KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.


2023 sausį „Autodesk“ kompanija skelbia trumpalaikę akciją, kurios metu populiariausius „AutoCAD“ šeimos produktus galite išsinuomoti iki 20 % pigiau.

Akcijos sąlygos:

  • 20 % nuolaida taikoma „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ 1-erių ir 3-ejų metų trukmės nuomai;
  • 15 % nuolaida taikoma „AutoCAD“ 1-erių ir 3-ejų metų trukmės nuomai;
  • pasiūlymas skirtas tik naujoms licencijoms įsigyti;
  • akcija galioja 2023 sausio 16-19 d.


Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

January 04, 2023 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

2023 m. sausio 4 - 31 d. „Fusion 360“ produktų prenumeratą galite įsigyti net 30% pigiau.

Pasinaudokite puikia proga sutaupyti net 1/3 darbo priemonių kainos! Dirbkite lengvai naudodami vienoje gaminių kūrimo platformoje integruotus CAD, CAM, CAE ir PCB įrankius. Greitai kurkite gaminių modelius bet kur ir bet kada, lengvai dalinkitės savo darbo rezultatais su kolegomis ir klientais naudodami „Fusion 360“ programas.

Akcijos sąlygos:

December 22, 2022 by AGA CAD

Mieli klientai, kolegos, draugai ir sekėjai,

Šventės – puikus metas padėkoti už viską, ką turime, o ypač už mus supančius žmones. Mūsų artimuosius. Mūsų ir jų gyvenimą bei sveikatą. Savo šeimų ir bendruomenės gerovę.

Ne mažiau esame dėkingi ir už jūsų buvimą mūsų gyvenime ir darbe.

Šventės skatina susitelkti į tai, kas svarbu šiandien, čia ir dabar. Branginti tai, kas svarbiausia, o kitus dalykus atidėti į šalį. Šventės primena mums gilumines vertybes. Ilgalaikes. Amžinąsias. Vertybes, kurios nesikeičia, bet skatina teigiamus pokyčius šiame pasaulyje.

November 25, 2022 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

„Cyber Week Sale“ vyksta lapkričio 25 - gruodžio 1 dienomis

Juodojo penktadienio paskatintas išskirtinis „Autodesk“ pasiūlymas - iki 25% nuolaida populiariausiems „Autodesk“ produktams.

Akcijos metu išskirtinėmis sąlygomis įsigykite „AutoCAD“, „AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“, „3ds Max”, „Maya“, „Fusion 360nuomą. Pasinaudokite puikia proga sutaupyti ir dirbkite su naujausiais įrankiais.

Akcijos sąlygos:

November 09, 2022 by AGA CAD

Dairotės naujų darbo namų, kuriuose galėsite mokytis, kurti ir realizuoti save? Gal norite prisijungti prie IT kūrėjų komandos, veikiančios tarptautinėse rinkose? Laukiame jūsų!

1991 m. įsteigta UAB „AGA CAD“ jau 31 metus kuria BIM technologijas, diegia BIM procesus, platina CAD ir BIM programinę įrangą bei moko ja naudotis. Įmonė tiekia kompleksinius IT sprendimus statybų pramonės atstovams: architektams, pastatų inžinieriams, konstruktoriams, surenkamųjų pastatų gamintojams ir rangovams iš viso pasaulio.

2021-aisiais „AGACAD“ prisijungė prie Europos statybos ir gamybos skaitmenizavimo lyderės „ARKANCE“. Siekdama patenkinti augančio klientų skaičiaus poreikius, įmonė plečia specializuotą BIM programinės įrangos kūrimo centrą.

Šiuo metu prie „AGACAD“ komandos kviečiame prisijungti

architektą(-ę) ar pastatų konstrukcijų projektuotoją

su praktinio darbo ir „Autodesk Revit“ naudojimo patirtimi

August 30, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Kai prieš kelis mėnesius „AGACAD“ išleido naujausią „Autodesk Revit“ papildinį „Smart Documentation“, skirtą architektams ir inžinieriams, norintiems greičiau parengti projektų brėžinius ir žiniaraščius, produktas sulaukė didelio susidomėjimo. Užgriuvusi klausimų lavina paskatino surengti 3 atskirus specializuotus internetinius seminarus ARCHITEKTAMS, KONSTRUKTORIAMS, VN ir ŠVOK projektų INŽINIERIAMS.

ad š. m. rugsėjo 6-8 d. kviečiame dalyvauti jums aktualiausioje sesijoje. Šiuose renginiuose parodysime, kaip naudodami „Smart Documentation“ galite greičiau ir paprasčiau kurti kokybišką projekto 2D brėžinius iš „Revit“ 3D modelių.

Nors BIM technologijos pakeitė projektuotojų darbo eigą, vienas dalykas nepakito. Galutinis projekto rezultatas išliko toks pats - 2D dokumentacija ir darbo brėžiniai. Tam, kad vyktų gamybos ir statybos procesai, pastatų kūrėjai ir gamintojai turi parengti daugybę darbo brėžinių ir dokumentų: planų, fasadų, pjūvių, žiniaraščių ir kitų tikslių projekto duomenų.

Tačiau dokumentacijos rengimo darbai imlūs laikui, nes atliekama daug pasikartojančių veiksmų. Rankiniu būdu vienas po kito kuriami ne tik vaizdai, bet ir anotacijos, įskaitant matmenis, žymas ir kt. Automatizavus šių veiksmų atlikimą galima sutaupyti daug laiko ir pinigų. Štai čia į pagalbą ateina „AGACAD“ sukurtas išmanus „Revit“ plėtinys, palengvinantis darbo ir techninių projektų paruošimą.

„Smart Documentation“ - tai papildomų „Autodesk Revit“ įrankių rinkinys, skirtas greitai ir tiksliai kurti projekto techninę dokumentaciją. Šis „Revit“ priedas pagal iš anksto nurodytas taisykles automatiškai sukuria planų, pjūvių, fasadų, kitų projekto vaizdų, elementų gamybos ir surinkimo brėžinius su visais reikiamais matmenimis bei anotacijomis, taip pat suformuoja visas reikiamas žiniaraščių ir techninių specifikacijų lenteles.

Ką sužinosite:

June 20, 2022 by AGA CAD, UAB

PRANEŠIMAS SPAUDAI

BIM ir projekto valdymo technologijų kūrėja „AGACAD“ didžiuojasi galėdama pristatyti pirmąją išsamų įrankių rinkinį, kuris supaprastina ir automatizuoja statinio projekto dokumentų ir brėžinių rengimą iš „Autodesk Revit“ modelių.

Naujasis „Smart Documentation“ produktas papildo „AGACAD“ sukurtų populiarių „Revit“ priedų asortimentą. Darbo našumą didinantis BIM sprendimas skirtas architektams, konstruktoriams, pastato inžinerinių sistemų projektuotojams, surenkamųjų konstrukcijų gamintojams ir visiems specialistams, atsakingiems už statybos techninių dokumentų paruošimą.

„Gamyboje ir statyboje viskas priklauso nuo dokumentacijos. Pastatų projektuotojai turi sukurti brėžinius, žiniaraščius ir pan. Dauguma tai daro neefektyviai, vaizdus ir anotacijas pridėdami vieną po kito, tokiu būdu prarasdami daug laiko ir rizikuodami padaryti klaidų. Sukūrėme „Smart Documentation“, siekdami palengvinti projektų užbaigimą. Su šiuo plėtiniu „Revit“ naudotojai gali greitai ir tiksliai paruošti statybos projekto medžiagą, vos keliais spustelėjimais atlikdami valandų valandas trunkantį brėžinių rengimą“, - sako Donatas Aksomitas, „AGACAD“ vykdomasis direktorius.

Nors rinkoje yra „Revit“ priedų, kurie iš dalies padėdavo „Revit“ naudotojams pagreitinti dokumentacijos ruošimą, naujasis produktas „Smart Documentation“ išskirtinis tuo, kad jis pilnai apima visą dokumentavimo procesą. Turint visus reikalingus įrankius vienoje vietoje, su identiškais nustatymais ir veikimo principu, juos itin lengva išmokti ir naudoti.

June 08, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Nors BIM technologijos pakeitė projektuotojų darbo eigą, vienas dalykas nepakito. Galutinis projekto rezultatas išliko toks pats - 2D dokumentacija ir darbo brėžiniai. Tam, kad vyktų gamybos ir statybos procesai, pastatų projektuotojai ir gamintojai turi parengti daugybę dokumentų ir darbo brėžinių - planų, pjūvių, fasadų, krūvas žiniaraščių ir kitų tikslių projekto duomenų.

Tačiau dokumentacijos rengimo darbai imlūs laikui, ypač dirbant su dideliais projektais. Kuriant planus, pjūvius, kitus darbo brėžinius ir dokumentus, atliekama daug pasikartojančių veiksmų. Rankiniu būdu vienas po kito kuriami ne tik vaizdai, bet ir anotacijos, įskaitant matmenis, žymėjimus ir naujausius išorinius duomenis.

Siekiant palengvinti ir paspartinti projektuotojų darbą, padėti išvengti klaidų ir užtikrinti sklandžią projekto rengimo eigą, įmonė „AGACAD“ sukūrė naują produktą „Smart Documentation“ - tai papildomų įrankių rinkinys, skirtas „Autodesk Revit“ naudotojams, norintiems greitai ir tiksliai kurti projekto techninę dokumentaciją.

Plėtinys labai praplečia „Revit“ funkcionalumą ir palengvina darbą projektuotojams, kurie dirba įvairių sričių projektavimo ar pastatų elementų gamybos įmonėse.

Birželio 16 d. vyks nemokamas 45 minučių trukmės internetinis seminaras, kuriame pamatysite, kaip „Smart Documentation“ padeda „Revit“ naudotojams kurti įvairius techninius brėžinius (architektūrinius, konstrukcinius, inžinerinius) ir parengti techninių duomenų apžvalgą, įskaitant legendas su elementų vaizdais, surenkamųjų betono plokščių, medinių ar metalinių karkaso elementų darbo brėžinius.

Kviečiame prisijungti!

Šiame internetiniame seminare pamatysite, kaip:

May 23, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Inžinieriams ir BIM projektų vadovams kiekviename „Revit“ projekte tenka dirbti su angomis, kurios modeliuojamos inžinerinių sistemų ir konstrukcijų susikirtimo vietose. Vienais atvejais užtenka angas parodyti schematiškai, kitais - reikia sumodeliuoti realias ertmes. Tam tikrais atvejais angos turi būti net su priešgaisrinėmis vamzdžių movomis ar plokštėmis.

Kiekvieno projektuotojo svajonė - greitai įterpti angas į norimus „Revit“ elementus, lengvai keisti angų nustatymus pagal reikiamus parametrus, automatiškai pridėti priešgaisrines movas ar plokštes bei sužymėti angas. Dirbti efektyviau galima pasitelkiant papildomus automatizavimo įrankius, pagreitinančius darbą daugybę kartų.

„AGACAD“ sukurtas „Revit“ papildinys „Cut Opening“ suteikia žymiai daugiau lankstumo ir automatizavimo galimybių, nes leidžia nurodyti, kuri anga ar priešgaisrinės saugos komponentas turi būti patalpintas tam tikroje sankirtoje. Klasifikuoti angas galima pagal sistemos tipą / pavadinimą, sienos / grindų tipą ar bet kurį kitą unikalų parametrą.

Kaip lengva naudoti šias „Cut Opening“ galimybes, galėsite pamatyti š. m. gegužės 26 d. nemokamame 30 minučių trukmės internetiniame seminare. Pagrindinės renginio temos:

Kompanija „Autodesk“ paskelbė, kad nuo 2022 m. liepos 1 d. bus nutrauktas jos produktų 2011-2014 m. versijų nuolatinių licencijų aktyvavimas.

Dar 2019 m. „Autodesk“ paskelbė apie planus palaipsniui nutraukti pasenusių licencijų versijų aktyvavimą, kad klientams būtų suteiktas pilnavertis naujausių versijų produktų palaikymas. Tokiu būdu siekiama užtikrinti geriausią pagalbą paskutines versijas naudojantiems klientams. Kompanija „Autodesk“ nebepalaikys 2011-2014 m. versijų neterminuotų licencijų aktyvavimo nuo 2022 m. liepos 1 d.

Ką tai reiškia klientams?

  • Klientai nebegalės gauti naujų aktyvavimo kodų 2014 m. ir senesnėms nuolatinėms versijoms.
  • Nepalaikomos versijos negaus programinės įrangos atnaujinimų ar pataisymų, o tai gali kelti saugumo problemų.
  • Anksčiau įdiegtos ir aktyvuotos versijos veiks ir toliau.

Prieiga prie dalies anksčiau išleistų „Autodesk“ programinės įrangos versijų suteikiama kaip privilegija, kai naudotojas užsisako dabartinės versijos prenumeratą arba turi aktyvų techninio palaikymo planą. Daugeliu atvejų „Autodesk“ suteikia palaikymą trims ankstesnėms versijoms.

SVARBU

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X