KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Įsigykite populiariausias „Autodesk“ programas su ženklia nuolaida ir kurkite projektus naudodami naujausius įrankius


„Autodesk“ kompanija skelbia vienų populiariausių programinių įrangų nuolaidas, kurios taikomos tik liepos 20-23 d. Trumpai apžvelkime programines įrangas.

Su „Revit LT Suite“ mažesnės architektūros įmonės puikiai įgyvendins projektus, kurie reikalauja pagrindinių BIM metodų taikymo bei kurs aukštos kokybės 3D statinių projektus.

„AutoCAD LT“ - supaprastinta „AutoCAD“ versija, skirta nesudėtingiems projektams braižyti. Ji puikiai tiks tiems, kam reikia DWG formato brėžinių palaikymo, bet nereikia 3D galimybių.

Štai „AutoCAD“ programinė įranga tinkama statinių, mechanikos įrenginių, baldų projektavimui, žemėlapių braižymui, elektros sistemų kūrimui ir kitur, kur reikia sukurti įvairiausius 2D ir 3D projektus.

Taigi nepraleiskite progos ir liepos 20-23 d. dienomis pasinaudokite trumpalaike „Autodesk“ akcija ir įsigykite šiuos produktus pigiau (kainos nurodytos su taikoma nuolaida):


Produktas 1 metų Annual Subscription kaina
(Eur, be PVM)
standartinė su nuolaida
3 metų Annual Subscription kaina
(Eur, be PVM)
standartinė
su nuolaida
AutoCAD LT /LT for MAC 420,00 336,00 1134,00 908,00
Revit LT Suite 660,00 528,00 1782,00 1424,00
AutoCAD Toolsets Single 1840,00 1656,00 4968,00 3975,00


Akcijos sąlygos:

 • nuolaida galioja tik vienai (single user) darbo vietai;
 • nuolaida taikoma 1 ir 3 metų prenumeratoms;
 • pasiūlymas galioja tik naujoms programinės įrangos prenumeratoms;
 • naujų prenumeratų skaičius ribojamas;
 • nuolaidos nesumuojamos.

Pasiūlymo laikas ribotas, tad nepraleiskite progos sutaupyti ir dirbti naujausiais įrankiais - UŽSISAKYKITE DABAR.

Reikia pagalbos renkantis tinkamiausią programinę įrangą? Turite klausimų dėl akcijos sąlygų? Pasitarkite su mumis tel. 8 5 2398111 ar el. paštu info@agacad.lt.AGACAD mokymo centre organizuojami nuotoliniai mokymai.

July 15, 2020 by Šaltinis: AGA CAD

Įmonė „AGA CAD“, kurianti „Autodesk Revit“ programų naudotojams skirtus BIM sprendimus, suteikia progą įsigyti darbo efektyvumą didinančius plėtinius itin palankiomis sąlygomis.

Iki rugpjūčio 15 dienos pirkdami naują metinę licenciją papildomai gausite papildomą 6 mėnesių aktyvaciją nemokamai. Taigi, perkate metų trukmės licenciją, o legaliai ja naudojatės net 1,5 metų.

Pasiūlymas aktualus „Autodesk Revit“ naudojantiems architektams inžinieriams, konstruktoriams, karkasinių namų projektuotojams ir gamintojams, BIM projektų vadovams. Akcija taikoma daugiau nei 12 įvairios paskirties BIM sprendimų, išplečiančių „Revit“ galimybes ir pagreitinančių darbą 10-imis kartų.

Daugiau informacijos apie šį AGACAD pasiūlymą >>

Kompanija „Autodesk“ paruošė jau antrą, atnaujintą ir praplėstą, elektroninę knygą „34 patarimai, kaip tapti patyrusiu vartotoju“ (angl. 34 AutoCAD Tips to Become a Power User), kurioje sudėti visiems „AutoCAD“ naudotojams aktualūs patarimai.


Populiariausių laiką taupančių „AutoCAD“ patarimų rinkinį sudaro profesionalų ir kasdienių vartotojų parengtos įžvalgos. Knygoje rasite praktinių patarimų, padėsiančių jums greičiau dirbti ir maksimaliai išnaudoti „AutoCAD“ galimybes.

Beje, kai kurios knygoje minimos funkcijos, įskaitant „DWG Compare“ ir „Save to Web & Mobile“, galimos tik „AutoCAD 2019“ ir naujesnėse programos versijose.

Šių metų pavasarį pristatydami „Revit 2021“ naujienas minėjome, kad šios BIM programinės įrangos kūrėjai, siekdami kuo daugiau tikroviškumo, pakoregavo projektų 3D atvaizdavimą. Ankstesnių „Revit“ versijų 3D vaizduose buvo realistiškai atvaizduojamas modelio elementų medžiagiškumas.

Autodesk Revit 2021 naujovė - realistinis vaizdo stilius | AGACAD Naviguojant „Autodesk Revit“ projektuose, sukurtuose 2021 versija, galima realiuoju laiku matyti realistinį modelio vaizdą – ne tik su medžiagiškumu, bet ir su apšvietimu, atspindžiais ir šešėliais. Realistinis vaizdas rodomas realiuoju laiku, tad užuot laukę pateikiamos vizualizacijos, pasirinkę „Realistic“ vaizdo stilių iškart galite matyti tikrovišką 3D modelį.

Kodėl tai verta išbandyti?

Mokymai BIM, „Civil 3D“, „Revit“ temomis

Revit, Civil 3D, BIM mokymai | AGACADMokytis dar niekada nebuvo taip patogu! Šiuo metu kviečiame mokytis tiek nuotoliniu būdu, tiek AGACAD mokymo centre.

ONLINE MOKYMAI - tai šiuo metu saugiausias ir ekonomiškiausias profesionalaus mokymosi būdas. Mokymai vyksta interaktyvioje platformoje, kurioje dalyviai užduoda klausimus ir bendrauja su lektoriumi gyvai, kaip ir įprastuose mokymuose klasėje.

MOKYMAI KLASĖJE - tai įprastas ir visiems gerai žinomas mokymosi būdas. Mokantis klasėje, Jums nereikia rūpintis kompiuteriu, programine įranga, kava/arbata - viskuo pasirūpinsime mes.

Šiuo metu kviečiame mokytis:

 • projektavimo ir statybos įmonių specialistus, norinčius susipažinti su BIM ir klasifikavimu;
 • civilinės inžinerijos atstovus (kelių, inžinerinių tinklų projektuotojus) siekiančius pagerinti darbo kokybę dirbant „Civil 3D“ programine įranga;
 • pradedančiuosius architektus bei ŠVOK inžinierius norinčius išmokti dirbti „Revit“ programine įranga.

Artimiausiu metu organizuojami nuotoliniai mokymai:

BIM ir klasifikavimas „Civil 3D“ pradedantiesiems ir pažengusiems „Revit“ pradedantiesiems „Revit“ pažengusiems

BIM ir klasifikavimo mokymai

Kviečiame į BIM bazinius mokymus, kuriuose susipažinsite su statinio informaciniu modeliavimu, arba BIM (angl. Building Information Modeling), kuris vis plačiau taikomas Lietuvoje ir pasaulyje, nes modeliavimu pagrįstas darbo principas padidina efektyvumą visose darbo grupėse, leidžia projektą vykdyti koordinuotai ir padeda pasiekti daug geresnių projekto rezultatų nei dirbant tradiciniais metodais.

BIM mokymų programos Nuotolinių mokymų
data
Mokymų klasėje
data
Trukmė Kaina, €
(PVM
netaikomas)
BIM projektų klasifikavimas. Įvadas >>
2020.09.15
14.00-17.15 val.
Teirautis 4 ak. val.
20
BIM projektų klasifikavimas išsamiai.
Praktiniai pavyzdžiai >>
2020.09.29
14.00-17.15 val.
Teirautis
8 ak. val.
99
BIM baziniai mokymai >>
2020.09.24
14.00-17.15 val.
Teirautis 4 ak. val.
145

Donatas Aksomitas - 'BIM baziniai mokymai' lektorius | AGACAD

Mokymų lektorius Donatas Aksomitas - CAD/BIM technologijų ekspertas, turintis daugiau nei 20 m. mokymų vedimo patirtį Lietuvoje ir užsienyje, VšĮ „Skaitmeninė statyba“ klasifikatoriaus struktūros ir kodavimo sistemos darbo grupės vadovas.

„Mano siekis – dalintis žiniomis apie BIM sistemą ir skatinti jos taikymą Lietuvoje, kad ateityje BIM taikymas būtų savaime suprantamas ir neatsiejamas nuo kūrybiškumo bei puikių statybos rezultatų“, - savo tikslus BIM srityje apibendrina D. Aksomitas.

Apie lektorių D. Aksomitą rašo:

D. Aksomito straipsniai:

„Civil 3D“ mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems

Kviečiame į „Civil 3D“ mokymus tiek pradedančiuosius, tiek pažengusius specialistus. Pradedantiesiems specialistams lektorius suteiks pagrindus dirbant programine įranga, o pažengusiems specialistams suteiks neįkainojamą patirtį kaip darbo rutinoje įdarbinti „Dynamo“ ir „Subbasembly Composer“ programines įrangas.

„Civil 3D“ mokymų programos Nuotolinių mokymų
pradžios data
Mokymų klasėje
pradžios data

Mokymų
trukmė
Kaina, €
(PVM
netaikomas)
„Civil 3D" patarimai ir gudrybės >> 2020.08.25
14.00-16.30 val.
- 2,5 val.
45
„Civil 3D“ mokymo kursai pradedantiesiems >>
2020.08.17
13.00-16.15 val.
2020.08.27
13.00-16.15 val.
16 ak. val.
450
„Civil 3D“ mokymo kursai pažengusiems >>
2020.09.02
13.00-16.15 val.
2020.09.14
13.00-16.15 val.
16 ak. val.
550

Jonas Gražys - Civil 3D mokymų lektorius | AGACAD

„Civil 3D“ programinės įrangos mokymų lektorius Jonas Gražys - ilgametę patirtį sukaupęs specialistas padeda civilinės inžinerijos (kelių, inžinerinių tinklų) atstovams įgyti patirties dirbant „Civil 3D“ bei į rutiną pasitelkiant „Dynamo ir „Subbasembly Composer“, ir taip padedant specialistams padidinti darbo našumą.

Didžiuojuosi sugebėjęs pakeisti ne vienos didelės įmonės, projektuojančios kelius, požiūrį į projektavimo darbų srautus, pristatydamas naujausias šiandienos technologijas," - J. Gražys.


„Revit“ mokymai pradedantiesiems

„Autodesk® Revit®“ programinė įranga yra viena populiariausių BIM programinių įrangų, skirtų projektuotojams. Kviečiame į mokymus pradedančiuosius architektus ir ŠVOK inžinierius.

„Revit“ mokymo kursai ARCHITEKTAMS skirti norintiems išmokti kurti architektūrinės dalies projektą „Revit“ aplinkoje. Kursai ŠVOK INŽINIERIAMS - skirti norintiems išmokti ruošti pastatų inžinerinių sistemų (vandentiekio, nuotekų, vėdinimo sistemų) informacinius modelius (BIM).

Įvadinių „Revit“ mokymų programos Nuotolinių mokymų
data
Mokymų klasėje
data
Mokymų
trukmė
Kaina, €
(PVM
netaikomas)
2D brėžinių (mazgų, detalizacijų)
panaudojimas „Revit“ projektuose >>
Teirautis - 2 val. 45
Įvadiniai Revit mokymai ARCHITEKTAMS >> 2020.09.02
15.00-17.00 val.
- 2 val.
45

Veronika Jasina, Revit ivadiniai mokymai kursai

Įvadinių „Revit“ mokymų lektorė Veronika Jašina - architektė-praktikė, sukaupusi milžinišką žinių bagažą, naudojant BIM technologijos įrankius visuose architektūrinio projektavimo etapuose - nuo idėjos iki statybų aikštelės.

BIM technologijos jau tapo daugumos pasaulio architektų kasdienybe. Tai tik įrodo, kad prie gero greitai priprantama", - sako lektorė V. Jašina.


„Revit MEP“ bazinių mokymų
programa
Nuotolinių mokymų
data
Mokymų klasėje
data
Mokymų
trukmė
Kaina, €
(PVM
netaikomas)
Autodesk Revit INŽINIERIAMS >> Teirautis Teirautis
24 ak. val.
550

Aleksandras Šeža | Revit SVOK kursai | AGACAD

„Revit“ mokymo kursų ŠVOK INŽINIERIAMS lektorius Aleksandras Šeža - patyręs ŠVOK bei BIM produktų inžinierius, sertifikuotas „Autodesk Revit“ profesionalas bei instruktorius.

„Mokėjimas panaudoti, įkelti ar išgauti iš statinio modelio reikalingą informaciją padeda kurti projektus, kurie atneša didesnę naudą net tik statybų, bet ir pastato gyvavimo laikotarpiu“, - įsitikinęs A. Šeža.„Revit Architecture“ bazinių mokymų
programa

Nuotolinių mokymų
data

Mokymų klasėje
data
Mokymų
trukmė
Kaina, €
(PVM
netaikomas)
Autodesk Revit ARCHITEKTAMS >>
2020.08.17
13.00-16.15 val.
Teirautis
24 ak. val.
550


„Revit“ mokymo kursų ARCHITEKTAMS lektorius Tautvydas Maslauskas - patyręs architektas, turintis neįkainojamą patirtį BIM ir skaitmenizacijos srityje, sertifikuotas „Autodesk Revit“ profesionalas bei instruktorius.

„Laiko visiems skirta vienodai, tik ne visi jį išnaudoja efektyviai“, - teigia lektorius T. Maslauskas ir primena, kad geriausias būdas efektyviai išnaudoti laiką kiekvienam architektui - mokėti tinkamai dirbti programine įranga.„Revit“ mokymai pažengusiems

„Revit Families“
mokymų programa
Nuotolinių mokymų
data
Mokymų klasėje
data
Mokymų
trukmė
Kaina, €
(PVM
netaikomas)
„Revit Families“ - sudėtingų šeimų kūrimas >> 2020.08.24
13.00-16.15 val.
Teirautis 16 ak. val.
550

„Revit Families“ mokymo kursų lektorius Tautvydas Maslauskas - patyręs architektas, turintis neįkainojamą patirtį BIM ir skaitmenizacijos srityje, sertifikuotas „Autodesk Revit“ profesionalas bei instruktorius.

„Pagerinkite darbo efektyvumą ir BIM projektų kokybę kurdami „Revit“ šeimas. Taip projektams suteiksite pridėtinę vertę per greitesnį modeliavimą ir informacijos valdymą visuose BIM etapuose“, - sako lektorius T. Maslauskas.


„Revit“ + „Dynamo“ mokymų programa Nuotolinių mokymų
data

Mokymų klasėje
data
Mokymų
trukmė
Kaina, €
(PVM
netaikomas)
„Dynamo“ mokymo kursai pažengusiems „Revit“ naudotojams >> 2020.08.31
13.00-16.15 val.
2020.08.20
13.00-16.15 val.
16 ak. val.
550


Pažengusius „Revit“ naudotojus kviečiame išmokti padidinti darbo našumą naudojant „Autodesk Dynamo“ programinę įrangą kartu su lektoriumi Vladislavu Razvadovskiu - inžinieriumi-konstruktoriumi, CAD specialistu.

„Turint programavimo pagrindus galima sukurti papildomas funkcijas, kurios padės dirbti daug efektyviau“ , - teigia lektorius V. Razvadovskis ir kviečia nebijoti išmokti dirbti našiau.


REGISTRACIJA į mokymus ir išsamesnė informacija tel. 8 5 23 98 111 arba el. paštu mokymas@agacad.lt.


Domina individualūs ar nuotoliniai mokymo kursai? Kreipkitės.

Siekiant užtikrinti mokymų efektyvumą bei individualų dėmesį kiekvienam dalyviui „AGACAD“ mokymo centro klasėje, ribojame grupės dydį iki 6 žmonių. Tad nedelskite - REZERVUOKITE vietą dabar!

Pagrindinės mokymų NAUDOS:

 • įgysite naujų žinių ir efektyvesnio darbo patirties iš patyrusių lektorių;
 • gausite vardinį „Autodesk Authorized Training Center“ SERTIFIKATĄ, pripažįstamą visame pasaulyje;
 • po kursų - 3 mėn. trukmės NEMOKAMOS KONSULTACIJOS klausimais, susijusiais su mokymų metu išdėstytomis temomis.

REGISTRUOKITĖS ar teiraukitės išsamesnės informacijos tel. 8 5 23 98 111 arba el. paštu mokymas@aga-cad.lt.


Kviečiame mokytis didžiausią patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje sukaupusioje CAD BIM konsultacinėje kompanijoje.

AAGACAD Authorized training center„AGACAD“ Mokymo centras yra vienas pirmųjų Europoje autorizuotų „Autodesk“ mokymo centrų (ATC Member Number EM0023), veikiantis nuo 1988 m. Kursus veda diplomuoti statybos inžinerijos specialistai, turintys praktinio darbo patirties. Plačiau >>

Registruotis arba teirautis galite el. paštu mokymas@aga-cad.lt arba tel. +370 5 23 98 111.


Laukiame Jūsų mokymuose!

Pasinaudokite puikia proga sutaupyti!

Nuo 2020 m. birželio 23 d. iki liepos 17 d. „Fusion 360“ prenumeratą įsigysite net su 50% nuolaida.

Nėra buvę geresnio laiko „Autodesk Fusion 360“ programinei įrangai įsigyti! Pasinaudokite akcija ir dirbkite su programinės įrangos įrankiais, kurie leidžia pagreitinti produktų kūrimo procesą iki 60%. Dirbkite su modeliu bet kada ir iš bet kur, nes „Autodesk“ debesų technologijos leidžia greitai pasidalyti projekto duomenimis su savo klientais ir kolegomis.

Akcijos sąlygos:

June 26, 2020 by Šaltinis: AGA CAD

Liepos 1 d. medinių karkasinių pastatų projektuotojus, dirbančius su „Autodesk Revit“ programine įranga, kviečiame prisijungti prie nemokamo 30 minučių trukmės internetinio seminaro. Renginio metu sužinosite, kaip „Revit“ aplinkoje lengvai ir tiksliai modeliuoti medinio karkaso sienų, grindų ir stogo konstruktyvą, taip pat automatiškai sukurti darbo brėžinius ir eksportuoti projekto duomenis į CAD / CAM gamybos linijas (CNC stakles).

Nuotoliniame seminare bus demonstruojama įmonės „AGACAD“ kuriama galinga BIM programinė įranga „Wood Framing“, kuri „Revit“ naudotojams padeda modeliuoti detalias medinių karkasinių pastatų konstrukcijas. Šis BIM sprendimas yra nuolat tobulinamas atsižvelgiant į visame pasaulyje dirbančių karkasinių pastatų kūrėjų poreikius. Vebinare pamatysite, kaip pasitelkiant „Wood Framing įrankius galima greitai sukurti vienasluoksnes ar daugiasluoksnes surenkamojo karkasinio pastato konstrukcijas: sienas, grindis ir stogus. Taip pat „Wood Framing“ galimybės leidžia modeliuoti pastatus su CLT ar SIPS plokštėmis ir stambiais / masyviais karkasinių konstrukcijų elementais.

Webinare pradėję nuo pažinties su

Revit, Revit LT, AutoCAD. AutoCAD LT kaina, nuoma | AGACAD

Kompanija „Autodesk“ laikinai sumažina populiariausios programinės įrangos kainas - akcijos metu programas galima išsinuomoti iki 20 proc. pigiau.

Trumpalaikė akcija taikoma š. m. birželio 25-30 d.

Pasiūlymas galioja šiems produktams (kainos nurodytos su taikoma nuolaida):

Produktas 1 metų Annual Subscription kaina
(Eur, be PVM)
standartinė su nuolaida
3 metų Annual Subscription kaina
(Eur, be PVM)
standartinė
su nuolaida
AutoCAD LT /LT for MAC 420,00 336,00 1134,00 908,00
Revit LT Suite 660,00 528,00 1782,00 1424,00
AutoCAD 1840,00 1656,00 4968,00 4225,00


Akcijos sąlygos:

June 24, 2020 by Šaltinis: AGA CAD

Visus pastatų konstruktorius, architektus ir BIM projektų vadovus, dirbančius su Autodesk® Revit®, kviečiame sudalyvauti 30 min. trukmės internetiniame seminare, kuriame sužinosite:

 • kaip greitai paruošti langams, durims, sijoms įstatyti reikiamų angų formų ir išdėstymo nustatymus;
 • automatiškai įterpti angas reikiamose vietose;
 • atlikti į modelį jau įterptų angų pakeitimus;
 • sužymėti angas.

Webinaro rezultatas – išmoksite greitai išdėstyti norimo dydžio ir formos angas, reikalingas konstrukciniams elementams – langams, durims, sijoms - įstatyti.

Šios prezentacijos metu bus

June 17, 2020 by Šaltinis: AGA CAD

„Autodesk“ sertifikavimas yra kur kas daugiau nei praktinis jūsų žinių įvertinimas. Sertifikuotas specialistas įgyja konkurencinį pranašumą bei išskirtinumą rinkoje, praplečia savo karjeros galimybes. Be to, tai papildoma pridėtinė vertė darbdaviui, nes profesionalai komandoje padidina visos kompanijos vertę.

Sertifikavimas - tai specialisto kvalifikacijos įvertinimo pripažinimas, kuris galioja 3 metus.

UAB „AGA CAD“ autorizuotas „Autodesk“ Sertifikavimo centras (Autodesk Authorised Certification Center) kviečia „Autodesk“ programinės įrangos naudotojus laikyti egzaminą ir tapti sertifikuotais specialistais.

„Autodesk" sūlo rinktis iš dviejų sertifikavimo lygių: specialisto ar profesionalo.

Specialistas
(Autodesk Certified Associate)

Profesionalas
(Autodesk Certified Professional)

 • Bazinio lygmens mokymo medžiaga pagrįstas sertifikavimo lygis, apimantis pagrindines sąvokas ir principus.
 • Trukmė - 1,5 valandos (90 min).
 • 30 skirtingų testo klausimų su galimais atsakymų variantais. Egzamino metu „Autodesk“ programos nereikia naudoti praktiškai.

Tai pradinis sertifikavimo lygis, apimantis pagrindines sąvokas ir principus. Jis orientuotas į visus „Autodesk“ programinės įrangos vartotojus.

Šis lygis privalomas siekiant gauti Profesionalo (Autodesk Certified Professional) sertifikatą.


 • Suteikiami praktikos testai.
 • Egzamino metu praktiškai naudojama programinė įranga.
 • Trukmė – 2 valandos, 35 užduotys (70% praktinių ir 30% klausimų su atsakymų variantais).

Šis lygis apima platų žinių spektrą; egzamino metu reikia atlikti tam tikras praktines užduotis konkrečioje programoje (pvz., atidaryti brėžinį, atlikti užduotį ar seriją užduočių ir tuomet atsakyti į klausimą apie tą užduotį).

Norite laikyti egzaminą? Tuomet užpildykite užklausą.„Autodesk“ produktai, kuriems galimi sertifikavimo egzaminai:

Kada galima laikyti „Autodesk“ sertifikavimo egzaminą?

Egzaminą galite laikyti Jums patogiu metu. Rezervuoti datą arba teirautis išsamesnės informacijos galite el. paštu mokymas@agacad.lt arba tel. +370 5 23 98 111.Kaip pasiruošti egzaminui?

Kompanija „Autodesk“ rekomenduoja įvairias pagalbines priemones, skirtas sertifikavimo egzaminui pasiruošti: žinių įvertinimo testus, egzaminų gidus, mokymo kursus autorizuotame „Autodesk“ autorizuotame Mokymo Centre (ATC). Sertifikavimo egzaminams pasiruošti išskiriami du žinių įvertinimo testai: programinės įrangos teorinių žinių įvertinimo testai (Assessments Tests) ir praktinėmis užduotimis paremti žinių įvertinimo testai (Practice Tests).

Daugiau informacijos apie pasiruošimą Sertifikavimo egzaminams rasite adresu: http://www.autodesk.com/certification.

Jei egzaminas neišlaikomas, iš karto pateikiama rezultatų ataskaita su nurodymais, kuriose srityse reikėtų patobulinti žinias. „Autodesk“ suteikia teisę laikyti tą patį egzaminą neribotą kiekį kartų.

Sertifikatas pripažįstamas visame pasaulyje, jo galiojimo trukmė - 3 metai.

Sertifikavimo egzamino kaina - 96 Eur + PVM.

Norite rezervuoti laiką ar sužinoti daugiau apie sertifikavimo galimybes?
Kreipkitės el. paštu mokymas@agacad.lt arba tel. +370 5 23 98 111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X