KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

„Autodesk Inventor“ mokymo kursai BALDŲ KONSTRUKTORIAMS

20 akad. val.

5 užsiėmimai Mokymo centre Vilniuje

„AutodeskD® Inventor“ – tai intuityvi ir lanksti didelių galimybių programinė įranga, skirta kokybiškam automatizuotam kompiuteriniam projektavimui trimatėje erdvėje. Programa sėkmingai taikoma baldų gamyboje, ypač medžio masyvo, minkštiems baldams, metalinėms detalėms bei nestandartiniams individualiems interjerams projektuoti.

Kursas skirtas pradedantiesiems. Reikalavimai klausytojams – darbo „AutoCAD“ aplinkoje patirtis. Kurso tikslas - praktinis programos „Autodesk Inventor“ įvaldymas.

Mokymo rezultatai:

  • „Autodesk Inventor“ aplinkos pritaikymas baldų projektavimui;
  • projekto sukūrimas programos „Autodesk Inventor“ priemonėmis nuo pradžios iki pabaigos;
  • „Autodesk ATC“ sertifikatas.

Kiekvienas klausytojas aprūpinamas kompiuteriu su legalia programine įranga. Klausytojui pageidaujant pateikiama 30 dienų bandomoji „Autodesk Inventor Professional 2011“ programinės įrangos versija.

Mokymo programa

1 užsiėmimas - Detalės kūrimo aplinka

• Susipažinimas „Autodesk Inventor“ programa. Meniu ir įrankių juostos. Susipažinimas su trimis pagrindiniais lygmenimis (Sketch, Part, Assembly). Valdymas – navigacijos mygtukai. Matavimo vienetai. Konstrukciniai ryšiai. Objektų kūrimas. Objektų kopijavimas. Objektų ir paobjekčių veidrodinių atspindžių kūrimas. Objektų pasirinkimas, paslėpimas ir rodymas.

• (MDP) Spintelės sudedamųjų dalių kūrimas: medžiagos sukūrimas; fasadas (frezuotos durelės); lentynos; šonai; skylių generavimas; darbas su detalės brėžiniais.

2 užsiėmimas - Detalių iš lakštinės medžiagos kūrimo aplinka

• Gaminių iš lakštinės medžiagos projektavimas. Komandos ir priemonės. Briaunų ilginimas ir redagavimas. Lakštinės medžiagos kūrimas. Detalės išklotinės. Lenkimo lentelės ir specifikacijos darbo brėžinyje generavimas.

• Lenktų formų baldai: modelio iš lakštinės medžiagos kūrimas; sudėtingų lenktinių baldo elementų pagal nustatytą kontūrą kūrimas; detalės išklotinė; darbas su brėžiniais; metalinių, baldo priedų modeliavimas (rankenėlės, lankstai,..).

3 užsiėmimas - Detalių surinkimo aplinka

• Baldų surinkimas. Veidrodinis detalių ir papildomų sąrankų atspindys sąrankoje. Detalių modifikavimas. Detalių kūrimas tiesiogiai sąrankoje. Tikslus detalių pozicionavimas. Adaptavimo sąvoka. Sąrankos detalių keitimas. Standartinės bibliotekos. Asmeninės detalių bibliotekos kūrimas. Standartinės bibliotekos komponentų parametrų keitimas. Sąrankos brėžiniai. Specifikacijos gavimas.

• Karkasiniai, korpusiniai mąsyvo baldai: briaunavimas; spintelės surinkimas; medžio mąsyvo durelių profilio kūrimas; frezuotų medžio mąsyvo durelių modeliavimas; medinės karkasinės kėdės modeliavimas; darbas su brėžiniais ir specifikacijomis.

4 užsiėmimas - Detalių surinkimo aplinka

• Rėminių konstrukcijų automatizuotas generavimas. Suvirintų sujungimų modeliavimas ir skaičiavimas. Brėžinių ir specifikacijų generavimas. Baldo parametrizavimas.

• Metaliniai baldai: baldo elementai iš lakštinio metalo; kėdė iš lenkto vamzdžio; stalo iš metalinio profilio ir MDP plokštės modeliavimas; darbas su brėžiniais ir specifikacijomis.

5 užsiėmimas - „Inventor Studio“ aplinka

„Inventor Studio“ galimybės (videoprezentacija). Baldų išdėstymas aplinkoje. Vizualizacijos kūrimas. Darbas su medžiagų katalogu. Asmeninių šablonų ir nustatymų kūrimas. Apšvietimo parinkimas. Scenos nustatymai. Kameros nustatymai. Tekstūrų naudojimas. Eksportas į BMP, JPEG, GIF ir kitus formatus. Baldo surinkimo video kūrimas. Baldų surinkimo prezentacijos kūrimas.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X