KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Sertifikavimo nauda

Sertifikavimo nauda DARBDAVIAMS:

sužinokite, kaip sertifikuoti specialistai padės jūsų organizacijai.

1. Geresnis projektų įgyvendinimas

Nepriklausomos apklausos parodė, kad organizacijos, kuriose dirba dauguma sertifikuotų specialistų, pasiekia didelę pažangą įgyvendinant projektus laiku ir neviršijant biudžeto.

2. Labiau patenkinti klientai

Sertifikuoti darbuotojai dirba tobuliau, našiau ir savarankiškiau, labiau išpildydami klientų lukesčius, tad jie padeda didinti klientų pasitenkinimą. Nepriklausomų apklausų duomenimis, dauguma darbdavių pripažino, kad sertifikavimas leidžia pasiekti didesnį darbo našumą.

3. Protingiau panaudojamos lėšos

Nepriklausomos apklausos parodė, kad organizacijos, turinčios sertifikuotų darbuotojų komandą, atsakingiau dirba, geriau išnaudoja darbo laiką, tokioje komandoje mažesnė neplanuotų išlaidų tikimybė.

4. Patyrusio PĮ naudotojo kvalifikacija

Vykdant projektus, sertifikavimas užtikrina projektuotojų techninę kvalifikaciją.

5. Įgyjamas konkurencinis pranašumas

Darbuotojai, kurie įgyja „Autodesk" sertifikaciją, turi daugiau sudėtingesnio darbo su tam tikra PĮ įgūdžių, kurie suteikia galimybę teikti aukštesnio lygio paslaugas ir našumą, taip įrodant konkurencinį pranašumą.

6. Investavimo į Jūsų darbuotojus naudingumas

Įrodyta, kad aukštesnių, sėkmingesnių pajamų rezultatų dažniau pasiekia tos organizacijos, kuriose buvo daugiau investuota į darbuotojus. Investicijos į darbuotojus mažina personalo kaitą.

7. Didesnis darbuotojų pasitenkinimas

Didesnis darbuotojų pasitenkinimas ir geresni atsiliepimai apie įmonę yra tuomet, kai personalo valdymas padeda darbuotojams siekti karjeros tikslų.

8. Objektyvus Jūsų komandos sugebėjimų įvertinimas

Sertifikatas yra patikimas rodiklis samdant ir skatinant darbuotojų. Šis dokumentas užtikrina, kad jūsų organizacija turi tvirtus aukštos kokybės techninio darbo pagrindus.

9. Atlygis už darbuotojų kompetenciją

Naudokite sertifikavimą, kad galėtumėt įvertinti darbuotojus ir apdovanoti už gerą darbą. Sertifikuojant nustatomi ir įvertinami našiai dirbantys darbuotojai, jų patirtis, įgūdžiai, sugebėjimai. Sertifikacijos programoje taip pat numatomos esamų darbuotojų kvalifikacijos didinimo galimybės, kad jie su naujomis technologijomis galėtų dirbti efektyviau.

10. Atskleidžiami objektyvūs investavimo į personalo mokymus rezultatai

Sertifikacija suteikia puikią galimybę vėl pasikartoti mokymo metu įgytus įgūdžius, geriau juos panaudoti. Standartiniu sertifikavimo egzaminų metodu nustatoma, ar mokymosi ir sertifikavimo investicijos buvo tikslingai panaudotos, t.y. ar mokymo kursų žinios yra įsisavintos ir naudojamos, siekiant dirbti efektyviai.


Susiję straipsniai:

Kuo „Autodesk“ sertifikavimas gali būti naudingas Jums?
„Autodesk“ sertifikavimo svarbaDėl platesnės informacijos apie Autodesk" sertifikavimą ir registracijos prašome kreiptis telefonu (8 5) 239 8111 arba el. paštu mokymas@agacad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X