KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

BIM Tree Manager

„Building Information Detailing“ (BID) - UAB „AGA CAD“ sukurtas „Autodesk® Revit®“ programų plėtinys, išplečia „Revit®“ programų galimybes, suteikdama komplektą papildomų įrankių, skirtų greitam pastato modelio detalizavimui ir BIM duomenų koregavimui bei analizei. BID funkcijos leidžia įterpti iš karto daug objektų į pasirinktas modelio erdves.

„BIM Tree Manager“ leidžia greitai dirbti su pastato modeliu, infrastruktūros valdymu ir BIM duomenų analize lokaliuose ar tinkliniuose projektuose. Šis sprendimas puikiai tinka BIM projektų vadovams, BIM modeliuotojams, projektų vadovams, architektams bei projektuotojams.

„BIM Tree Manager“ leidžia lengvai naršyti, rasti ir pakeisti bet kurį „Revit“ projekto elementą ar jo parametrus. Įdiegta galimybė greitai įterpti architektūrinius, konstrukcinius ir mechaninius elementus (baldus, šviestuvus, mechaninius įrenginius, struktūrins jungtis, plotus ir t.t.), naudojant pritaikytas ir modifikuojamas taisykles, iš anksto nustatant pozicijas ar sąsajas su kitais objektais.

„BIM Tree Manager“ funkcijos ir parametrai

Šis BIM sprendimas suteikia puikią galimybę greitai modeliuoti ir atlikti BIM informacijos analizę.
• Naujų parametrų kūrimas;
• Bet kokio elemento tipo keitimas BIM medyje
• Elementų parametrų keitimas
• Elementų perkėlimas
• Naujų parametrų skaičiavimas
• Elementų suskirstymas ir sužymėjimas
• Sumų skaičiavimas
• Lentelių darymas

„BIM Tree Manager“ funkcijos, naudodamos įvairias įdiegtas taisykles, padeda įterpti objektus į iš anksto apibrėžtas modelio erdves. Esant poreikiui, taisyklių duomenų bazę paprasta išplėsti. Naudojantis skirtingomis taisyklėmis, į sugrupuotas ar išfiltruotas modelio erdves tuo pačiu metu galima įterpti skirtingus objektus.

Šimtų sugrupuotų ar surūšiuotų objektų parametrus (pvz., tipą, medžiagą, bet kokius geometrinius duomenis) itin paprasta pakeisti – tai atliekama vos vienu spustelėjimu. Visi pakeitimai vyksta realiu laiku, todėl vartotojas gali lengvai kontroliuoti šį procesą.

„BIM Tree Manager“ nauda
  • Klaidų sumažinimas
  • Analizė
  • Lengvas modeliavimas
  • Darbo našumo padidėjimas

Plėtinys priklauso BIM SOLUTIONS FOR REVIT® PROFESSIONALS.

Išsami informacija apie „BIM Tree Manager” (EN)
Nemokama bandomoji versija (14 dienų)


Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X