KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD® Plant 3D

„Autodesk® AutoCAD® Plant 3D“ tai programinė įranga, skirta detalizuotiems pramoninių objektų modeliams kurti. Su šia programa gamyklų projektuotojams ir inžinieriams dirbti paprasta, nes „AutoCAD Plant 3D“ sukurta naudojant gerai pažįstamą ir lengvai valdomą „AutoCAD“ platformą.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų / pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Į „AutoCAD Plant 3D“ įdiegti projektavimo, modeliavimo, dokumentavimo įrankiai leidžia kurti vamzdynų, įrengimų ir atraminių sistemų 3D modelius ir automatiškai ruošti visą reikalingą dokumentaciją, gauti medžiagų sąmatas. Ši programa taip pat leidžia generuoti ir platinti ortografinius bei izometrinius brėžinius pagal galiojančius standartus.

Specifikacijomis ir standartinių dalių katalogais paremtas projektavimas padeda supaprastinti pramoninių sistemų modeliavimą, padidina projektų koordinaciją, produktyvumą ir tikslumą.

„AutoCAD Plant 3D“ duomenų integracija su kitomis sistemomis leidžia išvengti klaidų. Papildomą sukurtų 3D modelių peržiūrą bei jų analizę galima atlikti naudojant programinę įrangą „Autodesk Navisworks“, o integracija su „AutoCAD P&ID“ užtikrina duomenų suderinamumą.

„AutoCAD Plant 3D“ įtraukta į gamybininkams skirtą programų komplektą Autodesk® Plant Design Suites.

Išsamiau apie „AutoCAD Plant 3D“ naujoves (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos susisiekite su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X