KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD® Design Suite

„Autodesk® AutoCAD® Design Suite“ suteikia architektams ir kitiems projektuotojams „AutoCAD“ PĮ galią, integruotą su kitomis „Autodesk“ projektavimo ir vizualizavimo programomis. Galimi trys šio komplekto variantai: „Standard“, „Premium“ ir „Ultimate“, kurie padeda sutaupyti nuo 31% iki 56% išlaidų, reikalingų programinei įrangai įsigyti.

Visi Autodesk paketai

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Autodesk® AutoCAD® Design Suite suteikia architektams ir kitiems projektuotojams „AutoCAD“ PĮ galią, integruotą su kitomis „Autodesk“ projektavimo ir vizualizavimo programomis.

Su „AutoCAD Design Suite“ projektuotojai gali:

  • Projektuoti ir kurti 3D modelius su populiariausia pasaulyje programa AutoCAD;
  • Modeliuoti, animuoti ir kurti išraiškingas vizualizacijas su 3ds Max ir sukurti dėmesį patraukiančius fotorealistinius vaizdus;
  • Pertvarkyti brėžinius ir modelius į interaktyvias prezentacijas su „Autodesk Showcase“ trimačio vizualizavimo programine įranga.

„AutoCAD Design Suite“ padeda projektuotojui sukurti koncepciją ir projektą, sklandžiai keisti duomenis visuose projektavimo etapuose, ištirti projektų alternatyvas ir vizualiai pateikti projektus įtikinamais vaizdais, filmais ir interaktyviomis prezentacijomis.

„Autodesk AutoCAD Design Suite“ variantai ir jų sudėtys

Programų paketas leidžia pilnai sukomplektuoti darbo vietą žymiai mažesnėmis išlaidomis. Šios serijos programinę įrangą galima rinktis iš trijų variantų: galimi „Standard“, „Premium“ ir „Ultimate“ leidimai, kuriuos pirkti žymiai pigiau palyginus su išlaidomis, patiriamomis perkant kiekvieną šio komplekto programą atskirai.

Standard

Premium

Ultimate

Geresnis projektavimo ir vizualizavimo procesų ryšys

„AutoCAD® Design Suite Standard“ komplektas skirtas bet kuriam AutoCAD naudotojui, norinčiam pagreitinti projektavimo procesus su lengvai naudojamais vizualios informacijos (iliustracijų, video) pateikimo įrankiais. Šis paketas yra pagrindas norint projektuoti, detalizuoti brėžinius bei dalintis jais DWG formatu.

Vizualios informacijos pateikimas ir perdavimas

Architektams ir dizaineriams didelę naudą teikiantis paketas turi visą „Standard“ versijos funkcionalumą bei vizualizavimo bei vizualizavimo programą Autodesk 3ds Max, kuri leidžia atlikti kokybiškas vizualizacijas, 3D animaciją ir apšvietimo analizę. Naudodami šį komplektą projektuotojai gali sukurti skaitmenines iliustracijas, interaktyvias prezentacijas, kinematografinės kokybės vizualizacijas ir animacijas.

Koncepcinis projektavimas ir paviršių modeliavimas

Į šį komplektą įtraukti visi „Premium“ leidimo produktai ir dar papildomai Autodesk Alias Design" programinė įranga, suteikianti didesnes paviršių modeliavimo, skaitmeninių iliustracijų ir grafinių prezentacijų galimybes.

Į Standard paketą įeina:

Į Premium paketą įeina:

Į Ultimate paketą įeina:

AutoCAD

AutoCAD Raster Design

Autodesk Showcase

Autodesk ReCap

AutoCAD

AutoCAD Raster Design

Autodesk Showcase

Autodesk ReCap

Autodesk 3ds Max

AutoCAD

AutoCAD Raster Design

Autodesk Showcase

Autodesk ReCap

Autodesk 3ds Max

Autodesk Alias Design

Išsamiau apie „AutoCAD Design Suite“ naujoves (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

* - Privalomi laukeliai