KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
October 20, 2021 by Šaltinis: AGA CAD

Jei dairotės darbo vietos, kurioje galėsite save realizuoti, jei norite dirbti tarptautinėje IT kompanijoje ir jei esate atsakinga bei organizuota asmenybė – prisijunkite prie mūsų komandos.

Daug potencialo turinti, virš 30 metų stabiliai veikianti UAB „AGA CAD“ tiekia kompleksinius IT sprendimus statybų pramonės atstovams: architektams, pastatų inžinieriams, konstruktoriams ir rangovams. Įmonė jau 10 metų kuria BIM technologijas, diegia BIM procesus, platina CAD ir BIM programinę įrangą, teikia mokymus ir konsultacijas.
Jei įdomu, kaip vyksta darbo procesas IT įmonėje ir norite prie jo prisidėti - mes laukiame jūsų!

Šiuo metu ieškome naujo(s) darbuotojo(s) – BIURO ADMINISTRATORIAUS (-ĖS).

Darbo pobūdis:

 • Sklandžios biuro veiklos ir tvarkos užtikrinimas;
 • Įeinančių skambučių / laiškų priėmimas ir paskirstymas;
 • Administracinių ir pirminių apskaitos dokumentų valdymas;
 • Siunčiamos ir gaunamos korespondencijos paskirstymas;
 • Įmonės susitikimų ir komandiruočių derinimas bei priežiūra;
 • Įmonės renginių organizavimas, skelbimų publikavimas;
 • Gero mikroklimato palaikymas.

Ko tikimės?

Kompanija „Autodesk“ laikinai sumažina populiariausių programų kainas - trumpalaikės akcijos metu programas „AutoCAD“, „AutoCAD LT“ / „AutoCAD LT for Mac“ ir „AutoCAD Revit LT Suite“ („AutoCAD LT“ + „Revit LT“) galima išsinuomoti iki 15 proc. pigiau.

Ribotos trukmės pasiūlymas galioja š. m. spalio 18-21 d.

Akcija taikoma šiems produktams (kainos nurodytos su taikoma nuolaida):

Produktas 1 metų Annual Subscription kaina
(Eur, be PVM)
standartinė su nuolaida
3 metų Annual Subscription kaina
(Eur, be PVM)
standartinė
su nuolaida
AutoCAD LT /LT for MAC 440 374 1190 1012
AutoCAD Revit LT Suite 695 591 1875 1594
AutoCAD 1935 1742 5225 4703

Autodesk AutoCAD LT 2022 Autodesk AutoCAD Revit LT Suite 2022


Akcijos sąlygos:

October 01, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

Atsinaujinkite! Gaukite integruotus CAD, CAM, CAE ir PCB įrankius vienoje kūrimo platformoje. Pasinaudokite proga ir įsigykite su nuolaida!

Tik iki 2021 m. spalio 22 d. „Fusion 360“ prenumeratą galite įsigyti iki 30% pigiau.

Dar niekada nebuvo geresnio laiko įsigyti „Autodesk Fusion 360“ programinę įrangą. Dirbkite su savo modeliu kada norite ir kur tik norite, o dėl „Autodesk“ debesijos rezultatais galite greitai pasidalyti su klientais ir kolegomis.

Akcijos sąlygos:

September 30, 2021 by AGA CAD, UAB

Skaitmeninė inventorizacija, modulinė statyba, statybų efektyvumo didinimas ir didžiųjų rangos įmonių orientacija į gyvenamųjų namų statybą – tai pastaraisiais metais išryškėjusios statybų sektoriaus tendencijos (jas pristatėme ankstesnėse šio straipsnio dalyse). Tačiau tai dar ne viskas. Skaitmenizacija statybų sektoriuje turėjo tiesioginės įtakos dar vienai ryškiai šių dienų tendencijai – statybos duomenų klasifikavimui.

Vis didėjantis projektų įgyvendinimo greitis, sudėtingumas ir efektyvumo didinimo poreikis reikalauja tikslaus darbo su projektų duomenimis. Jų klasifikavimas – tiesiausias kelias į sklandžius duomenų mainus.

5-a tendencija: Statybos duomenų klasifikavimas

Informacijos valdymas tampa itin svarbus. Prognozuojama, kad pastatų valdymo ir priežiūros IT sistema – 7D (BIM NT valdyti) – jau netrukus taps savaime suprantamu rinkos standartu.

Standartizuota, gerai struktūrizuota informacija yra efektyvumo statybos pramonėje garantas. Siekiant užtikrinti sklandžius informacijos mainus, visi elementai rūšiuojami ir žymimi taikant tarptautiniuose standartuose aiškiai apibrėžtas taisykles. Klasifikavimas užtikrina, kad visi BIM proceso dalyviai vienodai interpretuos projekto duomenis, o vėliau juos bus paprasta valdyti.

Tačiau norėdami klasifikuoti statybos duomenis projektų dalyviai gali susidurti su iššūkiu –

September 09, 2021 by Ina Kisielytė, pardavimo vadovė

Kompanija „Autodesk“ laikinai 15% sumažina šių programų kainas:

 • „AutoCAD LT“ / „AutoCAD LT for Mac“,
 • „AutoCAD Revit LT Suite“ („AutoCAD LT“ + „Revit LT“),
 • „AutoCAD“.

Nuolaida taikoma iki 2021.09.09 imtinai.

Pasinaudokite puikiu pasiūlymu ir sutaupykite!

Užsisakydami šias „AutoCAD“ platformos programas būsite garantuoti, kad visada dirbsite naudodami veiksmingiausią darbo eigą ir naujausius automatizavimo įrankius. Pasitelkdami plačioms projektavimo sritims pritaikytas programas ir žiniatinklio bei mobiliąsias programėles, gausite specializuotus įrankius, skaitmeninį bendradarbiavimą ir galimybę projektuoti bet kada ir bet kur.

„AutoCAD“ - tai ilgametė ir įvairiadisciplinė projektavimo patirtis, apimanti naujas automatizavimo funkcijas ir bendradarbiavimo darbo eigą. Šiandien automatizavimas yra labai svarbus norint dirbti greitai, tiksliai ir efektyviai. Programoje „AutoCAD 2022“ yra įdiegta daug naujų automatizavimo įrankių.

Funkcija „Count“ padeda lengvai suskaičiuoti brėžinyje esančius objektus ar geometriją, „Trace“ ir „Share“ pagerina skaitmeninio bendradarbiavimo procesą. Su „Push to Autodesk Docslengvai publikuosite CAD brėžinių lapus į „Docs“, su „Floating windows“ galite peržiūrėti kelis brėžinius vienu metu. Yra ir daugiau naujovių, kurios padės su „AutoCAD 2022“ paspartinti projektavimo procesus.

Su naujausiais įrankiais dirbsite efektyviausiu būdu, tad sužinokite, kaip juos įsigyti su 15 proc. nuolaida.

Akcijos sąlygos:

August 26, 2021 by AGA CAD, UAB

Pirmoje šio straipsnio dalyje plačiau apžvelgėme dvi statybų sektoriaus tendencijas – skaitmeninę inventorizaciją ir modulinę statybą. Šį kartą dalinamės dar keliomis tendencijomis, kurios aktualios statybų sektoriaus dalyviams daugelyje šalių.

3. Orientacija į gyvenamųjų namų statybą

Pasaulyje ryškėja nauja tendencija – didėja investicijos į kompleksinius megaprojektus, tokius kaip pažangūs miestai ar jų rajonai. Tai padidino didelių kompanijų susidomėjimą privačiam sektoriui skirtų gyvenamųjų objektų vystymu. Dalis stambių rangos įmonių, pavyzdžiui, „Skanska“, paskelbė, kad nebevykdys didelių transporto projektų, o didžiausią dėmesį skirs mažesnės rizikos sandoriams – gyvenamosios ir komercinės paskirties projektams vystyti. Bendra IKEA ir „Skanskos“ įmonė „BoKlok“ Europoje jau pastatė daugiau nei 10 000 modulinių namų.

August 24, 2021 by Šaltinis: AGA CAD

Angų sukūrimas yra labai svarbi karkasinių pastatų projektavimo dalis. Ir visai nesvarbu, kokio tipo angas reikia suformuoti. Ar tai būtų durų, langų angos, o gal konstrukciniams ar inžineriniams elementams reikalingos angos sienose, perdangose ir stogų konstrukcijose - visur ir visos angos turi būti iškirstos tiksliai, greitai ir lengvai. O jei projekto 3D modelyje suformuotos angos parametrai automatiškai prisitaiko prie projekto pokyčių, tai visai idealu.

„AGACAD“ karkasinių pastatų projektuotojams turi programinę įrangą ir darbo eigą, leidžiančią „Revit“ vartotojams automatiškai įterpti angas, remiantis pastato inžinerinių ir konstrukcinių elementų susikirtimų aptikimo analize. Mes žinome, kaip palengvinti angų suformavimą „Revit“ modeliuose, ir norime pasidalinti tomis žiniomis su jumis.

Prisijunkite prie mūsų nemokamo internetinio seminaro š. m. rugpjūčio 26 d.!

July 12, 2021 by AGA CAD, UAB

Jei norite sužinoti, kaip lengvai ir greitai modeliuoti karkasinių pastatų sienų, perdangų ir stogų konstrukcijas nuo pat pirmųjų žingsnių, šis 30 min. trukmės vebinaras yra skirtas būtent jums.

Liepos 15 d. kviečiame prisijungti visus karkasinių pastatų kūrėjus - architektus, konstrukcijų projektuotojus ir gamintojus - pamatyti, kokias plačias galimybes jums suteikia „Autodesk Revit“ plėtiniai Wood Framing ir Metal Framing. Šie „AGACAD“ sukurti įrankiai neįtikėtinai išplečia „Revit“ galimybes, todėl karkasinių pastatų kūrimas tampa vienu pažangiausių ir efektyviausių rinkoje.

Šiame internetiniame seminare pamatysite, kaip:

June 30, 2021 by AGA CAD, UAB

Panašiai kaip ir kituose sektoriuose, statybos pramonė vis sparčiau žengia skaitmenizacijos keliu. Statinio informacinis modeliavimas (BIM) yra viena iš strateginių priemonių, padedančių didinti statybų efektyvumą, mažinti sąnaudas, gerinti projektų kokybę ir aplinkosauginį veiksmingumą.

Įžvelgusi šį potencialą, diegti BIM technologijas Lietuvoje prieš beveik dvidešimt metų pirmoji pradėjo UAB „AGA CAD“. Įmonė ne tik atstovauja vieną populiariausių pasaulyje BIM programinę įrangą „Autodesk Revit“, bet ir kuria „Revit“ naudotojų darbo našumą didinančius įrankius „AGACAD Tools4BIM“, kurie labai pagreitina ir palengvina projektuotojų darbą.

Pastatų projektavimui skirtos inovacijos kuriamos atsižvelgiant į pasaulyje vyraujančias tendencijas. „AGACAD“ darbuotojų – kvalifikuotų inžinerijos specialistų – kasdienio darbo dalis yra projektuotojų iš įvairių šalių konsulta­vimas, pagalba įgyvendinant įvairius projektus, BIM technolo­gijų kūrimo ir tobulinimo idėjos. Bendradarbiaudami su įvairių šalių atstovais, įmonės „AGACAD“ BIM konsultantai puikiai mato ir jaučia pagrindines rinkos kryptis.

Dalinamės įžvalgomis, kurias verta žinoti žengiant skaitmeninės statybos keliu – štai pastaraisiais metais ypač išryškėjusios 5 statybų sektoriaus tendencijos.

Ypatingas pasiūlymas gaminių projektuotojams - išnaudokite progą sutaupyti, nes dabar gaminių projektavimui skirtiems „Autodesk Fusion 360“ įrankiams taikomos iki 30% nuolaidos.

Pasinaudokite akcija ir dirbkite su programine įranga, kuri padeda kurti produktus iki 60 proc. greičiau nei įprastai. „Autodesk“ debesų technologijos leidžia greitai pasidalyti projekto duomenimis su savo klientais ir kolegomis, todėl galite dirbti su modeliu iš bet kur ir bet kada.


Akcija galioja iki 2021.07.30.

Nuolaidos galioja šiems „Fusion“ produktams:

 • Fusion 360 (1 metų ar 3 metų nuomai). Įrankiai skirti pramonės produktams kurti.
 • Fusion 360 - Team Participant (1 metų ar 3 metų nuomai). Įrankis skirtas produktų kūrimo projektams valdyti dirbant komandoje.
 • Fusion 360 - Machining Extension (1 metų nuomai). Galingas plėtinys gamybai.
 • Fusion 360 - Generative Design Extension (1 metų nuomai). Puikus plėtinys generatyviniam projektavimui.
 • Fusion 360 – Additive Build Extension (1 metų nuomai).
 • Fusion 360 – Nesting & Fabrication Extension (1 metų nuomai).
 • Fusion 360 – Manage Extension (1 metų nuomai).


Plačiau dėl taikomų nuolaidų „Fusion 360“ produktams kreipkitės į mūsų specialistus tel. 8 5 2398111, el. paštu info@agacad.lt arba užpildydami formą:Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X