KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

„DYNAMO“ mokymai pažengusiems „Revit“ naudotojams

Autodesk Dynamo mokymo kursai| AGACAD mokymo centras Technologijų raida skatina pokyčius statybos pramonėje ir daro įtaką specialistų veiklai. Pastatų ir infrastruktūros projektuotojams vis aktualesniais tampa programavimo įgūdžiai, nes mokėdami ne tik projektuoti, bet ir programuoti, jie gali žymiai palengvinti kasdienius projektavimo ir informacijos valdymo darbus. Turint programavimo pagrindus galima sukurti papildomas funkcijas, kurios padeda dirbti daug efektyviau.

Lengviausia programuoti pasitelkiant vizualinio programavimo įrankį „Autodesk Dynamo“, turintį grafinius, o ne tekstinius algoritmų kūrimo įrankius. Lengvai sukuriami algoritmai padeda automatiškai atlikti tam tikrus projekto modeliavimo ar informacijos rinkimo/valdymo veiksmus ir gauti teisingą galutinį rezultatą.

„Dynamo“ gali sąveikauti su programomis „Autodesk Revit“, „Autodesk Civil 3D“, „Autodesk AutoCAD“ ir kt. Vizualinis programavimas praplečia galimybes rinkti ir kaupti projekto informaciją, sutrumpina modeliavimo laiką, palengvina projekto pakeitimų valdymą ir užtikrina projektavimo darbų kokybę. T.y. vizualinio programavimo įrankis „Dynamo“ išplečia projektavimo programinės įrangos funkcionalumą ir padidina darbo našumą.


Domitės „Dynamo“ mokymo kursais?

Kviečiame kreiptis dėl pasiūlymo: el. paštu mokymas@aga-cad.lt arba tel. +370 5 23 98 111.

Kam skirti praktiniai mokymai?

Mokymo kursai skirti projektuotojams, norintiems praplėsti „Autodesk Revit“ programinės įrangos galimybes:

 • architektams,
 • pastatų konstruktoriams,
 • ŠVOK sistemų inžinieriams.


Mokymo programa
 1. „Navisworks“ to „Revit“: susikirtimų („clashes“) aptikimas „Navisworks“ aplinkoje ir rezultatų įkėlimas į „Revit“ programą.
 2. „Revit families“: „Revit“ šeimų duomenų eksportas į „Excel“ naudojant „Dynamo“. Naujų šeimos tipų pridėjimas iš „Excel“ failo su „Dynamo“ pagalba. Esamų šeimos parametrų keitimas „Excel“ faile ir jų atnaujinimas „Revite“ su „Dynamo“.
 3. Patalpų planavimas: automatinis bendrinis patalpų išdėstymas tam tikrose ribose pagal užduotus parametrus (plotą, patalpų tarpusavio ryšį). Bendrinės formos įkėlimas į „Revit“ pagal gautus taškus.
 4. Extra: „Revit“ reinforcement su „Dynamo“.
 5. User interface: vartotojo sąsajos kūrimas.
 6. Grupavimas: vizualus blokelių grupavimas ir organizavimas.
 7. Blokelių pavadinimas: kaip ir kada verta keisti blokelio pavadinimą.
 8. „Dynamo“ player: skriptų paleidimas tiesiai iš „Revit“.
 9. Code blocks : kaip ir kada naudoti laisvuosius blokelius vietoje jau užkoduotų.
 10. Node to code : automatinis blokelių apjungimas į bendrą laisvą blokelį.
 11. Custom node : blokelių apjungimas į bendrą bloką, kurį galima panaudoti kituose projektuose.
 12. Funkcijos: funkcijų kūrimas ir panaudojimas „Dynamo“ aplinkoje.
 13. Extra: „Revit“ add-in kūrimas su „Dynamo“.

Kompetencija po kursų

Mokėsite efektyviai rašyti naujus ir pagerinti esamus programinės įrangos algoritmus (angl. scripts). Šie įgūdžiai jums padės:

 • greičiau tvarkyti BIM duomenis,
 • automatizuoti projektavimo procesus ir rutinines užduotis,
 • manipuliuoti modelio duomenimis,
 • kurti sudėtingą geometriją bei ryšius tarp skirtingų programinių įrankių.


Mokymų eiga ir nauda

Įprasta mokymų vieta - „AGACAD” Mokymo centras Vilniuje. Grupės dydis „AGACAD” mokymų centro klasėje - ne daugiau 6 žmonių, siekiant užtikrinti mokymų efektyvumą bei individualų dėmesį kiekvienam dalyviui.

Nuotolinių mokymų dalyviai matys lektoriaus ekraną ir galės užduoti klausimus gyvai. Lektorius taip pat turės galimybę prisijungti prie jūsų ekrano ir pakomentuoti / parodyti kokius veiksmus reikia atlikti norint pasiekti tam tikrą rezultatą projekte.

Baigusiems mokymo kursus „AGACAD“ garantuoja 3 mėnesių nemokamą pagalbą „Autodesk Dynamo“ naudojimo klausimais telefonu arba el. paštu pagalba@agacad.lt.

Kiekvienas mokymo kursų dalyvis po mokymų gauna „AGACAD“ mokymo centro / tarptautinį „Autodesk Training Center“ sertifikatą.

Lektorius:

Rekomendacijos bei atsiliepimai:

Kviečiame registruotis arba teirautis el. paštu mokymas@agacad.lt arba tel. +370 5 23 98 111.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X