KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Metal Framing

„Metal Framing“ - tai „Revit®“ naudotojams skirtų BIM sprendimų grupė, laikoma galingiausia ir lanksčiausia BIM programine įranga rinkoje, skirta karkasiniams pastatams projektuoti ir gaminti.AGACAD „Metal Framing“ produktų grupei priskiriami šie „Revit“ plėtiniai:

„Metal Framing Wall“ leidžia greitai ir lengvai modeliuoti viensluoksnes arba daugiasluoksnes metalines sienas ir atnaujinti „Revit®“ projektą realiuoju laiku. Naudojant šį plėtinį užtikrinama kokybiška gamyba ir tikslus surinkimas vietoje.

Daugiau »

„Metal Framing Floor” – „Revit“ papildinys, leidžiantis greitai ir efektyviai modeliuoti metalinio karkaso grindų plokštes ir paruošti jų gamybos brėžinius.

Daugiau »

„Metal Framing Roof” – „Revit“ papildinys, kuris leidžia greitai ir efektyviai modeliuoti metalinio karkasinio stogo plokštes ir paruošti jų gamybos brėžinius.

Daugiau »


„Metal Framing Suite“ - galingas ir lankstus programinės įrangos „Revit“ plėtinys, skirtas daugiasluoksnių medinio karkaso sienų, grindų ir stogų konstrukcijoms modeliuoti.

Daugiau »

„Curtain Walls & Panels” – tai „Revit“ papildinys, su kurio įrankiais galima lengvai modeliuoti pasvirusias architektūrines, konstrukcines sienas ir pakabinamo fasado sistemas.

Daugiau »


„Ventilated Facades” – „Revit“ papildinys, leidžiantis greitai ir lengvai projektuoti vėdinamus fasadus su labai detaliais elementais ir atlikti projekto atnaujinimus realiu laiku.

Daugiau »

„Frame Partitions” leidžia greitai ir lengvai projektuoti įvairių tipų pertvaras ar lubas „Revit“ aplinkoje. Plėtinio įrankių lankstumas leidžia kurti pertvaras iš stiklo, gipso kartono ar bet kurios kitos medžiagos pagal naudotojo nustatytas taisykles.

Daugiau »


„Metal Framing CNC Exporters“ leidžia gamintojams iš anksto, dar „Revit“ aplinkoje apibrėžti eksporto į CNC mašinas taisykles elementų gamybai, įskaitant kiekvieno elemento pjovimą, gręžimą, apipjaustymą ir žymėjimą.

Daugiau »


Papildinys priklauso BIM SOLUTIONS FOR REVIT® PROFESSIONALS kategorijai.

Išsami informacija apie „Metal Framing” (EN)
Nemokama bandomoji versija (14 dienų)

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X