KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Metal Framing

„Metal Framing“ - tai geriausių „Revit®“ vartotojų vadina galingiausia ir lanksčiausia BIM programinė įranga rinkoje, skirta statyboms su viengubo ar daugiasluoksnio metalinio rėmo sienomis, grindimis ir stogais.AGACAD „Metal Framing“ apima žemiau išvardintus plėtinius:

„Metal Framing Wall“ leidžia greitai ir lengvai modeliuoti viensluoksnes arba daugiasluoksnes metalines sienas, atnaujinant „Revit®“ projektą realiuoju laiku. Šio plėtinio pagalba užtikrinama kokybiška gamyba ir tikslus surinkimas vietoje.

Daugiau »

„Metal Framing Floor” – papildinys, leidžiantis greitai ir efektyviai modeliuoti metalinių grindų plokštes ir paruošti jų gamybos brėžinius.

Daugiau »

„Metal Framing Roof” – papildinys, kuris leidžia greitai ir efektyviai modeliuoti metalinio skydinio stogo plokštes ir paruošti gamybos brėžinius.

Daugiau »


„Metal Framing Suite“ - galingas ir lankstus programinės įrangos plėtinys, skirtas daugiasluoksnių medinio karkaso sienų, grindų ir stogų konstrukcijoms modeliuoti.

Daugiau »

„Curtain Walls & Panels” – tai papildinys, kurio pagalba galima lengvai modeliuoti pasvirusias architektūrines, konstrukcines sienas ir pakabinamo fasado sistemas.

Daugiau »


„Ventilated Facades” – papildinys, leidžiantis greitai ir lengvai suprojektuoti vėdinamus „Revit“ fasadus su labai detaliais elementais ir realiu laiku vykdomais visais projekto atnaujinimais.

Daugiau »

„Frame Partitions” leidžia greitai ir lengvai projektuoti įvairių tipų pertvaras ar lubas. Programinės įrangos lankstumas leidžia vartotojams kurti pertvaras iš stiklo, gipso kartono ar bet kurios kitos medžiagos ir įrėminti tas, kurių profiliai pritaikomi pagal vartotojo nustatytas taisykles.

Daugiau »


„Metal Framing CNC Exporters“ leidžian gamintojams iš anksto, dar „Revit“ aplinkoje apibrėžti eksporto į CNC mašinas taisykles elementų gamybai, įskaitant kiekvieno elemento pjovimą, gręžimą, apipjaustymą ir žymėjimą.

Daugiau »


Papildinys priklauso BIM SOLUTIONS FOR REVIT® PROFESSIONALS kategorijai.

Išsami informacija apie „Metal Framing” (EN)
Nemokama bandomoji versija (14 dienų)

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X