KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® AutoCAD® Structural Detailing

Nuo 2015 m. balandžio 13 d. programinės įrangos „Autodesk® AutoCAD® Structural Detailing“ tiekimas nutrauktas. Kompanija „Autodesk“ tiki, kad programos Advance Steel ir Autodesk Revit geriau atitinka konstruktorių poreikius, todėl siūlo jiems rinktis šiuos produktus.

Klientų sėkmės istorijos:

Evikta, UAB


Autodesk® AutoCAD® Structural Detailing – programinė įranga, veikianti „AutoCAD“ aplinkoje, skirta plieninėms konstrukcijoms ir jų jungtims modeliuoti bei brėžiniams ir medžiagų žiniaraščiams automatiškai sudaryti. Ši programa integruota į „AutoCAD Revit Structure Suite“ komplektą.

AutoCAD Structural Detailing / Steel - programinė įranga, skirta plieninių konstrukcijų brėžiniams bei žiniaraščiams automatiškai sudaryti.
Kuriant konstrukcijų modelį naudojamos specialios ir standartinės „AutoCAD“ komandos (pvz. kopijuoti, trinti ir pan.). Darbą palengvina tipinių jungčių ir konstrukcijų bibliotekos bei įvairių šalių skerspjūvių sortimentų bazės. Programoje įdiegta lietuvių kalba, taigi žiniaraščius sudaryti išties patogu.
Iš kitų panašaus pobūdžio programų „Steel“ išsiskiria tuo, kad turi dvipusį ryšį su „ROBOT Millennium“ programa. Be to, duomenis galima perkelti ir į kitas programas („Microsoft Word“, „Microsoft Excel“, „AutoCAD“, „Autodesk Architectural Desktop“).


Skerspjūviai, detalės ir konstrukcijos

Išsamioje duomenų bazėje yra daugybė (apie 1800 rūšių) standartinių plieninių profilių sortimentų, kuriuos galima papildyti savo profiliais. Programa suteikia galimybę automatiškai suformuoti nestandartinių skerspjūvių biblioteką, pritaikius elektroniniu formatu pateikiamą gamintojų informaciją. Nesudėtinga modeliuoti ir kintamo skerspjūvio konstrukcijas.
Programoje yra integruotas plačiausiai plieniniuose konstruktyvuose taikomų detalių generatorius, taigi pagal iš anksto nustatomus parametrus generuojamos standumo briaunos, jungiamosios plokštelės ir kitos detalės. Kartu suformuojamas loginis ryšys su pagrindiniu konstrukcijos elementu - keičiant jo parametrus automatiškai keičiasi detalių geometrija ir kitos savybės.
Plieniniai konstrukciniai elementai apibūdinami pagrindiniais parametrais (skerspjūvis ir ilgis) bei antraeiliais, tačiau ne mažiau svarbiais (nupjovimo kampas, išpjovų ir skylių varžtams skaičius, matmenys bei padėtis elemente). Konstrukcija (kolona, sija, santvara, laiptai ir pan.) šioje programoje taip pat suvokiama kaip loginiais ryšiais susieta elementų ir detalių grupė.


Tipinės konstrukcijos
Programoje „Steel“ integruota tipinių konstrukcijų bazė. Ją sudaro: daugiaatramiai rėmai, stogo santvaros, ryšiai, laiptų maršai, spiraliniai laiptai, laiptinės, turėklai, kopėčios ir jų narveliai, taip pat kintamo skerspjūvio kolonos bei sijos iš juostinio plieno ir kiti elementai.
Ši bazė gerokai palengvina konstruktoriaus darbą ir sutaupo nemažai laiko, nes erdviniai konstrukcijos modeliai bei brėžiniai su žiniaraščiais sukuriami praktiškai kelių mygtukų spustelėjimu (makrokomandomis). Tereikia pasirinkti norimą konstrukcijos tipą ir nurodyti įterpimo taškus.


Jungčių bibliotekos
„Steel“ programinėje įrangoje įdiegta tipinių jungčių bazė. Jungtį šioje programoje sudaro jungiamų konstrukcijų geometrija (išpjovos, įkirčiai), jungiamoji detalė (plokštelė, kampuotis ir pan.) bei jos tvirtinimo elementai (varžtai, suvirinimo siūlės).
Galima pasirinkti reikiamą jungties tipą: kolonų bazės (šarnyrinės, standžios ar su vidinėmis sąstandomis), sijos su kolona (per plokšteles ar kampuočius, jungiant kolonos sienelę ar lentyną), sijos su sija arba ilginiu jungtį, galvenų bei vamzdinių skerspjūvių jungtį ar pan. Taip pat elemente galima automatiškai generuoti skersines briaunas.
Jei parinkti jungties automatiškai nėra galimybių (pvz., jungiant sudėtingo skerspjūvio profilius), mechaninio elemento nupjovimo parinktys leidžia išpjauti ir priderinti juos vieną prie kito rankiniu būdu.


Darbo brėžiniai ir medžiagų žiniaraščiai
Plieninių konstrukcijų ir detalių darbo brėžiniai šia programa kuriami automatiškai, pagal projektuojamojo objekto struktūrinį modelį. Galima peržiūrėti ir analizuoti kiekvieną brėžinį atskirai. Be to, geometriniame modelyje klaidos randamos automatiškai, tad jas paprasta ištaisyti.
„Object Inspector“ redaktorius padeda kurti ir redaguoti šablonus bei juos ruošiant pritaikyti atitinkamų elementų brėžinius. Medžiagų žiniaraščių lentelės taip pat generuojamos automatiškai. Jas galima paruošti visiems arba tik pasirinktiems konstrukcijos elementams, pvz., profiliams, plokštėms, varžtams ar sąrankoms. Šiuos duomenis galima pateikti konkrečiame brėžinyje arba eksportuoti į kitas programas įvairiais duomenų apsikeitimo formatais.


Dėl išsamios informacijos ir perėjimo prie programų Advance Steel ir Autodesk Revit prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X