KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Kompanija „Autodesk“ paskelbė, kad nuo 2022 m. liepos 1 d. bus nutrauktas jos produktų 2011-2014 m. versijų nuolatinių licencijų aktyvavimas.

Dar 2019 m. „Autodesk“ paskelbė apie planus palaipsniui nutraukti pasenusių licencijų versijų aktyvavimą, kad klientams būtų suteiktas pilnavertis naujausių versijų produktų palaikymas. Tokiu būdu siekiama užtikrinti geriausią pagalbą paskutines versijas naudojantiems klientams. Kompanija „Autodesk“ nebepalaikys 2011-2014 m. versijų neterminuotų licencijų aktyvavimo nuo 2022 m. liepos 1 d.

Ką tai reiškia klientams?

 • Klientai nebegalės gauti naujų aktyvavimo kodų 2014 m. ir senesnėms nuolatinėms versijoms.
 • Nepalaikomos versijos negaus programinės įrangos atnaujinimų ar pataisymų, o tai gali kelti saugumo problemų.
 • Anksčiau įdiegtos ir aktyvuotos versijos veiks ir toliau.

Prieiga prie dalies anksčiau išleistų „Autodesk“ programinės įrangos versijų suteikiama kaip privilegija, kai naudotojas užsisako dabartinės versijos prenumeratą arba turi aktyvų techninio palaikymo planą. Daugeliu atvejų „Autodesk“ suteikia palaikymą trims ankstesnėms versijoms.

SVARBU

Kaip ir kasmet, kompanija „Autodesk” šį pavasarį išleido „Autodesk Revit“ naujausią - 2023 - versiją. Joje įdiegta nemažai ilgai lauktų atnaujinimų. Vieni jų sukurti atsižvelgiant į specifines „Revit“ naudotojų užklausas, kiti – su tikslu padėti efektyviau valdyti projektą ir jo duomenų srautą dirbant tiek darbalaukyje, tiek “debesyje” (Cloud).

Įprasta, kad daugiausiai atnaujinimų skirta bendrai visoms disciplinoms ir architektams, mažiausiai – specifinių, skirtų pastatų inžinieriams. Kviečiame išsamiau susipažinti su naujausiomis „Revit“ versijos galimybėmis.

Naujinimai darbui su dokumentacija pagreitinti

Štai pagrindiniai darbo su dokumentacija naujinimai, kurie suteikia didesnį darbų našumą ruošiant „Revit“ projekto dokumentus:

April 28, 2022 by AGA CAD

Dairotės naujų darbo namų, kuriuose galėsite mokytis, kurti ir realizuoti save? Gal norite prisijungti prie IT kūrėjų komandos, veikiančios tarptautinėse rinkose? Laukiame jūsų!

1991 m. įsteigta UAB „AGA CAD“ jau 31 metus tiekia kompleksinius IT sprendimus statybų pramonės atstovams: architektams, pastatų inžinieriams, konstruktoriams ir rangovams. Įmonė kuria BIM technologijas, diegia BIM procesus, platina CAD ir BIM programinę įrangą, teikia mokymus ir konsultacijas BIM profesionalams iš viso pasaulio.

2021-aisiais „AGACAD“ prisijungė prie Europos statybos ir gamybos skaitmenizavimo lyderės „ARKANCE“. Siekdama patenkinti didėjančius augančio klientų skaičiaus poreikius, įmonė plečia specializuotą BIM programinės įrangos kūrimo centrą.

Šiuo metu prie „AGACAD“ komandos kviečiame prisijungti

Pastatų konstrukcijų projektuotoją

su praktinio darbo ir „Autodesk Revit“ naudojimo patirtimi


Darbo pobūdis: „AGACAD“ kuriamų „Revit“ įrankių vystymas ir projektavimo įmonių konsultavimas darbo efektyvumo klausimais.
Didelis privalumas – darbo patirtis su „Tekla Structure“ programine įranga.

Yra galimybė dirbti nuotoliniu būdu, tad laukiame kandidatų iš visos Lietuvos.

Susipažinkite su visais darbo įmonėje „AGACAD“ privalumais, reikalavimais kandidatams ir pasiūlymais:

DARBO SKELBIMAS

CV ir motyvacinių laiškų lauksime iki 2022 m. birželio 9 d. el. p. cv@agacad.com.

April 26, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Kai reikia išdėstyti šimtus ŠVOK, elektros, priešgaisrinių sistemų laikiklių ir atramų „Autodesk Revit“ modelyje, tai inžinerinių projektų kūrėjai dažnai susiduria su tokiomis problemomis:

 • „Revit“ neturi integruotos funkcijos, skirtos laikikliams automatiškai išdėlioti („Fab Parts“ yra retai naudojama išimtis), todėl laikikliai arba nemodeliuojami, arba talpinami rankiniu būdu, o tai užima labai daug laiko.
 • Konkurencinė programinė įranga turi ribotas laikiklių parinktis ir nesuteikia galimybės taikyti individualių sprendimų, todėl gali kilti koordinavimo ar medžiagų kiekių vertinimo problemų.
 • Jei laikikliai ir atramos nemodeliuojami, medžiagų žiniaraščiai dažnai būna netikslūs.

Siekdami dirbti efektyviau ir išvengti klaidų, inžinieriai ir projektuotojai beveik visada naudoja papildomus įrankius. Vienas iš problemų sprendimo būdų – „AGACAD“ sukurtas „Revit“ plėtinys „MEP Hangers“.

Tai priedas, kuris leidžia lengvai išdėstyti inžinerinių sistemų laikiklius ir atramas „Revit“ modelyje, sumažina klaidų skaičių ir padeda išvengti spėlionių. Taigi, leidžia dirbti efektyviau ir be streso.

Kviečiame dalyvauti nemokamame 30 min. trukmės WEB seminare š. m. gegužės 5 d., ketvirtadienį, kuriame pamatysite, kaip taikyti „MEP Hangers“ įvairiais atvejais ir kaip maksimaliai išnaudoti naujas ir patobulintas laikiklių ir atramų šeimas, kurios pateikiamos kartu su šiuo „Revit“ priedu.

Kam skirta

Visiems, kam tenka talpinti ar valdyti inžinerinių sistemų laikiklius BIM modelyje:

 • pastatų inžinerinių sistemų projektuotojams,
 • BIM vadovams.

Ką sužinosite

April 11, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Pavasaris - puikus metas auginti bet ką, net ir jūsų komandos efektyvumą!

Ribotą laiką - iki 2022 m. gegužės 22 d. - taikome specialų pasiūlymą, kad jūsų BIM komanda galėtų lengviau ir efektyviau dirbti kuriant pastatų projektus su „Autodesk® Revit®“ programine įranga.

Gaukite 50 proc. NUOLAIDĄ kiekvienai 2-ai „Revit“ plėtinio licencijai ir padvigubinkite savo komandos našumą! Akcija taikoma metinėms prenumeratoms.

asinaudodami šiuo pavasario pasiūlymu pigiau įsigysite dvigubai daugiau įrankių, kurie leis greičiau kurti tinkamus 3D modelius, gauti tikslią projekto dokumentaciją ir lengvai pasiekti projekto duomenis. „AGACAD“ produktai „Revit“ naudotojams padeda dirbti daug efektyviau!

Kas antra to paties produkto licencija už pusę kainos

Kodėl verta pasinaudoti šiuo pasiūlymu? Nes laikas yra pinigai. Kuo anksčiau pradėsite dirbti efektyviau, tuo daugiau išlošite. Naudodami „AGACAD“ sukurtus „Revit“ priedus galite:

Kompanija „Autodesk“ laikinai sumažina populiariausių programų kainas - trumpalaikės akcijos metu populiariausias programas galima išsinuomoti 15 proc. pigiau.


Ribotos trukmės pasiūlymas galioja š. m. balandžio 07-12 d. imtinai.


Akcijos sąlygos:

 • 15% nuolaida taikoma 1-ių ir 3-ų metų trukmės „AutoCAD“, „AutoCAD LT“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ („AutoCAD“ + „Revit LT“) prenumeratoms;
 • pasiūlymas galioja tik naujoms licencijoms įsigyti;
 • 20 vnt. - tiek daugiausiai licencijų vienas pirkėjas gali įsigyti su akcijine kaina.

Produktų kainos akcijos metu (nurodytos su taikoma nuolaida):

March 31, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

„Autodesk® Revit®“ šeimų priežiūra atima daug laiko, ypač kai tai atliekama didelėse bibliotekose ir projektuose. Dar daugiau laiko sugaištama, kai projektą reikia papildyti informacija, gauta iš kokio nors išorinio failo, pavyzdžiui, „Excel“.


Kaip greičiau koreguoti ir valdyti „Revit“ šeimas ir projektus

Greičiau atlikti pilną šeimų kontrolę ir taupyti laiką modifikuojant „Revit“ elementus galima pasitelkus papildomus darbo našumo įrankius. BIM vadovams, architektams ir inžinieriams skirtas „AGACAD“ BIM sprendimas „Smart Browser“ ne tik paspartina „Revit“ elementų redagavimą, bet ir gali eksportuoti / importuoti duomenis iš „Excel“ į „Revit“ šeimas. Visus reikalingus duomenis galima greitai įkelti į elementus, esančius ir bibliotekose, ir projektuose. Esant poreikiui, juos galima valdyti per „Excel“.

Infliacija paliečia visus ekonomikos sektorius, tame tarpe ir IT. Kompanija „Autodesk“ informuoja apie „AutoCAD LT“ kainos pokyčius - nuo 2022 m. kovo 29 d. maždaug 5 % didinama naujos ir atnaujinamos „AutoCAD LT“ prenumeratos kaina.

Gera žinia ta, kad atnaujinimų kainos nesikeis esamiems prenumeratoriams, kurie jau anksčiau yra perėję nuo nuolatinių „AutoCAD LT“ licencijų prie jų nuomos plano. Jiems programinės įrangos prenumerata bus teikiama pagal iš anksto suderintą specialią prenumeratos kainą, užfiksuotą iki 2028 m.

O visus kitus, norinčius išvengti „AutoCAD LT“ kainos padidėjimo, raginame iki š. m. kovo 29 d.:

 • atnaujinti turimas „AutoCAD LT“ licencijas;
 • išsinuomoti papildomą „AutoCAD LT“ licenciją, kurios reikia jūsų augančiai komandai;
 • pratęsti „AutoCAD LT“ prenumeratą, kuri galioja iki š. m. balandžio ar gegužės mėnesio.

Priėmę sprendimą dabar, išlošite vėliau. Pasinaudokite galimybe sutaupyti!


Jei kyla klausimų, reikia konsultacijos ar patarimo, susisiekite el. p. info@agacad.lt, tel. 8 5 2398111 arba

February 17, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Dirbant su pastatų projektais reikia daug dėmesio skirti detalėms ir parengti tikslią techninę informaciją. Daug laiko sugaištama atliekant pasikartojančias užduotis - kai reikia surūšiuoti, sunumeruoti ir sužymėti dešimtis „Revit“ projekto elementų pagal padėtį, techninę specifikaciją, funkciją ir kitus kriterijus.

Pavyzdžiui, architektui reikia pažymėti durų elementus pagal tipą ir priešgaisrinę klasifikaciją; pastatų konstruktoriui rūšiuoti ir numeruoti sijas pagal ilgį ir konstrukcinį stiprį; gamintojui sudaryti žiniaraštį, kuriame gaminiai surūšiuoti pagal tipą ir kitus parametrus. Visa tai atlikti užtrunka ne vieną valandą.

Nors programinėje įrangoje „Autodesk® Revit®“ yra funkcijų projektų duomenims valdyti ir dokumentacijai paruošti, vis dėlto elementų rūšiavimas ir numeravimas ar pernumeravimas reikalauja daug pasikartojančio rankinio darbo ir dėmesio. O lėtas darbo greitis ir žmogiškosios klaidos trukdo sklandžiai projekto eigai.

„AGACAD“ yra sukūrusi įrankį, kuris nuo projektuotojų pečių nuima kasdienių užduočių krūvį ir sutaupo daug laiko, leisdamas sutelkti dėmesį į projekto kūrybą, o ne mechanišką dokumentų ruošimą. Mūsų „Revit“ priedas „Sort Mark“ leidžia surūšiuoti ir pažymėti įvairius projekto elementus. Kaip jis veikia, pamatykite vasario 24 d.!

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X