KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Kas yra sertifikavimas?

UAB „AGA CAD“ Mokymo centras nuo 2008 m. lapkričio 24 d. tapo autorizuotu „Autodesk" Sertifikavimo centru (Autodesk Authorised Certification Center).

Čia visi projektavimo PĮ naudotojai gali ne tik pagilinti darbo su tam tikra programine įranga žinias, bet ir įvertinti jas egzamino metu bei įgyti tarptautinį sertifikuoto specialisto statusą. Specialistų sertifikavimas yra IT naudotojų įgūdžių vertinimo metodas, plačiai pripažįstamas ir priimtinas visame pasaulyje.

„Autodesk" sertifikavimas yra kur kas daugiau nei praktinis savo žinių įvertinimas. Sertifikuotas specialistas įgyja konkurencinį pranašumą bei išskirtinumą rinkoje, praplečia savo karjeros galimybes, be to, užsitarnauja darbdavio pripažinimą, padidina visos kompanijos vertę. Sertifikavimas - tai specialisto kvalifikacijos įvertinimo pripažinimas.

Ką suteikia „Autodesk" sertifikatas ir kiek jis galioja?

Autodesk sertifikatas

Sertifikuotam specialistui atsiunčiamas elektroninis sertifikatas, patvirtinantis jo žinių lygį naudojant tam tikrą „Autodesk" programinės įrangos versiją. Sertifikatas pripažįstamas visame pasaulyje, jo galiojimo trukmė - 3 metai. Tačiau yra nurodoma konkreti programos versija, kurios aplinkoje buvo laikomas egzaminas. Išlaikęs egzaminą specialistas gauna elektroninį sertifikatą, tad jį gali atsispausdinti bet kuriuo metu ir kiek reikia kartų.


Be to, sertifikuotam specialistui suteikiamas logotipas, kurį galima dėti ant projektų ar kitų darbo dokumentų kaip kvalifikacijos įrodymą.

Jei sertifikuotas specialistas pageidauja, kompanijos „Autodesk" duomenų bazėje yra saugomi ir viešai pateikiami jo kontaktiniai duomenys, kuriuos gali matyti kompanijos, ieškančios bendradarbiavimo partnerių ar darbuotojų.

„Autodesk" produktai, kuriems galimi sertifikavimo egzaminai

AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Autodesk 3ds Max, Autodesk Inventor, Autodesk Maya, Autodesk Fusion 360 ir Autodesk Revit programinės įrangos naudotojams.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X