KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk 360

„Autodesk 360“ – tai „debesų“ kompiuterijos platforma, kuri suteikia didesnę projektavimo, vizualizacijos, skaičiavimų, analizės ir pasikeitimo duomenimis kokybę. „Autodesk 360“ paslaugos užtikrina saugų priėjimą prie projekto duomenų bet kada ir bet kur. Šios paslaugos apima praktiškai neribotas skaičiavimų „debesyse“ galimybes.

„Autodesk“ prenumeratoriams suteikiamos papildomos galimybės:

- vizualizacija „debesyse“; - papildomi modeliavimo instrumentai „debesyse“; - energijos sunaudojimo skaičiavimo įrankiai; - konstrukcijų analizė su „Structural Analysis“; - pastato ciklų analizė su „Autodesk Green Building Studio“.

„Autodesk 360“ nauda:
  • Saugus duomenų saugojimas „debesyse“. Kiekvienam „Autodesk“ prenumeratoriui suteikiama 3GB erdvė duomenims saugoti; duomenys prieinami bet kur ir bet kada.
  • Tiesioginė dokumentų peržiūra. DWF failus galima peržiūrėti ir redaguoti internetu; tą patį failą vienu metu redaguoti gali keli vartotojai.
  • Informacijos perdavimas debesyse leidžia sklandžiai bendradarbiauti. „Autodesk“ AEC prenumeratoriai gali perduoti duomenis kitoms projektavimo firmoms ar padaliniams centralizuotai.

Išsamiau apie Autodesk 360 paslaugas (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X