KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD® Raster Design

„Autodesk® AutoCAD® Raster Design“ - programinė įranga, skirta skenuotiems inžineriniams planams, žemėlapiams, palydovinėms nuotraukoms ir vaizdams bei skaitmeninių paviršių modeliams (DEM) vektorizuoti. Programa, leisdama efektyviai dirbti su skenuotais brėžiniais, žemėlapiais ir pan., praplečia „AutoCAD“ pagrindo programas.


Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Dirbant su šia programa nebereikia perbraižyti: galima valyti, transformuoti ir kurti hibridinius rastrinius-vektorinius brėžinius arba konvertuoti skenuotus brėžinius į vektorių; yra galimybė redaguoti ir ruošti rastrinius duomenis, analizuoti vaizdus. Skenuotas brėžinys paverčiamas „AutoCAD“ aplinkos brėžiniu, kuriame objektai redaguojami naudojant įprastus „AutoCAD“ įrankius.

„AutoCAD Raster Design“ yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie dirba su skenuotais brėžiniais ir nori sutaupyti laiko bei lėšų savo projektams atlikti.

AutoCAD Raster Design - paveikslėlio įkėlimas AutoCAD Raster Design - teksto redagavimas AutoCAD Raster Design - nuotraukos redagavimas
10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „AutoCAD Raster Design“

1. Perbraižymo minimizavimas bei duomenų įvedimo laiko taupymas
Konvertavimo įrankiais skenuotus popierinius brėžinius galima konvertuoti į vektorių. Be to, dėl optinio simbolių atpažinimo (OCR), rastrinėse nuotraukose gali būti atpažįstamas mašininis ar ranka rašytas tekstas bei lentelės, ir sukuriamas „AutoCAD“ arba kelių linijų tekstas (mtext).

2. Reikalingų vaizdų naudojimas
Programa palaiko įvairius pramonėje paplitusius standartinius failų formatus: CALS, DEM, ESRI GRID, GeoTIFF, GIF, JPEG, DigitalGlobe, TIFF ir kitus.

3. Nuotraukų konvertavimas ir saugojimas skirtingais failų formatais
Bet kokio formato nuotraukas galima įdėti į CAD platformos programą ir išsaugoti jas pasirinktu formatu. „AutoCAD Raster Design“ padeda suvienodinti nuotraukų formatus ir išlaikyti įmonės standartus.

4. Skenuotų popierinių brėžinių redagavimas ir valymas
Jis atliekamas rastro redagavimo ir valymo įrankiais, naudojamais pratęsti, nutrinti, suapvalinti ir kitoms funkcijoms, reikalingoms redaguojant ir kuriant rastro geometriją, kad pagerinti skenuotų brėžinių kokybę.

5. Gražių aukštos kokybės vaizdų kūrimas
Nuotraukų integravimas pagerina projekto išvaizdą: galima pritaikyti kalnų šešėliavimą bei spalvų perėjimo efektus, taip sukuriant spalvotą reljefo vaizdą tiesiogiai iš DEM failų.

6. Esamų nuotraukų archyvo pagerinimas
Atliekant nelinijinius nustatymus šviesumui ir kontrastui, sustiprinami tamsūs tonai, išvengiant vidutinių ir šviesių tonų pasirodymo, ir atvirkščiai. Naudojant „Palette Manager“ valdomos atskiros spalvotų nuotraukų spalvos ir visos paletės. Galima parinkti ir pakeisti spalvą, derinti keletą spalvinių indeksų, suspausti paletę, importuoti ir eksportuoti paletes arba izoliuoti objektus.

7. Nuotraukų pritaikymas projektui
Galima gauti naudą iš nebrangių, georeferencinės informacijos neturinčių nuotraukų, išdėstant jas (rubbersheeting) projekte. Naudojamos įvairių formatų nuotraukos su kitokia nei projektas koordinačių sistema. Galima atlikti koordinačių transformacijas ir esamas nuotraukas pritaikyti projekto reikalavimams.

8. Su nuotraukomis išbaigtų brėžinių siuntimas kartu
Vietoj to, kad valdyti nuotraukas kaip atskirus išorinius failus, galima saugoti juodai baltas rastrines nuotraukas DWG™ faile. Transportuojant vieną failą supaprastinamas dokumentų valdymas – nereikia saugoti nuorodų į išorinius failus.

9. Rastrinių duomenų analizė
Galima kurti spalvotas aukščio reprezentacijas tiesiogiai iš DEM, DTED ir ESRI GRID rastrinių failų. Pagal, rastrinių nuotraukų duomenis kuriami šešėliai, aukščio, nuolydžio, krypties vizualizacija, rodoma augmenija ir kt.

10. Multirezoliucinių vaizdų technologijos teikiama nauda
Galima tiesiogiai redaguoti multirezoliucinius failus „Lizard-Tech™ MrSID“, „ER Mapper’s ECW“ ir JPEG 2000. Su viena nuotrauka įmanoma padengti didelius projekto plotus arba dideles multispektrines nuotraukas sumažinti tam, kad padengti tik reikalingą plotą. Pokyčius išsaugant JPEG 2000 formatu išlaikoma aukšta vizualinė nuotraukos kokybė.

DARBO NAŠUMĄ DIDINANČIOS „AutoCAD Raster Design“ SAVYBĖS

1. Programa veikia kartu su „AutoCAD“ platformos programomis – tuo būdu darbas vykta jau pažįstamoje DWG™ aplinkoje.

2. Įvairūs esamų nuotraukų tvarkymo įrankiai padeda sutaupyti lėšų, reikalingų naujų nuotraukų darymui.

3. Galima vektorizuoti rastrą ir gauti vektorių arba vektorių paversti rastru.

4. Pusiau automatinis rastrinių objektų vektorizavimas greitina darbo procesą. Galima vektorizuoti mašininį, ranka rašytą tekstą, lenteles, kontūrinius objektus (horizontales), įvairius kitus objektus.

5. REM objektų pagalba galima redaguoti nuotraukas pikselių lygmenyje (nuimti nereikalingus matmenis, kopijuoti objektus iš vienos nuotraukos į kitą, pakeisti apskritimo spindulį ir t.t.)

6. Dėl „Toolspace“ lango galima lengvai valdyti nuotraukas: peržiūrėti visą informaciją apie nuotraukas, susijusias su projekto brėžiniu; keisti nuotraukos parametrus ir t.t.

7. Lengvas nuotraukų redagavimas – „šiukšlių“ valymas, nuotraukos ištiesinimas (dėl skenavimo metu atsiradusių iškraipymų) (deskewing), šviesių atspalvių vertimas į tamsius ir atvirkščiai (inverting), pavienių rastrinių objektų redagavimas (REM) ir kt.

8. Paprasta sukurti nuotraukos koreliacinį failą: jis sukuriamas vieną kartą įkėlus nuotrauką į projektą ir atlikus eksportą į pasaulinį failą (world file). Sekantį kartą keliant nuotrauką ji bus įkeliama pagal išsaugotus parametrus.

Išsamiau apie „AutoCAD Raster Design“ galimybes (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos susisiekite su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X