KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Kas yra sertifikavimas?

UAB „AGA CAD“ Mokymo centras nuo 2008 m. lapkričio 24 d. tapo autorizuotu „Autodesk" Sertifikavimo centru (Autodesk Authorised Certification Center).

Čia visi projektavimo PĮ naudotojai gali ne tik pagilinti darbo su tam tikra programine įranga žinias, bet ir įvertinti jas egzamino metu bei įgyti tarptautinį sertifikuoto specialisto statusą. Specialistų sertifikavimas yra IT naudotojų įgūdžių vertinimo metodas, plačiai pripažįstamas ir priimtinas visame pasaulyje.

„Autodesk" sertifikavimas yra kur kas daugiau nei praktinis savo žinių įvertinimas. Sertifikuotas specialistas įgyja konkurencinį pranašumą bei išskirtinumą rinkoje, praplečia savo karjeros galimybes, be to, užsitarnauja darbdavio pripažinimą, padidina visos kompanijos vertę. Sertifikavimas - tai specialisto kvalifikacijos įvertinimo pripažinimas.

Ką suteikia „Autodesk" sertifikatas ir kiek jis galioja?

Sertifikuoto specialisto sertifikato pavyzdys

Sertifikuotam specialistui atsiunčiamas elektroninis sertifikatas, patvirtinantis jo žinių lygį naudojant tam tikrą „Autodesk" programinės įrangos versiją. Sertifikatas pripažįstamas visame pasaulyje, jo galiojimo trukmė neribota. Tačiau yra nurodoma konkreti programos versiją, kurios aplinkoje buvo laikomas egzaminas.Išlaikęs egzaminą specialistas gauna elektroninį sertifikatą, tad jį gali atsispausdinti bet kuriuo metu ir kiek reikia kartų.


Be to, sertifikuotam specialistui suteikiamas logotipas, kurį galima dėti ant projektų ar kitų darbo dokumentų kaip kvalifikacijos įrodymą.

Jei sertifikuotas specialistas pageidauja, kompanijos „Autodesk" duomenų bazėje yra saugomi ir viešai pateikiami jo kontaktiniai duomenys, kuriuos gali matyti kompanijos, ieškančios bendradarbiavimo partnerių ar darbuotojų.

„Autodesk" produktai, kuriems galimi sertifikavimo egzaminai

AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Autodesk 3ds Max, Autodesk Inventor, Autodesk Maya, Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit Structure ir Autodesk Revit MEP programinės įrangos 2015-2011 versijų naudotojams.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

* - Privalomi laukeliai