KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

„Autodesk Inventor“ mokymo kursai baziniai

Trukmė: 20 akad. val.

5 užsiėmimai Mokymo centre Vilniuje

„Autodesk® Inventor®“ – programa, skirta gaminio skaitmeniniam prototipui modeliuoti bei išbandyti virtualioje erdvėje, prie užduotų realių sąlygų. „Autodesk Inventor“ produktus galima taikyti ir reklamos gamybos įmonėse (kuriant stendus, tūrines raides ir pan.), projektuojant minkštus ir korpusinius baldus. Be to, ši programa tinkama elektros prietaisams projektuoti, vamzdynams ir jų įrangai modeliuoti ir daugeliui kitų sričių.

Kursas skirtas pradedantiesiems vartotojams. Mokymai suteikia pakankamai praktinių programos naudojimo žinių. Baigusiems mokymo kursus suteikiami tarptautiniai vardiniai „Autodesk ATC“ sertifikatai.

Po kiekvienos paskaitos klausytojai gauna namų užduotis ir tos dienos metodinę medžiagą. Pabaigus kursą klausytojams pateikiami pilni mokomieji AIS programos DVD diskai.

Mokymo programa

1 užsiėmimas

Supažinimas su „Autodesk Inventor“ programinės įrangos galimybėmis: darbo programos aplinkoje specifika, parametrinės detalės modeliavimo įrankiai ir jos darbo brėžinio bei specifikacijos generavimas.

2 užsiėmimas

Detalių iš lakštinio metalo modeliavimo specifika, įrankiai. Lakštinės detalės modeliavimas, išklotinės, lenkimo lentelės ir specifikacijos darbo brėžinyje generavimas.

3 užsiėmimas

Detalių surinkimo modeliavimas, specialūs įrankiai. Paruoštų detalių įkėlimas į surinkimą. Detalės pozicionavimas kitų detalių atžvilgiu. Detalės modeliavimas surinkimo proceso metu. Standartinių detalių įkėlimas iš bibliotekos. Detalių dauginimas, koregavimas, pakeitimas, kolizijos patikra. Techninės dokumentacijos generavimas.

4 užsiėmimas

Rėminių konstrukcijų automatizuotas generavimas. Sijų ir kolonų skaičiavimai, automatinės ataskaitos generavimas. Suvirintų sujungimų modeliavimas ir skaičiavimas. Brėžinių ir specifikacijų generavimas.

5 užsiėmimas

Mazgo surinkimo instrukcijos kūrimas, jos vaizdavimas brėžinyje, eksportas į video (AVI, WMV) ir DWF formatus. Vizualizacijų kūrimo įrankiai. Duomenų mainai su kitomis CAD sistemomis. Programos konfigūravimas savo poreikiams.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X