KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.


2023 sausį „Autodesk“ kompanija skelbia trumpalaikę akciją, kurios metu populiariausius „AutoCAD“ šeimos produktus galite išsinuomoti iki 20 % pigiau.

Akcijos sąlygos:

  • 20 % nuolaida taikoma „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ 1-erių ir 3-ejų metų trukmės nuomai;
  • 15 % nuolaida taikoma „AutoCAD“ 1-erių ir 3-ejų metų trukmės nuomai;
  • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
  • akcija galioja 2023 sausio 16-19 d.


Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

January 04, 2023 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

2023 m. sausio 4 - 31 d. „Fusion 360“ produktų prenumeratą galite įsigyti net 30% pigiau.

Pasinaudokite puikia proga sutaupyti net 1/3 darbo priemonių kainos! Dirbkite lengvai naudodami vienoje gaminių kūrimo platformoje integruotus CAD, CAM, CAE ir PCB įrankius. Greitai kurkite gaminių modelius bet kur ir bet kada, lengvai dalinkitės savo darbo rezultatais su kolegomis ir klientais naudodami „Fusion 360“ programas.

Akcijos sąlygos:

November 25, 2022 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

„Cyber Week Sale“ vyksta lapkričio 25 - gruodžio 1 dienomis

Juodojo penktadienio paskatintas išskirtinis „Autodesk“ pasiūlymas - iki 25% nuolaida populiariausiems „Autodesk“ produktams.

Akcijos metu išskirtinėmis sąlygomis įsigykite „AutoCAD“, „AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“, „3ds Max”, „Maya“, „Fusion 360nuomą. Pasinaudokite puikia proga sutaupyti ir dirbkite su naujausiais įrankiais.

Akcijos sąlygos:

November 15, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Pasirinkite BIM programinę įrangą ir gaukite dovanų!

Ribotą laiką, tik iki 2021 m. gruodžio 30 d., kiekvienas užsakantis ar pratęsiantis „Autodesk Revit“ nuomą įmonėje „AGACAD“ gauna dovanų - kasdienius įrankius, palengvinančius projektų ruošimą ir duomenų valdymą VISIEMS „Revit“ naudotojams.

Autodesk Revit 2022 akcija

Pasiūlymu gali pasinaudoti tie, kas atsinaujina arba įsigyja naują „Autodesk Revit“ ar „Autodesk AEC Collection“ prenumeratą. Akcijos metu kartu su „Revit“ programa nemokamai gausite „Revit“ plėtinius „AGACAD T4R Add-ons“ ir „AGACAD Smart Browser“.

Šie BIM produktai sutrumpina projektų ruošimo laiką dešimtis kartų. „AGACAD“ sukurtų efektyvaus darbo įrankių teikiama nauda jau įsitikino tūkstančiai „Revit“ priedų naudotojų iš įvairių pasaulio šalių: JAV, Norvegijos, Suomijos, Belgijos, Austrijos, Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos ir kt. „AGACAD“ kuriamais plėtiniais naudojasi net didžiausios pasaulyje projektavimo ir rangos įmonės: AECOM, ARUP, Grontmij, Ramboll, Stanley Group ir kt.

Daugiau galimybių „Revit“ naudotojams

Projektavimo specialistai nori kuo daugiau laiko skirti kūrybinėms idėjoms įgyvendinti, ir kuo mažiau – rankiniam darbui tvarkant projekto duomenis ar ruošiant darbo brėžinius.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X