KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Rafter+

„Rafter+“ - UAB „AGA CAD“ sukurtas „Autodesk® Revit®“ programų plėtinys, kuris papildo „Revit Architecture“ ir „Revit Structure“. Jis yra skirtas medinėms gegninių stogų konstrukcijoms modeliuoti, elementams rūšiuoti ir žymėti. Šis produktas integruotas su „ESOP“ programos medinių konstrukcijų skaičiavimo moduliais.

Revit Architecture ir Revit Structure papildanti programa „Rafter+" skirta medinėms stogų konstrukcijoms modeliuoti, elementams rūšiuoti ir žymėti. Darbas paremtas jau sukurtų stogų detalizavimu.

Šis „Revit®“ papildinys leidžia lengvai kurti visas šlaitinių stogų rėminimo konstrukcijas: kraigo ilginius, įtempimo stygas, valmines bei įlinkio gegnes ir kt. Iš anksto pažymėto konkretaus pastato stogo gegnių grupės automatiškai kuriamos visuose stogo šlaituose. Programa automatiškai nustato ir aprėmina stoglangių ar kitas stogų angas. Papildomos funkcijos leidžia generuoti perdangos sijų sistemas, nustatyti ir tiksliai įrėminti perdangų angas, kurti papildomą konstrukcinį sluoksnį ant gegnių ar perdangos sijų sistemos. Be to, programa leidžia greitai išmatuoti, suskaičiuoti ir sužymėti visus stogo rėminimo elementus.

„Rafter+“ modulis yra integruotas su „Robobat” kompanijos „ESOP“ programos medinių konstrukcijų skaičiavimo moduliais.
„Rafter+“ nauda – greitas ir tikslus gegninio stogo konstrukcijų projektavimas.

Rafter+ for Revit Architecture

Plėtinys priklauso BIM SOLUTIONS FOR REVIT® PROFESSIONALS.

Išsami informacija apie priedą „Rafter+” (EN)
Nemokama bandomoji versija (14 dienų)

Daugiau informacijos apie priedus „Revit“ programoms rasite adresu www.aga-cad.com.

Čia aprašytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X