KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Maya®

„Autodesk® Maya®” – galinga programinė įranga, kurioje integruoti 3D modeliavimo, animacijos, efektų kūrimo ir vizualizavimo sprendimai. Ši programa skirta filmų ir video, žaidimų kūrėjams, profesionaliems dizaineriams ir studentams, siekiantiems sukurti patrauklius, tarsi tikrus skaitmeninius vaizdus.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Didelis darbo našumas

„Autodesk Maya“ leidžia pasiekti maksimalų darbo našumą dėl itin plataus instrumentų spektro, apimančio 3D manipuliatorius, darbo su skysčiais instrumentus ir neribotus veiksmo kūrimo įrankius. Puikias darbo sąlygas sukuria įvairiapusiško scenos valdymo galimybė.
Su „Autodesk Maya“ galimas bet kokio sudėtingumo objektų modeliavimas ir tekstūrizavimas, nes yra itin pajėgūs atributų transliavimo, priemonių pasirinkimo, optimizacijos ir kt. įrankiai.

Galingi animacijos įrankiai

Specialistas turi galimybę naudoti tiek bazinę, tiek išplėstą programinę įrangą, panaudojant animacijos sluoksnius ir redaktorius graph editor ir dope sheet editor. Dizaineris gali naudotis vidinės kinematikos, odos bei raumenų kūrimo instrumentais (moduliu „Maya Muscule“).

Efektyvūs vizualių efektų kūrimo instrumentai

Programoje „Maya“ įdiegti instrumentai, leidžiantys kurti bet kokius, net sunkiai įsivaizduojamus, vizualinius efektus, nuo stilizuoto piešinuko ar dvimačio vaizdo iki realistinės vizualizacijos. Naudodama instrumentus „nCloth“, „nParticles“, plaukų ir kailio emuliatorius, programa pagal fizikos dėsnius gali įvertinti minkštų ar kietų kūnų sukuriamus dinaminius pokyčius.

Išsamiau apie „Autodesk Maya“ naujoves (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X