KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

ANSYS DesignSpace

„ANSYS® DesignSpace“ – programa, skirta sistemoms analizuoti (atliekami kietų ir skystų kūnų, dujų bei elektromagnetinių laukų statiniai ir dinaminai skaičiavimai) baigtinių elementų metodu. Ši programinė įranga yra galinga, bet lengvai naudojama, sukurta specialiai inžinieriams projektuotojams.

Programa asociatyviai naudoja mazgo projektą ir leidžia išbandyti įvairius projekto variantus bei optimizuoti gaminį, naudojantis grįžtamaisiais ryšiais. Taip išvengiama gamybos klaidų, gamybinių sutrikimų ir inžinerinio perprojektavimo.

„DesignSpace“ turi patentuotą „automatinių inžinerinių ataskaitų generatorių”. Ataskaitoje yra išryškinami pagrindiniai skaičiavimo rezultatai bei pastabos apie bet kokius užduotus projektavimo kriterijus (pvz., saugumo faktorius, detalė, charakteristikos ir mazgo tikslumo nuostatos, apkrovimo ir atramų sąlygos, medžiagų savybių sąrašas, kt.).

„DesignSpace“ yra pilnai suderinama su „ANSYS“ gaminių serija - tai leidžia dalintis informacija ir sukauptomis žiniomis. Naudojant CAE šablonų modulį, galima imti tipiškus analizės metodus ir automatiškai parengti inžinerines problemas tradicinėms programoms „ANSYS“, „Abacus“ ir „NASTRAN“.

ANSYS DesignSpace

„ANSYS Inc.“ kuria visame pasaulyje gerai žinomą ir įvairiose pramonės ir gamybos srityse plačiai naudojamą programinę įrangą, skirtą inžineriniams uždaviniams modeliuoti. „ANSYS“ programiniai paketai leidžia globaliai nagrinėti projektuojamą objektą, sukuriant produkto ir jo darbinės terpės skaitinį modelį. Naudojant „ANSYS“ paketus, nuo pat pirminio projektavimo iki galutinio testavimo, dauguma inžinerinių problemų sprendžiamos greitai ir efektyviai.

ANSYS programų veikimo schema

Nuorodos:

ANSYS programų demonstracinės versijos

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X