KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Metal Framing

„Metal Framing“ - galingas ir lankstus programinės įrangos „Revit“ plėtinys, skirtas lengvojo metalo karkaso sienų, grindų ir stogų vienasluoksnėms ir daugiasluoksnėms konstrukcijoms modeliuoti.Pagrindinės „Metal Framing” naudos:

1. Pažangus darbų automatizavimas ir integruota geroji patirtis padeda projektuotojams priimti optimalius sprendimus, daug greičiau kurti ir išvengti klaidų kiekviename etape - pradedant projektavimu ir dokumentacijos paruošimu, baigiant gamyba ir statyba.

2. Lengva greitai pridėti, modifikuoti, rasti ar pažymėti reikiamus elementus ar parametrus, išdėstyti detales, lanksčiai valdyti angas ir jungtis bei rasti klaidas.

3. Automatiškai atnaujinami duomenys užtikrina visada tikslius darbo brėžinius ir metalinių elementų dydžių specifikacijas.


Išsami informacija apie „Metal Framing” (EN)
Nemokama bandomoji versija (14 dienų)

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X