KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

2024 m. liepos 9-31 d. kompanija „Autodesk“ vykdo akciją „Autodesk Fusion“ 1-erių metų trukmės licencijų nuomai.

„Autodesk Fusion“ - tai „viskas viename": dizaino, projektavimo, elektronikos ir gamybos programinė įranga. Ji sujungia visą gaminio kūrimo procesą į vieną debesų kompiuterijos pagrindu veikiančią programinę įrangą su integruotais 3D CAD, CAM, CAE ir PCB įrankiais.

Dirbkite su programine įranga, kuri padeda kurti produktus iki 60 proc. greičiau nei įprastai. Greitai kurkite gaminių modelius bet kur ir bet kada, lengvai dalinkitės savo darbo rezultatais su kolegomis ir klientais naudodami „Autodesk Fusion“.

Pasinaudokite puikia proga sutaupyti 1/4 darbo įrankių kainos - įsigykite „Fusion“ programinę įrangą pigiau! Akcijos metu licencijos kaina

Komanija „Autodesk“ š. m. gegužės 27-31 d. vykdo akciją „AutoCAD Appreciation Week“, kurios metu „AutoCAD“ produktus galite išsinuomoti 15-20% pigiau.

Pasiūlymo metu išskirtinės sąlygos taikomos „AutoCAD“, „AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“ 1-erių ir 3-ų metų trukmės nuomai.


Akcijos sąlygos:

  • 20 % nuolaida taikoma „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ prenumeratai;
  • 15 % nuolaida taikoma „AutoCAD“ prenumeratai;
  • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
  • akcija galioja iki 2024 gegužės 31 d. imtinai.


Produktų kainos akcijos metu:

Kompanija „Autodesk“ skelbia trumpalaikę akciją populiariausiems produktams, kurie naudingi įvairaus spektro projektus kuriantiems architektams, pastatų konstruktoriams, inžinieriams, gamybininkams ir kitų sričių projektuotojams.

Kompanija „Autodesk“ pranešė atstovams, kad 2024-aisiais nebeplanuoja taikyti „Flash Sale“ tipo akcijų savo produktams, todėl tai paskutinė galimybė populiariausią projektavimo programinę įrangą įsigyti pigiau. Pasinaudokite ja!


Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma „AutoCAD“, „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ 1-erių metų trukmės nuomai;
  • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
  • akcija galioja 2024 sausio 15-18 dienomis.


Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X