepraleiskite progos - UŽSISAKYKITE DABAR.


Kodėl verta naudoti autentišką „Autodesk“ programinę įrangą?

November 15, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Pasirinkite BIM programinę įrangą ir gaukite dovanų!

Ribotą laiką, tik iki 2021 m. gruodžio 30 d., kiekvienas užsakantis ar pratęsiantis „Autodesk Revit“ nuomą įmonėje „AGACAD“ gauna dovanų - kasdienius įrankius, palengvinančius projektų ruošimą ir duomenų valdymą VISIEMS „Revit“ naudotojams.

Autodesk Revit 2022 akcija

Pasiūlymu gali pasinaudoti tie, kas atsinaujina arba įsigyja naują „Autodesk Revit“ ar „Autodesk AEC Collection“ prenumeratą. Akcijos metu kartu su „Revit“ programa nemokamai gausite „Revit“ plėtinius „AGACAD T4R Add-ons“ ir „AGACAD Smart Browser“.

Šie BIM produktai sutrumpina projektų ruošimo laiką dešimtis kartų. „AGACAD“ sukurtų efektyvaus darbo įrankių teikiama nauda jau įsitikino tūkstančiai „Revit“ priedų naudotojų iš įvairių pasaulio šalių: JAV, Norvegijos, Suomijos, Belgijos, Austrijos, Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos ir kt. „AGACAD“ kuriamais plėtiniais naudojasi net didžiausios pasaulyje projektavimo ir rangos įmonės: AECOM, ARUP, Grontmij, Ramboll, Stanley Group ir kt.

Daugiau galimybių „Revit“ naudotojams

Projektavimo specialistai nori kuo daugiau laiko skirti kūrybinėms idėjoms įgyvendinti, ir kuo mažiau – rankiniam darbui tvarkant projekto duomenis ar ruošiant darbo brėžinius.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X