KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

SEMA Treppenbau

„SEMA Treppenbau“ - programinės įrangos „SEMA“ modulis, skirtas mediniams laiptams automatizuotai projektuoti. Su šia programa nesudėtinga modeliuoti įvairios geometrinės formos bei konstrukcijos laiptus, kuriuos paprasta redaguoti bet kurioje projektavimo stadijoje.

Laiptų projektavimas su „SEMA Treppenbau“ - lengvai ir tiksliai.
IFC, DXF/DWG ir daugeliu kitų formatų

Sistema automatiškai generuoja laiptų 3D vaizdą: fotorealistinė vizualizacija yra puikus pardavimo, prezentacijos įrankis.

Programoje yra didelė sujungimo detalių biblioteka. Kai standartinių jungčių nepakanka, vartotojas gali apibrėžti būtinus specifinius komponentus ir juos išsaugoti „SEMA“ duomenų bazėje.

Su „SEMA Treppenbau“ projektuojami medinių laiptų pagrindiniai konstrukciniai elementai (sijos, pakopos, porankiai ir t.t.) bei automatiškai pateikiami darbo brėžiniai gamybai (taip pat ir masteliu 1:1). Medžiagų specifikacijos lentelės, sąmatos taip pat generuojamos automatiškai.

MCAD (Staklės + CAD = MCAD) susieja patogias „SEMA“ CAD ypatybes su aukštais mašininės kontrolės ir įvertinimo reikalavimais. Konstravimo programoje galima tiksliai apibrėžti net sudėtingiausius procesus, kad po to būtų galima gaminti staklėse be jokio papildomo duomenų įvedimo.

„SEMA“ suteikia galimybę atlikti aukštos kokybės duomenų importą - IFC, DXF/DWG ir daugeliu kitų CAD formatų, tad galima sklandžiai keistis duomenimis su kitais BIM ir CAD projektų kūrėjais.

Išsamus programos „SEMA“ pristatymas

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X