KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Structural Fabrication Suite

„Autodesk® Structural Fabrication Suite“ komplektas skirtas konstruktoriams ir gamybos atstovams, kurie dirbdami BIM darbo principais siekia kurti, detalizuoti ir gaminti plieno konstrukcijas. Šis komplektas apjungia programas „Autodesk® Advance Steel“, „Autodesk® Revit“, „Autodesk® AutoCAD®“ ir „Autodesk® Navisworks Simulate“.

Visi Autodesk komplektai

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Autodesk® Structural Fabrication Suite yra visapusiškas programinės įrangos sprendimas, kuriame apjungti BIM (angl. Building Information Modeling) ir CAD įrankiai padeda geriau kurti, atvaizduoti ir analizuoti metalo konstrukcijų gaminius nuo projektavimo iki skaitmeniniais 3D modeliais pagrįstos gamybos. Paketas skirtas konstrukcijų inžinieriams, metalo projektuotojams ir gamintojams, dirbantiems BIM darbo principais.

Į šį „Autodesk“ konstrukcijų gamybos komplektą įtrauktos programos Autodesk Advance Steel, AutoCAD, Autodesk Revit ir Navisworks Simulate leidžia sklandžiai bendradarbiauti dirbant BIM aplinkoje bei pagerina sąsają tarp konstrukcijų projektavimo ir detalizavimo.

„Autodesk Structural Fabrication Suite“ naudotojai gali modernizuoti statinio konstrukcijų detalizavimo procesą:

  • „Advance Steel“ leidžia greičiau gauti tikslius detalesnius brėžinius, tuo pačiu padeda greičiau pereiti prie gamybos;
  • Navisworks Simulate padeda pratęsti BIM procesą iš gamybos į statybos aikštelę palaikant plieno projektų sąmatą, koordinavimą ir 4D simuliaciją. Modeliais galima laisvai dalintis ir juos peržiūrėti su rangovais.

Komplektas „Autodesk Structural Fabrication Suite“ gerina gamybos darbų koordinavimą ir mažina sąnaudas.


Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X