KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Vault

„Autodesk® Vault“ (anksčiau „Autodesk Productstream“) - gaminio duomenų valdymo sistema. Tai mažoms ir vidutinėms projektuotojų įmonėms naudinga programinė įranga, leidžianti patogiai tvarkyti visą projektavimo informaciją.

Nuorodos:

Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)
Vault šeimos produktų palyginimas (EN)

Autodesk® Vault produktų linija pateikia plačias dokumentų valdymo galimybes, kurios leidžia PĮ naudotojams lengvai valdyti projektų peržiūras, pakeitimus ir kontroliuoti, kas ir kada gali turėti prieigą prie duomenų.

Nauji pakeitimų kontroliavimo procesai, įdiegti į programinę įrangą „Autodesk Inventor“, leidžia greičiau valdyti procesus ir užtikrina geresnę inžinerinių duomenų kokybę. Be to, projektuotojų darbo grupės visada gali palaikyti skaitmeninio prototipo kontroliavimą, kad projektavimo padaliniai galėtų efektyviai kurti ir dalintis skaitmeninio prototipo informacija.

Iš visos „Autodesk Vault“ produktų šeimos plačiausias galimybes turi Autodesk® Vault Professional (anksčiau „Autodesk Productstream“). Tai gaminio duomenų valdymo sistema (angl. Product Data Management, PDM) - mažoms ir vidutinėms projektuotojų įmonėms naudinga programinė įranga, leidžianti patogiai sutvarkyti visą projektavimo informaciją.

Ši sistema padeda trumpinti projektavimo ciklą - organizuoti kelių konstruktorių darbą prie vieno ir to paties objekto. Tokiu būdu pagerinamas inžinierių darbo našumas, projektiniai modeliai greičiau pateikiami gamybai, išvengiama daugelio klaidų.

Sistemoje įdiegtos funkcijos specifikacijoms ruošti, gaminio ir jo komponentų būsenai fiksuoti bei pakeitimams valdyti.

„Autodesk Vault“ sistema yra centrinė visų inžinerinių ir su jais susijusių dokumentų saugykla. Joje talpinama struktūrizuota informacija, kurią paprasta susirasti ir panaudoti kituose projektuose. Sistema apsaugo vartotojus nuo netyčinių duomenų praradimų, nes yra priemonės gaminio kopijai gauti.

Programa integruota su šiomis CAD sistemomis: „Autodesk AutoCAD“, „Autodesk Inventor“, „SolidWorks“ ir „Pro/Engineer“, taip pat su „MS Office“.

Daugiau informacijos apie "Autodesk Vault" galimybes (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos susisiekite su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X