KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Paslaugų debesyse prenumerata „Autodesk Cloud“ (Cloud subscription)

Paslaugų debesyse prenumerata „Autodesk Cloud“ (Cloud subscription) – tai priemonė greičiau, saugiau, patogiau pasiekti savo duomenis ir pasinaudoti papildomomis programinės įrangos galimybėmis būnant bet kur ir bet kada.

SVARBU: nuo 2016 m. vasario 1 d. šis prenumeratos tipas panaikintas, o jo galimybės įtrauktos į „Autodesk“ prenumeratą (subscription). Daugiau informacijos apie „Autodesk“ prenumeratos pokyčius nuo 2016.02.01:

http://www.aga-cad.lt/naujienos/svarbios-naujienos-apie-autodesk-prenumerata

Paslaugų debesyse prenumerata „Autodesk Cloud“ (Cloud subscription) – tai priemonė greičiau, saugiau, patogiau pasiekti savo duomenis ir pasinaudoti papildomomis programinės įrangos galimybėmis. Šis prenumeratos būdas patogus, kai reikia bendradarbiauti ar atlikite savo užduotis būnant bet kur ir bet kurio metu.

Paslaugų debesyse prenumerata daro didelį poveikį tam, kaip vartotojai dirba. Prenumerata suteikia prieigą prie plataus spektro paslaugų debesyse. Dabar Jūs, neturėdami prie savęs darbinio kompiuterio, galite prisijungti prie savo darbo įrankių internetu. Gaukite prieigą pasirinktame „Autodesk“ debesyje, kur galėsite kurti, redaguoti, analizuoti ir dalintis darbu pasitelkdami prenumeratos modelį „programinė įranga kaip paslauga“ (software-as-a-service, SaaS).

Debesyse esanti beveik neribota duomenų apdorojimo galia leidžia gerokai sutrumpinti laiką, reikalingą vizualizacijoms ir modeliavimams atlikti, o mobilumo ir tinklų kūrimo galimybės didina darbo našumą.

„Autodesk Cloud“ prenumeratos privalumai

Patogus prisijungimas
(angl. Convenient access)

Iš lauko, iš biuro, ar iš namų - prisijunkite prie debesų bet kada ir bet kur, kur tik yra interneto ryšys. Prisijunkite prie projekto failų, darbo našumo priemonių ir naujausios programinės įrangos.
Supaprastintas bendradarbiavimas
(angl. Simplified collaboration)

Darbas debesyse reiškia, kad Jūsų komanda turi aiškesnį ryšį, lengvesnę prieigą prie failų ir galimybę dalintis, plius tiesioginius priėjimus tarp projekto etapų – tai padeda gerinti darbo procesus ir komandų bendradarbiavimą.
Saugus duomenų laikymas
(angl. Secure storage)

Išsaugokite savo failus mūsų pasauliniuose debesų duomenų centruose. Naudojant 5-25 GB saugias „Autodesk 360“ saugyklas vienam vartotojui, galima drąsiai laikyti ir dalintis failais su kolegomis ir klientais.

Galingos technologijos,
padedančios užduotis atlikti greičiau
(angl. Powerful computing)

Beveik neribota duomenų apdorojimo galia debesyse gali atlikti užduotis per minutes ar valandas, o ne dienas. Nenaudojant Jūsų kompiuterinės įrangos debesyse galite modeliuoti, analizuoti ar vizualizuoti daug greičiau.

Visas savarankiškas „Autodesk Cloud“ prenumeratos programas galima rasti www.autodesk.com/360-cloud


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X