KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Maya LT™

„Autodesk® Maya LT™“ programinė įranga yra 3D modeliavimo ir animacijos kūrimo įrankis, skirtas mažoms ir vidutinio dydžio dizaino studijoms, kuriančioms žaidimus kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams. „Maya LT“ naudotojai už prieinamą kainą įsigyja visus žaidimams kurti reikalingus įrankius.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Animacijos programa žaidimų su judančiais veikėjais kūrėjams

Autodesk® Maya LT™ programinė įranga yra 3D modeliavimo ir animacijos kūrimo įrankis, skirtas mažoms ir vidutinio dydžio dizaino studijoms, kuriančioms veiksmo žaidimus kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams. „Maya LT“ naudotojai už prieinamą kainą įsigyja visus žaidimams kurti reikalingus įrankius.

Programų palyginimas (Maya vs Maya LT)

Autodesk® Maya® pagrindu sukurta žaidimų modeliavimo ir animacijos kūrimo programa „Autodesk® Maya LT™“ suteikia dizaineriams galingą ir lanksčią vartotojo sąsają, ištobulintą taip, kad kuo labiau atitiktų nedidelių kompiuterinius žaidimus kuriančių studijų poreikius. „Maya LT“ užtikrina efektyvų kūrybos procesą naudojant komplektą modernių įrankių, leidžiančių modeliuoti, kurti apšvietimą, tekstūras ir išraiškingus judančius 3D personažus.

Tikslesnė peržiūros technologija leidžia kūrėjams peržiūrėti sukurtas scenas ir personažus dar prieš juos užkraunant į žaidimą. Išskirtinės „Autodesk® Maya LT™“ savybės:

  • Didelis darbo efektyvumas leidžia kurti žaidimus itin greitai;
  • Specializuoti lankstūs modeliavimo įrankiai atitinka žaidimų kūrėjų poreikius;
  • Patogi sukurtų scenų peržiūra, aukšta atvaizdavimo kokybė užtikrina sklandžią darbų eigą.

„Maya LT“ leidžia lengvai kurti personažų judesius, scenų aplinką, turi galingus medžiagų paruošimo ir šešėliavimo įrankius. Programoje įdiegta bylų keitimosi technologija FBX.

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X