KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Komanija „Autodesk“ š. m. gegužės 27-31 d. vykdo akciją „AutoCAD Appreciation Week“, kurios metu „AutoCAD“ produktus galite išsinuomoti 15-20% pigiau.

Pasiūlymo metu išskirtinės sąlygos taikomos „AutoCAD“, „AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“ 1-erių ir 3-ų metų trukmės nuomai.


Akcijos sąlygos:

 • 20 % nuolaida taikoma „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ prenumeratai;
 • 15 % nuolaida taikoma „AutoCAD“ prenumeratai;
 • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
 • akcija galioja iki 2024 gegužės 31 d. imtinai.


Produktų kainos akcijos metu:

Kompanija „Autodesk“ skelbia trumpalaikę akciją populiariausiems produktams, kurie naudingi įvairaus spektro projektus kuriantiems architektams, pastatų konstruktoriams, inžinieriams, gamybininkams ir kitų sričių projektuotojams.

Kompanija „Autodesk“ pranešė atstovams, kad 2024-aisiais nebeplanuoja taikyti „Flash Sale“ tipo akcijų savo produktams, todėl tai paskutinė galimybė populiariausią projektavimo programinę įrangą įsigyti pigiau. Pasinaudokite ja!


Akcijos sąlygos:

 • Nuolaida taikoma „AutoCAD“, „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ 1-erių metų trukmės nuomai;
 • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
 • akcija galioja 2024 sausio 15-18 dienomis.


Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

Kompanija „Autodesk“ nuo š. m. vasario 7 d. planuoja maždaug 5 proc. padidinti mažmeninę kainą daugumos metinių prenumeratų atnaujinimams Europoje ir kituose regionuose.

Šis kainų koregavimas siejamas su poreikiu palaikyti ir didinti klientams teikiamą vertę, atliekant patobulinimus, kurie supaprastina licencijų administravimo procesus, gerina saugumą ir užtikrina klientų sėkmę.

Susipažinkite su naujausiomis prenumeratos funkcijomis, leidžiančiomis kuo geriau išnaudoti „Autodesk“ programinės įrangos galimybes:

2024 m. sausio 4-29 d. „Autodesk Fusion 360“ programos prenumeratą galite įsigyti iki 33% pigiau.

„Autodesk Fusion 360“ - tai „viskas viename": dizaino, projektavimo, elektronikos ir gamybos programinė įranga. Ji sujungia visą gaminio kūrimo procesą į vieną debesų kompiuterijos pagrindu veikiančią programinę įrangą su integruotais 3D CAD, CAM, CAE ir PCB įrankiais.

Pasinaudokite puikia proga sutaupyti net 1/3 darbo priemonių kainos! Dirbkite su programine įranga, kuri padeda kurti produktus iki 60 proc. greičiau nei įprastai. Greitai kurkite gaminių modelius bet kur ir bet kada, lengvai dalinkitės savo darbo rezultatais su kolegomis ir klientais naudodami „Fusion 360“.

Taupykite, kol kainos dar nepadidėjo

Geriausia ir paskutinė galimybė daug sutaupyti yra dabar, nes nuo 2024 m. sausio 30 d. „Fusion 360“ kaina didės.

Įsigykite „Fusion 360“ 1-ių metų trukmės prenumeratą su 30% nuolaida ir užfiksuokite lengvatinę pratęsimo kainą iki 2027 metų.

Be to, iki 2024 sausio 29 d. galite sutaupyti dar daugiau! 33% nuolaida taikoma naudojantis „Fusion 360“ akcija „3 už 2 kainą“.

December 21, 2023 by AGA CAD

Artėjant metų pabaigai nuoširdžiausius linkėjimus siunčiame pastatų kūrėjams ir visiems vizijų bei svajonių įgyvendintojams. Tegul šis švenčių laikotarpis jūsų kūrybiškumą pakelia į naujas aukštumas.

Už naują pradžią ir beribę energiją 2024-aisiais! Linkime architektams, inžinieriams ir statybos specialistams Naujųjų metų, kupinų neribotų galimybių: atraskite naujus horizontus, tyrinėkite drąsias idėjas ir pasiekite reikšmingų laimėjimų be didelių pastangų. Priimkite naujoves atvira širdimi ir tegul kūrybiškumo kibirkštys nušviečia jūsų kelią ateinančiais metais.

Linksmų švenčių ateities kūrėjams. Jaukių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

„AGACAD“ komanda

November 24, 2023 by AGA CAD

Šį rudenį projektavimo programinės įrangos kūrimo ir diegimo įmonės „AGACAD“ vykdomojo direktoriaus pareigas perėmė Renata Jočienė, pakeitusį ilgametį įmonės vadovą Donatą Aksomitą.

Vadovo pasikeitimas nekeičia įmonės tikslų kurti projektuotojų darbo efektyvumą didinančius IT produktus.

Patirtis

Naujoji vadovė yra puikiai susipažinusi su „AGACAD“ veikla. R. Jočienė įmonėje dirba nuo 2007-ųjų, o pastaruosius keletą metų ėjo technikos direktorės pareigas ir buvo atsakinga už IT produktų vystymą. Savo karjerą įmonėje ji pradėjo prieš 16 metų nuo programinės įrangos kursų dėstymo ir klientų konsultavimo, vėliau prisidėjo prie įvairių projektų vystymo ir „Autodesk Revit“ priedų kūrimo.

Prieš įsidarbindama „AGACAD“ R. Jočienė dirbo statybos darbų ir projektų rengimo įmonėje „Rekreacinė statyba“, kurioje įgijo itin vertingos pastatų projektavimo patirties, padedančios geriau suprasti projektuotojų poreikius kuriant projektavimo darbų našumą didinančius įrankius.

Praėjusią savaitę Lietuvoje įvyko „ARKANCE“ programinės įrangos kūrėjų susitikimas. Į Vilniaus centre esančią konferencijų salę kurį susirinko apie 60 darbuotojų iš keturių „ARKANCE Portfolio“ komandos padalinių: „Agacad“ ir „SBS Group“ komandos iš Lietuvos, „Pointscene“ atstovai iš Suomijos ir „ARKANCE“ privataus prekės ženklo produktų „Holixa“ kūrimo komandos atstovai iš Čekijos ir Bosnijos. Garbės svečio teisėmis taip pat dalyvavo Philippe'as Monnoyeris, „Groupe Monnoyeur“ generalinis direktorius.

Susitikimo tikslas – dirbti glaudžiau bendroje komandoje, tad ne veltui renginys pavadintas „Synergy Day“. Daugeliui salėje buvusių žmonių tai buvo pirmasis susitikimas gyvai ir puiki proga susipažinti su naujais veidais, pasikalbėti prie kavos puodelio, nes ateityje jie glaudžiai dirbs kaip bendra „ARKANCE Portfolio“ komanda.

Skaitmeninius sprendimus statybos ir gamybos pramonei sėkmingai vysčiusios Lietuvos įmonės sutelkia jėgas naujam etapui prancūzų kapitalo grupėje.

Prancūzijoje registruota įmonių grupė „Arkance“, priklausanti tarptautinei korporacijai „Groupe Monnoyeur“, už neskelbiamą sumą įsigijo 100 proc. UAB „SBS Group“ akcijų. Įsigijimas įvyko per UAB „AGA CAD“, kurią „Arkance“ įsigijo prieš dvejus metus. Lietuvos įmonės, kartu buriančios stiprias statybai skirtų IT produktų kūrėjų komandas, nuo šiol bus vienu iš grupės produktų kūrimo ir vystymo centrų.

February 28, 2023 by AGA CAD, UAB

Ar išnaudojate visas BIM galimybes? Būtent BIM duomenų klasifikavimas padeda atskleisti visą BIM naudą. Jis leidžia lengviau suprasti projekto duomenis, užtikrina tikslų ir savalaikį konkretaus objekto biudžeto sudarymą, darbų planavimą, statybą ir valdymą.

Norite sužinoti, kaip lengvai klasifikuoti BIM projekto elementus pagal bet kurią nacionalinę ar įmonės standartinę klasifikavimo sistemą? Nesvarbu, kokią programinę įrangą naudojate – „Autodesk® Revit®“, „Autodesk® Civil 3D®“, „Autodesk® Navisworks®“ ar „Tekla®“ - kovo 2 d. dalyvaukite mūsų nemokamame internetiniame seminare ir pamatysite, kaip klasifikuoti BIM objektus kuo efektyviau.

Internetinio seminaro temos:

 • Klasifikavimo sistemos BIMAXON ICS apžvalga
 • Klasifikavimą pagreitinantis lentelių importavimas / eksportavimas „Excel“ formatu
 • Individualios klasifikavimo sistemos kūrimas naudojant klases ir poklasius
 • Naudotojų (administratoriaus, svečio, moderatoriaus) teisių valdymas
 • „Revit“, „Civil 3D“, „Navisworks“ ir „Tekla“ plėtinių naudojimas siekiant prisijungti prie klasifikavimo standartų ir klasifikuoti projekto duomenis

Renginys skirtas:

December 22, 2022 by AGA CAD

Mieli klientai, kolegos, draugai ir sekėjai,

Šventės – puikus metas padėkoti už viską, ką turime, o ypač už mus supančius žmones. Mūsų artimuosius. Mūsų ir jų gyvenimą bei sveikatą. Savo šeimų ir bendruomenės gerovę.

Ne mažiau esame dėkingi ir už jūsų buvimą mūsų gyvenime ir darbe.

Šventės skatina susitelkti į tai, kas svarbu šiandien, čia ir dabar. Branginti tai, kas svarbiausia, o kitus dalykus atidėti į šalį. Šventės primena mums gilumines vertybes. Ilgalaikes. Amžinąsias. Vertybes, kurios nesikeičia, bet skatina teigiamus pokyčius šiame pasaulyje.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X