KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

ANSYS Mechanical

„ANSYS® Mechanical“ – programinis paketas tiems, kas nagrinėja konstrukcijose vykstančius ne tik mechaninius, bet ir šiluminius procesus, t.y. sprendžia mechaninius-temperatūrinius uždavinius. Šiame pakete yra didelė elementų biblioteka, platus medžiagų pasirinkimas bei visi reikalingi sprendimo įrankiai.

„ANSYS Mechanical“ paketu galima modeliuoti sudėtingiausius mazgus ir konstrukcijas, tiesinius bei netiesinius kontaktinius uždavinius, apskaičiuojant įtempimus, temperatūras, poslinkius ar kontaktinio slėgio pasiskirstymą konstrukcijos komponentėse. Su šia programa galima atlikti akustikos, piezoelektrinių, temperatūrinių-elektrinių bei temperatūrinių-mechaninių uždavinių analizę. Visa tai padeda inžinieriui geriau suprasti, kaip elgiasi jo modelis įvairaus apkrovimo ar terpės atveju.

Su „ANSYS Mechanical“ modeliuojami:

  • ANSYS Mechanicalstruktūriniai (mechaniniai)reiškiniai: tiesiniai ir netiesiniai, statiniai bei dinaminiai, harmoninė apkrova, atsitiktiniai virpesiai, pereinami procesai, klupdymas ir kt.
  • temperatūriniai reiškiniai: laidumas, konvekcija, radiacija ir t.t.;
  • akustika;
  • jungtinių laukų reiškiniai: mechaniniai-temperatūriniai, akustiniai-mechaniniai, temperatūriniai-elektriniai, kt.;
  • struktūrinis netiesiškumas: geometrinis, didelių poslinkių, didelių įlinkių ir pan.
  • fiziniai reiškiniai: plastiškumas, hiperelastiškumas, klampiai-plastiškos ir klampiai-elastinės savybės, valkšnumas, temperatūros įtaka fizinėms charakteristikoms;
  • elementai netiesiniai analizei: tik tempiamos arba tik gniuždomos sijos elementai, kontaktiniai elementai su trintimi, paviršius į paviršių, mazgas į paviršių ar mazgas į mazgą, plyšiniai elementai, netiesiniai strypai.

wavefront) ir kt.

ANSYS programų veikimo schema

„ANSYS Inc.“ kuria visame pasaulyje gerai žinomą ir įvairiose pramonės ir gamybos srityse plačiai naudojamą programinę įrangą, skirtą inžineriniams uždaviniams modeliuoti. „ANSYS“ programiniai paketai leidžia globaliai nagrinėti projektuojamą objektą, sukuriant produkto ir jo darbinės terpės skaitinį modelį. Naudojant „ANSYS“ paketus, nuo pat pirminio projektavimo iki galutinio testavimo, dauguma inžinerinių problemų sprendžiamos greitai ir efektyviai.

ANSYS programinės įrangos paketų galimybės

* Pastaba
Negalima atlikti 2D plokštumoje ir 3D tūriniuose objektuose.

ANSYS programų demonstracinės versijos

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X