CGS Civil 3D Extensions

„CGS Civil 3D Extensions“ – tai projektavimo įrankių ir funkcijų rinkinys, skirtas palengvinti ir pagreitinti įvairių civilinės inžinerijos uždavinių (pvz., kelių, nuotekų tinklų, žemės darbų projektavimo) sprendimus. Programa didina projektuotojo darbo našumą ir efektyvumą bei suteikia pilną projekto kontrolę.

Nuorodos:

Išsamus programų pristatymas (EN)

CGS Civil 3D Extensions – tai kompanijos „CGS plus” (Slovėnija) projektavimo įrankių ir funkcijų rinkinys, skirtas „Autodesk“ kompanijos programinės įrangos „AutoCAD Civil 3D” funkcinėms galimybėms išplėsti. Programa palengvina ir pagreitina įvairių civilinės inžinerijos uždavinių, pvz., kelių, nuotekų tinklų, žemės darbų projektavimo sprendimus.

Su CGS plėtiniu AutoCAD Civil 3D programa tampa galingesnė ir lengviau naudojama. Programa suteikia vartotojui suteikia pilną projekto kontrolę ir lengvai naudojamus įrankius, kurie didina projektuotojo darbo našumą ir efektyvumą. Nustatant skirtingus parametrus bei kintamus dydžius, programa pritaikoma pagal vartotojų poreikius.

CGS Civil 3D Extensions - kelio ženklų sudėjimas išilgai kelio trajektorijos CGS Civil 3D Extensions - vertikalios kelio kreivės CGS Civil 3D Extensions - žiedinės sankryžos geometrijos projektavimas

Programa „CGS Civil 3D Extensions“ yra išversta į keletą kalbų (anglų, rusų, vokiečių, lenkų ir kt.) bei pritaikyta nacionaliniams civilinės inžinerijos standartams.

Programos prezentacija (pdf-1089 Kb)

10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „CGS Civil 3D Extensions“

1. Kelio ženklų ir horizontalaus ženklinimo biblioteka
Naudojant šį priedą galima papildyti savo projektą kelio ženklais ir horizontaliuoju kelių ženklinimu. Kelio ženklai pasirenkami iš ženklų bibliotekos, suderintos su nacionalinėmis kelių eismo taisyklėmis. Galima nustatyti kelio ženklų padėtį kelyje, ją keisti, pasinaudoti horizontalaus ženklinimo išdėstymo bei spalvinimo funkcijomis.

2. Dinamiško vertikalių kreivių projektavimo įrankių paletė
Tai specialios funkcijos išilginiams profiliams sankryžose, apvažiavimuose, viadukuose ir pan. modeliuoti.

3. Sankryžų ir viadukų projektavimo įrankiai
Jie skirti sudėtingų sankryžų, viadukų, saugumo salelių ir autobusų sustojimų geometrijai braižyti.

4. Nuotekų tinklų hidraulikos ir hidrologijos (HH) projektavimo įrankai
Su šiais įrankiais apskaičiuojami nuotekų bei vandentiekio pralaidumai ir automatiškai iš „AutoCAD Civil 3D“ programos katalogo parenkami vamzdžių diametrai.

5. „MIKE URBAN“ konvertavimas
Palaikomas importas iš „MIKE URBAN“ duomenų bazės į „AutoCAD Civil 3D“: „DHI“ programinės įrangos „MIKE URBAN“ įrankiai naudojami GIS ir hidraulikos analizei.

6. Papildomi įrankiai
Tai naudingų funkcijų rinkinys, išplečiantis AutoCAD Civil 3D programos galimybes, pvz., topografinių taškų ir linijų simbolių katalogas, iškasų ir pylimų užbrūkšniavimas tarp dviejų kraštinių linijų ir t.t.

7. Horizontalios trasos projektavimas
Yra trys papildomi metodai trasos ašinės linijos geometrijai nustatyti ir redaguoti. Jie padeda projektuoti trasą tarp mažų tangenčių su minimaliais spinduliais bei pereinamąsias kreives.

8. Kelio linijų ir išplatėjimų projektavimas
Galima greitai apskaičiuoti trasos išplatėjimus (kelio, dviračių ir pėsčiųjų tako, vejos ir pan.) pagal horizontalios trasos kreives.

9. Kelio viražų projektavimas
Tai įrankiai viražams projektuoti ir redaguoti, pagal kelio kategoriją ir standartus.

10. Kelio rekonstravimo įrankiai
Jie palengvina kelio rekonstrukcijos projektavimą: apskaičiuoja projektinius aukščius vertikalioje kreivėje (kiekviename skersiniame pjūvyje) bei parenka optimalias kreives.


DARBO NAŠUMĄ DIDINANČIOS „CGS Civil 3D Extensions“ SAVYBĖS

CGS Civil 3D Extensions - naujos vertikalios projekcijos skaičiavimas rekonstrukcijos projekte1. Su „CGS Civil 3D Extensions“ programa „AutoCAD Civil 3D“ tampa galingesnė ir lengviau naudojama. „CGS Extensions“ yra sukurta išskirtinai AutoCAD Civil 3D ir pilnai išnaudoja jos objektus bei 3D galimybes.

2. Programa ideali komandiniam darbui su didelio masto projektais: su „CGS Civil 3D Extensions“ visi projektavimo komandos nariai gali tarpusavyje efektyviai dalintis duomenimis ir sklandžiai dirbti komandoje. 3. Pereiti prie „CGS Civil 3D“ visai nesudėtinga, nes dirbama pažįstamoje „AutoCAD Civil 3D“ aplinkoje („CGS Civil 3D“ plėtinys – tai papildomos įrankių paletės programoje). Taigi nereikia gaišti laiko įsisavinant naują programą.

4. Programos duomenų bazės integracija leidžia atlikti greitus pasikeitimus plane, išilginio ar skersinio pjūvių brėžiniuose.

5. Programa suteikia pilną projekto kontrolę.

6. „CGS Civil 3D Extensions“ pateikia modulinį projektavimą, modernią vartotojo aplinką ir licencijavimo lankstumą (licencija darbo vietai, tinklinei versijai).

7. Programa pritaikoma pagal vartotojo poreikius, nustatant įvairiausius parametrus ir kintamuosius.

8. „CGS Civil 3D Extensions“ palaiko daugelį Europos projektavimo standartų (pvz., Vokietijos RAS-L, Austrijos RVS ir pan.).

„CGS Civil 3D Extensions“ galimybės

Patogi vartotojo sąsaja
Bendroje įrankių juostoje komandos sugrupuotos į grupes, kad dirbti būtų patogiau ir greičiau.

Kasinėjimai

Šis plėtinys apskaičiuoja iškasas tarp bet kokio numatyto lygio ir reljefo linijų. Atlikus reikiamus nustatymus gaunami rezultatai – lentelės pavidalo ataskaitoje pateikiami iškasų skaičiavimai su medžiagų kiekiais.

„Cant design“
Paprastųjų geležinkelių bėgių ir didelio greičio geležinkelio bėgių projektavimo priemonė, leidžianti tiksliai apskaičiuoti palaipsnį spiralinio kilimo ar leidimosi kelią.

Geriausiai tinkanti horizontali projekcija
Ideali priemonė kelių/geležinkelių rekonstrukcijos ir aptarnavimo projektams! Generuoja tikslias „AutoCAD Civil 3D“ horizontalias projekcijas, įskaitant tieses, arkas ir spirales, remiantis topografiniais duomenimis duomenis ir išankstine analize.

Dinaminės žiedinės sankryžos
Yra galimybė redaguoti visus šių naujų sankryžų parametrus. Žiedinė sankryža ir privažiavimai iki jos yra prijungiami prie esamų ašių ir bus dinamiškai atnaujinami, kai kuri nors iš šių ašių pasikeis. Be to, kelio dangos žymėjimai, kelio ženklai ir pėsčiųjų perėjos yra sukuriami automatiškai.

Dinaminis atnaujinimas
Daugelis „CGS Сivil 3D Extensions“ objektų yra dinaminiai. Tai reiškia, kad objektai yra atnaujinami, jei pakeičiamas pirminis objektas. Pavyzdžiui, jei pasikeitė horizontali projekcija, kelio juostos atnaujinamos automatiškai.

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X