KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Skaitmeninius sprendimus statybos ir gamybos pramonei sėkmingai vysčiusios Lietuvos įmonės sutelkia jėgas naujam etapui prancūzų kapitalo grupėje.

Prancūzijoje registruota įmonių grupė „Arkance“, priklausanti tarptautinei korporacijai „Groupe Monnoyeur“, už neskelbiamą sumą įsigijo 100 proc. UAB „SBS Group“ akcijų. Įsigijimas įvyko per UAB „AGA CAD“, kurią „Arkance“ įsigijo prieš dvejus metus. Lietuvos įmonės, kartu buriančios stiprias statybai skirtų IT produktų kūrėjų komandas, nuo šiol bus vienu iš grupės produktų kūrimo ir vystymo centrų.

Kompanija „Autodesk“ skelbia trumpalaikę akciją populiariausiems „AutoCAD“ šeimos produktams.


Akcijos sąlygos:

  • Nuolaida taikoma „AutoCAD“, „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ 1-erių metų trukmės nuomai;
  • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
  • akcija galioja 2023 balandžio 17-20 d.


Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

2023 m. balandžio 3 - 25 d. „Fusion 360“ produktų prenumeratą galite įsigyti pigiau.

Dirbkite lengvai naudodami vienoje aminių kūrimo platformoje integruotus CAD, CAM, CAE ir PCB įrankius. Su „Fusion 360“ produktais galite greitai kurti gaminių modelius bet kur ir bet kada bei lengvai dalintis savo darbo rezultatais su kolegomis ir klientais.

20% nuolaida taikoma:

March 30, 2023 by Šaltinis: AGA CAD

Norite ilgas darbo valandas paversti minutėmis? Tai lengva pasitelkiant automatizavimo įrankius. O pasinaudojus nuolaida tai daryti dvigubai lengviau.

Padovanokite sau ar savo BIM komandai keletą „Autodesk® Revit®“ plėtinių, kad galėtumėte dirbti greičiau, ir turėsite daugiau laiko mėgautis pavasariu!

Nuo 2023 m. kovo 30 d. iki balandžio 30 d. „AGACAD“ kviečia pasinaudoti specialiu pasiūlymu – „Pirkite 2, gaukite 2 nemokamai“.

February 28, 2023 by AGA CAD, UAB

Ar išnaudojate visas BIM galimybes? Būtent BIM duomenų klasifikavimas padeda atskleisti visą BIM naudą. Jis leidžia lengviau suprasti projekto duomenis, užtikrina tikslų ir savalaikį konkretaus objekto biudžeto sudarymą, darbų planavimą, statybą ir valdymą.

Norite sužinoti, kaip lengvai klasifikuoti BIM projekto elementus pagal bet kurią nacionalinę ar įmonės standartinę klasifikavimo sistemą? Nesvarbu, kokią programinę įrangą naudojate – „Autodesk® Revit®“, „Autodesk® Civil 3D®“, „Autodesk® Navisworks®“ ar „Tekla®“ - kovo 2 d. dalyvaukite mūsų nemokamame internetiniame seminare ir pamatysite, kaip klasifikuoti BIM objektus kuo efektyviau.

Internetinio seminaro temos:

  • Klasifikavimo sistemos BIMAXON ICS apžvalga
  • Klasifikavimą pagreitinantis lentelių importavimas / eksportavimas „Excel“ formatu
  • Individualios klasifikavimo sistemos kūrimas naudojant klases ir poklasius
  • Naudotojų (administratoriaus, svečio, moderatoriaus) teisių valdymas
  • „Revit“, „Civil 3D“, „Navisworks“ ir „Tekla“ plėtinių naudojimas siekiant prisijungti prie klasifikavimo standartų ir klasifikuoti projekto duomenis

Renginys skirtas:

December 22, 2022 by AGA CAD

Mieli klientai, kolegos, draugai ir sekėjai,

Šventės – puikus metas padėkoti už viską, ką turime, o ypač už mus supančius žmones. Mūsų artimuosius. Mūsų ir jų gyvenimą bei sveikatą. Savo šeimų ir bendruomenės gerovę.

Ne mažiau esame dėkingi ir už jūsų buvimą mūsų gyvenime ir darbe.

Šventės skatina susitelkti į tai, kas svarbu šiandien, čia ir dabar. Branginti tai, kas svarbiausia, o kitus dalykus atidėti į šalį. Šventės primena mums gilumines vertybes. Ilgalaikes. Amžinąsias. Vertybes, kurios nesikeičia, bet skatina teigiamus pokyčius šiame pasaulyje.

November 25, 2022 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

„Cyber Week Sale“ vyksta lapkričio 25 - gruodžio 1 dienomis

Juodojo penktadienio paskatintas išskirtinis „Autodesk“ pasiūlymas - iki 25% nuolaida populiariausiems „Autodesk“ produktams.

Akcijos metu išskirtinėmis sąlygomis įsigykite „AutoCAD“, „AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“, „3ds Max”, „Maya“, „Fusion 360nuomą. Pasinaudokite puikia proga sutaupyti ir dirbkite su naujausiais įrankiais.

Akcijos sąlygos:

November 09, 2022 by AGA CAD

Dairotės naujų darbo namų, kuriuose galėsite mokytis, kurti ir realizuoti save? Gal norite prisijungti prie IT kūrėjų komandos, veikiančios tarptautinėse rinkose? Laukiame jūsų!

1991 m. įsteigta UAB „AGA CAD“ jau 31 metus kuria BIM technologijas, diegia BIM procesus, platina CAD ir BIM programinę įrangą bei moko ja naudotis. Įmonė tiekia kompleksinius IT sprendimus statybų pramonės atstovams: architektams, pastatų inžinieriams, konstruktoriams, surenkamųjų pastatų gamintojams ir rangovams iš viso pasaulio.

2021-aisiais „AGACAD“ prisijungė prie Europos statybos ir gamybos skaitmenizavimo lyderės „ARKANCE“. Siekdama patenkinti augančio klientų skaičiaus poreikius, įmonė plečia specializuotą BIM programinės įrangos kūrimo centrą.

Šiuo metu prie „AGACAD“ komandos kviečiame prisijungti

architektą(-ę) ar pastatų konstrukcijų projektuotoją

su praktinio darbo ir „Autodesk Revit“ naudojimo patirtimi

August 30, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Kai prieš kelis mėnesius „AGACAD“ išleido naujausią „Autodesk Revit“ papildinį „Smart Documentation“, skirtą architektams ir inžinieriams, norintiems greičiau parengti projektų brėžinius ir žiniaraščius, produktas sulaukė didelio susidomėjimo. Užgriuvusi klausimų lavina paskatino surengti 3 atskirus specializuotus internetinius seminarus ARCHITEKTAMS, KONSTRUKTORIAMS, VN ir ŠVOK projektų INŽINIERIAMS.

ad š. m. rugsėjo 6-8 d. kviečiame dalyvauti jums aktualiausioje sesijoje. Šiuose renginiuose parodysime, kaip naudodami „Smart Documentation“ galite greičiau ir paprasčiau kurti kokybišką projekto 2D brėžinius iš „Revit“ 3D modelių.

Nors BIM technologijos pakeitė projektuotojų darbo eigą, vienas dalykas nepakito. Galutinis projekto rezultatas išliko toks pats - 2D dokumentacija ir darbo brėžiniai. Tam, kad vyktų gamybos ir statybos procesai, pastatų kūrėjai ir gamintojai turi parengti daugybę darbo brėžinių ir dokumentų: planų, fasadų, pjūvių, žiniaraščių ir kitų tikslių projekto duomenų.

Tačiau dokumentacijos rengimo darbai imlūs laikui, nes atliekama daug pasikartojančių veiksmų. Rankiniu būdu vienas po kito kuriami ne tik vaizdai, bet ir anotacijos, įskaitant matmenis, žymas ir kt. Automatizavus šių veiksmų atlikimą galima sutaupyti daug laiko ir pinigų. Štai čia į pagalbą ateina „AGACAD“ sukurtas išmanus „Revit“ plėtinys, palengvinantis darbo ir techninių projektų paruošimą.

„Smart Documentation“ - tai papildomų „Autodesk Revit“ įrankių rinkinys, skirtas greitai ir tiksliai kurti projekto techninę dokumentaciją. Šis „Revit“ priedas pagal iš anksto nurodytas taisykles automatiškai sukuria planų, pjūvių, fasadų, kitų projekto vaizdų, elementų gamybos ir surinkimo brėžinius su visais reikiamais matmenimis bei anotacijomis, taip pat suformuoja visas reikiamas žiniaraščių ir techninių specifikacijų lenteles.

Ką sužinosite:

June 20, 2022 by AGA CAD, UAB

PRANEŠIMAS SPAUDAI

BIM ir projekto valdymo technologijų kūrėja „AGACAD“ didžiuojasi galėdama pristatyti pirmąją išsamų įrankių rinkinį, kuris supaprastina ir automatizuoja statinio projekto dokumentų ir brėžinių rengimą iš „Autodesk Revit“ modelių.

Naujasis „Smart Documentation“ produktas papildo „AGACAD“ sukurtų populiarių „Revit“ priedų asortimentą. Darbo našumą didinantis BIM sprendimas skirtas architektams, konstruktoriams, pastato inžinerinių sistemų projektuotojams, surenkamųjų konstrukcijų gamintojams ir visiems specialistams, atsakingiems už statybos techninių dokumentų paruošimą.

„Gamyboje ir statyboje viskas priklauso nuo dokumentacijos. Pastatų projektuotojai turi sukurti brėžinius, žiniaraščius ir pan. Dauguma tai daro neefektyviai, vaizdus ir anotacijas pridėdami vieną po kito, tokiu būdu prarasdami daug laiko ir rizikuodami padaryti klaidų. Sukūrėme „Smart Documentation“, siekdami palengvinti projektų užbaigimą. Su šiuo plėtiniu „Revit“ naudotojai gali greitai ir tiksliai paruošti statybos projekto medžiagą, vos keliais spustelėjimais atlikdami valandų valandas trunkantį brėžinių rengimą“, - sako Donatas Aksomitas, „AGACAD“ vykdomasis direktorius.

Nors rinkoje yra „Revit“ priedų, kurie iš dalies padėdavo „Revit“ naudotojams pagreitinti dokumentacijos ruošimą, naujasis produktas „Smart Documentation“ išskirtinis tuo, kad jis pilnai apima visą dokumentavimo procesą. Turint visus reikalingus įrankius vienoje vietoje, su identiškais nustatymais ir veikimo principu, juos itin lengva išmokti ir naudoti.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X