KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

SEMA Holzbau

„SEMA Holzbau“ – specializuotas „SEMA Experience“ programinės įrangos modulis, skirtas mediniams karkasiniams, skydiniams ir rąstiniams namams bei stogams projektuoti. Dirbant su šia programine įranga nebereikia jokių kitų programų - viskas yra viename komplekte: projektavimas, vizualizacija, konstrukciniai skaičiavimai, sąmatų sudarymas ir t.t.

Mediniai namai turi savo konstravimo specifiką, kurią puikiai realizuoja SEMA Experience – specializuota programinė įranga mediniams karkasiniams, skydiniams ir rąstiniams namams bei stogams projektuoti.

Su „SEMA Holzbau“ moduliu projektuojami ir sukuriami medinių karkasinių, skydinių ir rąstinių namų pagrindiniai konstrukciniai elementai, automatiškai pateikiami darbo brėžiniai ir medžiagų specifikacijos lentelės gamybai. Programoje integruotas medienos optimizavimas, duomenų eksportas į visas įprastai naudojamas stakles. Praktiškos funkcijos, skirtos projekto spausdiniui, lanksčios duomenų bazės (skaičiavimams ir detalizacijoms), integracija su „MS Office“ programomis siūlo vartotojams lemiamą projektavimo proceso pranašumą.

SEMA Holzbau - stogo konstruktyvo projektavimas SEMA Holzbau - gegnių išdėstymas SEMA Statik - konstrukcijų analizavimas

Individualios sujungimo detalės yra svarbi statybos darbų dalis. „SEMA“ siūlo kiekvienai situacijai tinkamą jungtį - programoje integruotas itin didelis visų žinomų gamintojų medienos jungimo detalių pasirinkimas.

Išsamus programos pristatymas (EN, RU, DE)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X