KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 24, 2023 by AGA CAD

Šį rudenį projektavimo programinės įrangos kūrimo ir diegimo įmonės „AGACAD“ vykdomojo direktoriaus pareigas perėmė Renata Jočienė, pakeitusį ilgametį įmonės vadovą Donatą Aksomitą.

Vadovo pasikeitimas nekeičia įmonės tikslų kurti projektuotojų darbo efektyvumą didinančius IT produktus.

Patirtis

Naujoji vadovė yra puikiai susipažinusi su „AGACAD“ veikla. R. Jočienė įmonėje dirba nuo 2007-ųjų, o pastaruosius keletą metų ėjo technikos direktorės pareigas ir buvo atsakinga už IT produktų vystymą. Savo karjerą įmonėje ji pradėjo prieš 16 metų nuo programinės įrangos kursų dėstymo ir klientų konsultavimo, vėliau prisidėjo prie įvairių projektų vystymo ir „Autodesk Revit“ priedų kūrimo.

Prieš įsidarbindama „AGACAD“ R. Jočienė dirbo statybos darbų ir projektų rengimo įmonėje „Rekreacinė statyba“, kurioje įgijo itin vertingos pastatų projektavimo patirties, padedančios geriau suprasti projektuotojų poreikius kuriant projektavimo darbų našumą didinančius įrankius.

Nuoseklumas veiklos raidoje

„AGA CAD" yra projektavimo programinės įrangos ir duomenų valdymo sprendimų tiekėja Baltijos šalyse, veikianti nuo 1991 m. Įmonė įkurta keleri metai po to, kai vienas iš būsimų įmonės įkūrėjų į Lietuvą atvežė pirmąją „AutoCAD“ licenciją. Pradėjusi veiklą kaip „Autodesk“ produktų atstovė, įmonė turėjo ir nedidelį plėtros skyrių, kuris nuolat dirbo prie integruotų sprendimų, siekdamas padėti projektuotojams dirbti efektyviau ir kuo greičiau pasiekti norimų rezultatų. Taigi, per ilgus veiklos metus sukaupta didelė produktų kūrimo patirtis: prieš pradedant dirbti su „Autodesk Revit“ priedais buvo kuriami „AutoCAD“ plėtiniai, „KitchenDraw“ ir „Autodesk Inventor“ programų integracija.

Dabartinius Agacad prekių ženklo programinės įrangos produktus įmonė pradėjo kurti dar 2008 metais, reaguodama į klientų užklausas ir prašymus palengvinti sudėtingą medinių karkasinių namų projektavimo procesą. 2009-aisiais pirmąjį plėtinį „Rafter+“ išleidusi įmonė sulaukė didžiulio „Revit“ naudotojų susidomėjimo. Jo sėkmė parodė, kad einama teisinga kryptimi. Vėliau buvo išleista visa eilė kitų produktyvumą didinančių produktų, kuriais naudojasi dešimtys tūkstančių klientų visame pasaulyje.

Nuo 2021 metų įmonė priklauso prancūziško kapitalo tarptautinei įmonių grupei „ARKANCE“, sutelkusiai daugiau nei 600 darbuotojų turintį programinės įrangos tiekėjų tinklą, orientuotą į statybos pramonei skirtus produktus. „AGACAD“ ir dar kelios Europoje įsikūrusios įmonės sudaro „ARKANCE“ prekių ženklo produkcijos kūrėjų komandą „ARKANCE Portfolio“.

Įmonės tikslai

Naujosios įmonės vadovės laukia įdomūs ir kupini iššūkių metai: „AGACAD“ ketina atnaujinti savo produktų rinkinį, atsižvelgdama į rinkos poreikius ir „ARKANCE“ prekės ženklo raidos bei veiklos strategiją. Taip pat bus siekiama tapti didžiausiu skaitmeninės statybos produktų programavimo centru Europoje.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X