„AutoCAD WS“ – nemokama programa „AutoCAD“ brėžinių peržiūrai ir redagavimui
2012-11-08 | Paulius Zlotinas, PĮ konsultantas | 3
„AutoCAD“ yra populiariausia kompiuterinio braižymo programa pasaulyje: ją naudoja daugiau nei 10 mln. projektuotojų. Tačiau net neturint šios programos galima peržiūrėti su „AutoCAD“ sukurtus DWG failus ir, esant poreikiui, juose pažymėti pastabas, korekcijas. Tuo tikslu galima naudoti kompanijos „Autodesk“ programą „AutoCAD WS“, pasiekiamą internete arba mobiliaisiais įrenginiais iPhone, iPad ir iPod Touch.
 
AutoCAD WS – tai nemokama tinklinė programa (Web & Mobile application), leidžianti dalintis, peržiūrėti ir redaguoti „AutoCAD“ brėžinius visur, kur tik yra internetas. Kadangi naudojamas standartinis DWG failų formatas, nekyla nesuderinamumo problemų.
 
„AutoCAD WS“ leidžia bet kur turėti savo projektus ir redaguoti bei platinti brėžinius kaskart kilus naujai idėjai. Be to, naudodami šią programą projektuotojų klientai ar bendradarbiavimo partneriai internete gali stebėti projekto vykdymo eigą ir įnešti savo pastabas.
 
Trumpai apie „AutoCAD WS“ galimybes:
Atsidaryti DWG ir DXF failus be konvertavimo,   su visais originaliais brėžinio objektais, stiliais, nustatymais, spausdinimo lapais, prisegtais failais ir t.t.
Pridėti (sukurti ar įklijuoti) naujus objektus ir žymes.   Prieinami visi pagrindiniai braižymo ir anotacijų įrankiai: linija, polilinija, apskritimai, keturkampiai, matmenys, tekstas, matavimai ir t.t.
Objektų redagavimas:   mastelio keitimas, pasukimas, perkelimas ir t.t.
Braižymas, matmenys, matavimai   naudojant Snap funkcijas ir vienetus.
Įvairūs atvaizdavimo, brėžinių peržiūros variantai
Dalintis ir bendradarbiauti.   Konkrečiai nurodyti arba visi „AutoCAD WS“ naudotojai gali matyti, redaguoti, parsisiųsti tą patį brėžinį vienu metu realiu laiku.
Visi pakeitimai išsaugomi automatiškai.   Vėliau visos tarpinės versijos yra prieinamos darbui tinkle arba jas galima parsisiųsti.
Failų saugykla.   Susikūrus „AutoCAD WS“ nemokamą vartotoją, tinkle galima laikyti tūkstančius brėžinių, paveikslų, dokumentų ir kitokių failų.
 
Pastaba: šiuo metu „AutoCAD WS“ nepalaiko 3D objektų.
 
Pavyzdinis failas:
 
Išsami informacija apie „AutoCAD WS“:
 
„AutoCAD WS“ prezentacinis filmukas:
Įrašo komentarai
2013-04-18 | 11:54 | Erikai
Jūs tikrai galite išbandyti - tereikia paspausti straipsnyje pateiktą nuorodą http://www.autocadws.com/mobile, o po to programos atsisiuntimo nuorodą.
2013-04-17 | 13:43 | Erika
noriu išbandyti Jūsų programą.
2011-02-07 | 13:10 | Simas
Tikėjausi, kad tai bus tiesiog nemokama programėlė Android ar / ir kt. sistemų smartphonams, bet kaip suprantu, tai kur kas daugiau, tačiau ne tai. Greičiausiai tai reiškia, kad visus failus reikia laikyti autoCAD WS serveryje ir dirbti internetu, norint turėti galimybę bet kada ir bet kurį brėžinį atsiversti laptope/smartphone. tačiau tokiu atveju reikia iškart ir galutinai pereiti į "debesis", nes kitu atveju tektų nuolat rankiniu būdu įkėlinėti atskirus failiukus į autoCAD WS sistemą, o to kurio užsireiktų, kaip tik ir nebūtų įkelto... ar daug jau yra mūsų, pasiruošusių keltis į "Debesis"? yra ir dar viena problemėlė: pažangesni architektai dabar pereina ar jau yra perėję prie REVIT, kaip ir kitų sričių inžinieriai prie specializuotų savo 3D pagrindu dirbančių programų. Taigi, tokia autoCAD WS sistema būtų buvusi fantastiškai patogi prieš 5 metus, kai VISI dirbo su atuoCAD'ais, bet tada gi dar nebuvo smartphonų ir omniconnect'o... dabar belieka laukti "REVIT WS"
Rašyti komentarą
Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Komentaras:
Įveskite paveiksliuke pateiktą žodį:
-