KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

SEMA Holzbau

„SEMA Holzbau“ – specializuotas „SEMA“ programinės įrangos modulis, skirtas mediniams karkasiniams, skydiniams ir rąstiniams namams bei stogams projektuoti. Dirbant su „SEMA“ nebereikia jokių kitų programų - viskas yra viename komplekte: projektavimas, vizualizacija, konstrukciniai skaičiavimai, sąmatų sudarymas ir t.t.

Medinių namų ir stogų projektavimo programinė įranga karkasinių, skydinių, rąstinių pastatų projektuotojams ir gamintojams

Mediniai namai turi savo konstravimo specifiką, kurią puikiai realizuoja SEMA – specializuota programinė įranga mediniams karkasiniams, skydiniams ir rąstiniams namams bei stogams projektuoti.

SEMA programinė įranga medinių namų projektavimui | AGACAD

Su „SEMA Holzbau“ moduliu lengvai projektuojami ir sukuriami visi medinių namų pagrindiniai konstrukciniai elementai, automatiškai pateikiami darbo brėžiniai ir medžiagų specifikacijos lentelės / žiniaraščiai gamybai.

Programoje integruotas medienos optimizavimas, duomenų eksportas į visas įprastai naudojamas stakles. Praktiškos funkcijos, skirtos projekto spausdiniui, lanksčios duomenų bazės (skaičiavimams ir detalizacijoms), integracija su „MS Office“ programomis siūlo vartotojams lemiamą projektavimo proceso pranašumą.

Individualios sujungimo detalės yra svarbi statybos darbų dalis. „SEMA“ siūlo kiekvienai situacijai tinkamą jungtį - programoje integruotas itin didelis visų žinomų gamintojų medienos jungimo detalių pasirinkimas.

„SEMA“ suteikia galimybę atlikti aukštos kokybės duomenų importą - IFC, DXF/DWG ir daugeliu kitų CAD formatų, tad galima sklandžiai keistis duomenimis su kitais BIM ir CAD projektų kūrėjais.

Išsamus programos „SEMA“ pristatymas

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X