KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD® Inventor LT™ Suite

„Autodesk® AutoCAD® Inventor LT™ Suite“ sudaro „AutoCAD LT“ ir „Autodesk Inventor LT“ programos, kurios padeda gamintojams efektyviai modeliuoti 3D detales ir ruošti jų 2D brėžinius.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Autodesk® AutoCAD® Inventor LT™ Suite programų rinkinys susideda iš AutoCAD LT ir Autodesk Inventor LT programų, kurių pagalba pagerinsite savo 2D ir 3D darbo produktyvumą.

Nors „AutoCAD LT“ skirtas 2D brėžiniams atlikti, „Autodesk Inventor LT“ leidžia su „AutoCAD LT“ sukurtus detalės planus iškelti į erdvinį 3D modelį naudojant technologiją „Inventor Fusion“ bei įrankius „Dinaminis eskizavimas“, „Tiesioginis redagavimas detales lygmenyje“ ir kt. Sukurti produktai gali būti atvaizduoti su fotorealistine kokybe, taikant aukštos kokybės medžiagų bibliotekas. Dinaminė įvestis leidžia lanksčiai redaguoti eskizą nenutraukiant kūrybinio proceso: tiesioginis detalės redagavimas paspartina projektavimą ir suteikia procesui daugiau kūrybiškumo.

„Autodesk Inventor LT“ - tai bazinis programinės įrangos variantas, skirtas 3D detalėms kurti ir gamybos dokumentacijai paruošti, t.y. brėžiniams sudaryti. Su šiuo produktu detalės projektuojamos labai greitai, brėžiniai išlaiko ryšį su modeliu, todėl pakeitimus gaminyje daryti ypač lengva. Programa priklauso Autodesk Inventor produktu grupei, kurios produktai skirti gaminio skaitmeniniam prototipavimui (angl. Digital Prototyping) kurti. „Autodesk Inventor“ produktai leidžia greitai projektuoti gaminius, juos dokumentuoti ir vizualizuoti.

Išsamiau apie „AutoCAD Inventor LT Suite“ (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X