KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

ANSYS Multiphysics

„ANSYS® Multiphysics“ - programinis paketas, skirtas išsamesnei konstrukcijos ar mazgo modelio analizei atlikti, pvz. nustatyti elektromagnetinių laukų įtaką ar nagrinėti skysčių srautus.

ANSYS Multiphysics - išsamiai konstrukcijų analizei

„ANSYS Inc.“ kuria visame pasaulyje gerai žinomą ir įvairiose pramonės ir gamybos srityse plačiai naudojamą programinę įrangą, skirtą inžineriniams uždaviniams modeliuoti. „ANSYS“ programiniai paketai leidžia globaliai nagrinėti projektuojamą objektą, sukuriant produkto ir jo darbinės terpės skaitinį modelį.

Naudojant „ANSYS“ paketus, nuo pat pirminio projektavimo iki galutinio testavimo, dauguma inžinerinių problemų sprendžiamos greitai ir efektyviai. Programos suteikia inžinieriams ir analitikams pilną spektrą inžinerinio dizaino analizavimo ir optimizavimo funkcijų, įskaitant modeliavimą ir elementų suderinimą, grafines ir dizaino optimizavimo savybes.

ANSYS programų veikimo schema

ANSYS programų demonstracinės versijos

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X